Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

И аз, миличък, не очаквах да срещна човек като теб с китка на ревера на сако за 700 лева на софра, но доживях - човек се изненадва докато мърда.  :laughing:

Да де. Точно там е разликата. Че аз успявам да изненадам, пък ти не. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Глупости, той разбира от всичко!

 

So feeble, so hollow....

 

Да де. Точно там е разликата. Че аз успявам да изненадам, пък ти не. :(

 

Аз нямам за цел да изненадвам. ПИчелИш. 

 

=======================================================

 

All stupid shit aside, check it:

 

http://www.youtube.com/watch?v=0ilLlk8l_Bk

Link to comment
Share on other sites

Бате Видене, нямам още избрана оферта, просто се ориентирам ценово, но забравих да споделя, че евентуалните пари за ремонта са само за матряли. Бая неща ни минават през ръцете, майстор в нас не е влизал от както се помня. От водопровода през картона и изолацията, общо взето всичко. След малко ще седна на компа шъ съ похвала как си направих терасата за отдих и кафе :)

 

Edit: Три цвята боя, лед RGB  лента + халогенно основно осветление, допълнителна изолация отвътре, както и лепене на плочки на горния етаж, че пенсионери хора, нямат възможност, но завалеше ли дъжд при мен ставаше потоп. Матрялите бяха около 500 лв + ратановия интериор, които е 1/от тия пари, не включвам PVC дограмата отвън, тя е 700+ а тази отвътре е AL и съм я слагал, преди 4-5 г.

Остана само вертикалните щори да си поръчам.

 

ters.jpg

Link to comment
Share on other sites

Колко е неграмотен програмистът в строителството, може би точно колкото строителят в програмирането... :laughing:

Би ли ми отворил очите?

 

Това, което казах е от собствен опит.

Link to comment
Share on other sites

Руми, чудесно си направил тераската! Браво! 

 

========================

 

Диагнозата на втората ми машина за съжаление се оказа констатация на час на смъртта....

 

Официално издирвам дъно EPOX 9NPA+ ULTRA... 

Link to comment
Share on other sites

Руми, чудесно си направил тераската! Браво! 

 

========================

 

Диагнозата на втората ми машина за съжаление се оказа констатация на час на смъртта....

 

Официално издирвам дъно EPOX 9NPA+ ULTRA... 

 

Тва е като да търсиш зъб от... Трицератопс :D

 

Тук правят много доволна площадка за Street Fitness.Вчера наливаха бетона като минавах и имаше 2-3 уреда сложени.Психара може да налазва, ако реши да замени тепето с нещо тракийско :D

Link to comment
Share on other sites

В бгмама имало яко цензура, затова направили алтернативен форум.  :Facepalm:   Следродилната депресия кво ли не прави...

Link to comment
Share on other sites

бгмама е форумът, в който процента некомпетентност достига най-високи стойности. По мой опит и наблюдение - 90%+. Всички се водят от стадото и постоянно потвърждават поговорката, че една лъжа, повторена сто пъти, става истина.

 

ПП. Магданозе, поръчах ония работи. Пак мерси.

Link to comment
Share on other sites

Кое, бгмамата или алтернативния им форум?Или депресията..? :laughing:

Най-вече депресията :) Но първо ще пробвам стрийт фитнеса в тракия.Не че точно до нас няма :D 

Link to comment
Share on other sites

Моля.Важното е, че се свърши работа и надявам се, си доволен.

Ами чакам да пристигнат, ще свършат работа, къде ще ходят. Иначе се пробвах за аудио панел, ама 300+лв за такова нещо ми се видя космическа сума. По-добре да си връзвам колоните директно на висящите от стената кабели хахах....

Link to comment
Share on other sites

Диагнозата на втората ми машина за съжаление се оказа констатация на час на смъртта....

 

Официално издирвам дъно EPOX 9NPA+ ULTRA... 

Задължително ли е да е точно това дъно? Защото процентът успеваемост да го намериш клони към нула. По-добре търси какво да е дъно за сокет/цокъл 939, въпреки че по скромното ми мнение наливането на пари за такива стари части не е оправдано.

Link to comment
Share on other sites

Хаахаха, да не си харесал някоя от "специалните" серии? :laughing:  Там нещата са сИрьознИ от към суми....Но пък и са мнооого готЯни...

Ами то всъщност само една ставаше функционално. Явно е била специална :) Нищо де, имам много време да измисля някакъв по-приемлив вариант. И без това там освен всичко майсторите са си оставили ръцете, та ще трябва и да преправям.

Link to comment
Share on other sites

Оказа се, че не са пуснали аудио кабел за задна лява колона, който е естествено е от най-критичните, понеже означава, че трябва да мине диагонално на целия хол вместо в стената, както беше по проект. Сега ще мисля някак да мине по первазите на паркета. Иначе, аз съм почти готов, останаха само такива дребни детайли, които ги оправям само като съм в настроение :)

Link to comment
Share on other sites

Тва е като да търсиш зъб от... Трицератопс :D

 

Не - по-трудно е. За такъв зъб просто въртя един телефон на Пламен да отвори ковчежето си от съответната ера и го имам...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Задължително ли е да е точно това дъно? Защото процентът успеваемост да го намериш клони към нула. По-добре търси какво да е дъно за сокет/цокъл 939, въпреки че по скромното ми мнение наливането на пари за такива стари части не е оправдано.

 

Нямам избор, тъй като всичко е за тоя чипсет, но не бих отказал и еквивалент... Иначе това е втора машина, която е само за гледане на сериали. 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...