Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ммм, не пИче... преебали са ме с паметите. С едната бачка 2 часа + без грешка тая сутрин. Слагаш другата (която минава "невероятния" memtes86+ ) и забива до 20 мин. Ако ги пуснеш и двете в дуъл ченъл или сингъл пак ядеш дървото след 20-30мин... общо взето ... тъпня тотална. Чисто нови, кингстън ДДР3 лоупрофайл 8гб 1600мхц  :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

http://www.youtube.com/watch?v=K15LKh4L6Sk Като гледам при тях не е по различно от при нас та не знам с какво ще помогне сръбското

 

Това сега чак се напънах да го изгледам.... По-тъп, некадърен, бездарен и малоумен продукт може да изсерат само Курволета или Камелия.... Тоя онанистичен тъпак е за разстрел... И това говно, пропагандирано добре, е създало вЧЕпетления у незнаещите гледащи...

 

Ммм, не пИче... преебали са ме с паметите. С едната бачка 2 часа + без грешка тая сутрин. Слагаш другата (която минава "невероятния" memtes86+ ) и забива до 20 мин. Ако ги пуснеш и двете в дуъл ченъл или сингъл пак ядеш дървото след 20-30мин... общо взето ... тъпня тотална. Чисто нови, кингстън ДДР3 лоупрофайл 8гб 1600мхц  :Facepalm:

 

Само не искам да се плашункаш и да се притесняваш. Сипи си.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Че си сипя... и едно вратле не тиган с масло ще си направя ама чак довечера ... тъжно, тъжно ... снощи станах от якия мохабет в 20:00 да нося памети за тестове на клиента с тоя комп .. тъжноооо , тъжноооо...

Link to comment
Share on other sites

От 19:00 до 19:30 местно време един бангал (жител на Бангладеш) само двайсет пъти си е проверил сметката! К'ви са тия хора бе?!

Link to comment
Share on other sites

Да ходя ли до Пловдив, да не ходя ли...

Мани го тоя тъп провинциален град, пълен с некви тъпи майни, батенце! :moon:

 

Байдъуей, последните години се усещам, че прага ми на търпение към наглите и прости хора значително е намалял и точно такива индивиди изкарват най-грозното и селско в мен. Одеве бях да видя баща ми в една болница, че имаше днес една лека операция, която мина добре и някаква ужасно груба сестра така ми вдигна нервите, че не се сдържах и я насметах, а съм културен и умерен човек. Как винаги ще се намери някакъв дебил да те изкара от строя...

Link to comment
Share on other sites

Мани го тоя тъп провинциален град

 

 

И Пазарджик не е по-остър... За 15мин работа да бия 200 и кусур километра ич ми са не ще, да го еба...

Link to comment
Share on other sites

Моля?

 

Не ти бе, Кахунь... :laughing:

 

Да ходя ли до Пловдив, да не ходя ли...

 

Да ходиш не, ами да тичаш! И ракия да носиш, и сланина! И да седнем тримата кафа мисири да избистрим .... всичко дето има да се бистри!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Без никакви упреци, просто любопитство - позволено ли ти е да изнасяш подобна информация?

Ти сериозно ли? Дори и името на телекома не съм споменал. А не са един или два (информацията на викито не е вярна). Да не говорим, че дори не съм споменал MSISDN-а на въпросния абонат. Иначе сериозно се изкушавах да му пратя SMS от SMSc-то на с който да му намекна, че ако още веднъж си провери сметката ще го боядисам бял и ще му счупя три ребра и четири пръста.

Link to comment
Share on other sites

А този човек, който и да е той, плащайки си,  да не би да е длъжен с нещо на чукундура от съпорта? Нещо не се връзват нещата - ползва ПЛАТЕНА услуга, която щом плаща ефективно, ако иска ще се празни 20 пъти за 30 минути, след като е в рамките на услугата.

Link to comment
Share on other sites

Видене, придържай се към темите, по които не си смешен :) Че току виж си си рестартирал компютъра в напън да разбереш какво е написано :lol:

Иване, принципно нямам право да изнасям информация, и реално погледнато не съм го направил :)

Link to comment
Share on other sites

Придържам се отлично към нещата, които разбирам, за разлика от тебе. Но в случая това не е казус.

 

Чукундур от съпорта обаче да ми дига гири - нЕма как да стане. В добър ден няма да се погрижа да го уволнят, а само ще му припомня, че е дупка в дупката.

 

И още нещо - не аз съм причината да си нечий съпорт.  think about it.

Link to comment
Share on other sites

Чукундур от съпорта обаче да ми дига гири - нЕма как да стане. В добър ден няма да се погрижа да го уволнят, а само ще му припомня, че е дупка в дупката.

 

И още нещо - не аз съм причината да си нечий съпорт.  think about it.

Видене, внимавай от много надуване да не се пукнеш, че ще замирише ;) Ще трябва да проветряваме форума после :D

 

Отделно, че аз с краен клиент досег нямам и няма и да имам ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...