Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

...За такъв зъб просто въртя един телефон на Пламен да отвори ковчежето си от съответната ера и го имам...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Така си е...всичко де що ми е изпопадало (от устата  :laughing1: ) през различните ери си го пазя...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Познатите ми от Украйна( семейство, и двамата работят в милицията) ми бяха пратили няколко снимки...Е, бая нервички се искат за такова нещо. Най-интересното е все пак, че доста от силите на реда са все пак с народа.

Link to comment
Share on other sites

Най-интересното е все пак, че доста от силите на реда са все пак с народа.

Ъхъ... Също като нашите. Бият, но с любов ;)

Link to comment
Share on other sites

Другата седмица ще видя какви цветове има. Мога около 14-ти февруари да ти донеса.

Това, извадено от контекста звучи доста интересно :lol:
Link to comment
Share on other sites

Бият, но с любов ;)

Ако беше написал - "стрелят на месо, но точно", щеше да си доста по-близо.

Link to comment
Share on other sites

Е, ако сложим на везните отказа на някои командващи от милицията да се подчинят на заповедите, позовавайки се на Конститутицията им, получаваме друго измерение. Но ние сме си глупави, нали.

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно заради разни далаверки и комисонни са приели да прекарат ненужен според мен път през парк Лаута, около стадион Локомотив. Ще орежат парка деба педерасите :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

То щото тоя парк беше много голям. За да построят оная ненужна картинг писта орязаха бати и парчето от парка. Ама нищо де - давайте целия свят да покрием с бетон и асфалт...

Link to comment
Share on other sites

Така се прави.

Докато другата страна не започне да стреля с картечница или нещо по-сериозно и по-далекобойно.

Най-вероятно заради разни далаверки и комисонни са приели да прекарат ненужен според мен път през парк Лаута, около стадион Локомотив. Ще орежат парка деба педерасите :angry1 :angry1 :angry1

Тъй де, щото имаме прекалено много дървета и паркове в тоя град... пу д***а мизерниците!!!

 

А скоро идва ред и на горичката около гребната база.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Стига си се оплаквал - вече си известен, снощи те гледах по тиви-то...пак се оплакваше от площадния дедо.

 

П.П. Анонсираха те като бизнесменче. :laughing1:

 

П.П.2....а дедото каза, че си комунист. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Разглеждам мястото на бъдещата ми емиграция...Пещерите ми харесват. В съседния град има и пещерен клуб със собствена хижа и 3 бара... Хъъмм...

Link to comment
Share on other sites

Много те бяха изрязали...едвам мярнах, че си гладко избръснат и смениха колежката ти ; в замяна на вашето орязване...после дадоха думата на рокаджийския дядо. :P

Link to comment
Share on other sites

Стига си се оплаквал - вече си известен, снощи те гледах по тиви-то...пак се оплакваше от площадния дедо.

 

П.П. Анонсираха те като бизнесменче. :laughing1:

 

П.П.2....а дедото каза, че си комунист. :lol:

Хахахахаха!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...