Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Какви ти кукли, те са вече неразличими. Не помниш дали си я виждал тая или не си. Същото като с повечето "мъжаги".

Всички са част от стадото и си блечат заедно.

Link to comment
Share on other sites

Ставам, дотътрям се до тоалетната, пикая, гледам - кръв. Мигновено разсънване. "Shit!", "Fuck!", "Shitfuck!". Тогава се сетих, че снощи ядох салата с цвекло. /въздъх/

 

ХАХАХАХАХАХ - стресиращо си е!

 

Не питай, той си знае...поредната силиконова кукла...

 

И то с абсолютно правилното име - КУЧКОВА! :laughing:  :laughing:  :laughing: 

 

================================

 

Тая "зима" ми е най-кежавата от 30 и повече години насам.... Тъкмо се бяхме оправили от един вирус - моите жени ми донесоха друг... Втори ден съм мармалад. Снощи цяла нощ близо 39... Пия скапани хапове, което ненавиждам. Болят ме абсолютно всички стави, дори тия на пръстите... Бъбреците ме свиват също. Ебати и резила. Никога не съм бил така за повече от 48 часа, но пък тоя път е и тежко...  

Link to comment
Share on other sites

Втори ден съм мармалад. Снощи цяла нощ близо 39... Пия скапани хапове, което ненавиждам. Болят ме абсолютно всички стави, дори тия на пръстите... Бъбреците ме свиват също. Ебати и резила. Никога не съм бил така за повече от 48 часа, но пък тоя път е и тежко...  

 

Нормално...с възрастта се увеличават и болежките, ама спокойно - това е само докато се мумифицираш, после всичко се оправя ; аз за к'во отдавна не боледувам от нищо, ама на камък к'во ли да му стане... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Най-лошото е че не можеш да пиеш :( Аз два-три дена бях като ударен с тиган по главата.С разтройство и температура :( 

Link to comment
Share on other sites

Мен нищо ми няма, и на жената. Яко свинско, винско и витамини комплекс... Кихат, кашлят клиентите... Още не са ни преборили.

Link to comment
Share on other sites

7 часа писане на уроци. Лешшшшшшшшшшшшшш съм... И мигам ето така :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХАХ - стресиращо си е!

 

 

И то с абсолютно правилното име - КУЧКОВА! :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

================================

 

Тая "зима" ми е най-кежавата от 30 и повече години насам.... Тъкмо се бяхме оправили от един вирус - моите жени ми донесоха друг... Втори ден съм мармалад. Снощи цяла нощ близо 39... Пия скапани хапове, което ненавиждам. Болят ме абсолютно всички стави, дори тия на пръстите... Бъбреците ме свиват също. Ебати и резила. Никога не съм бил така за повече от 48 часа, но пък тоя път е и тежко...  

 

мда и мен ме тресна някъв мноо ужасен грип миналата седмица 

в понеделник усетих че ме хваща , напих се зверски вечерта с надеждата да прекИна вируса ма не би..... махмурлука продължи до петък..... бат ужаса - главоболие , хрема .....  :nugget:

Link to comment
Share on other sites

Тая "зима" ми е най-кежавата от 30 и повече години насам.... Тъкмо се бяхме оправили от един вирус - моите жени ми донесоха друг... Втори ден съм мармалад. Снощи цяла нощ близо 39... Пия скапани хапове, което ненавиждам. Болят ме абсолютно всички стави, дори тия на пръстите... Бъбреците ме свиват също. Ебати и резила. Никога не съм бил така за повече от 48 часа, но пък тоя път е и тежко...

Малката е тръгнала на градина?

Шорттрек - перфект задник, перфект бедра, всъщност ... перфект всичко. Клякането винаги е правело чудеса с женското тяло....

Аз кат' разправям на мойта жена, че се грижа за нея като я карам да е отгоре тя не вярва и вика, че щото съм бил мързелив и съм искал тя да върши цялата работа ...

Link to comment
Share on other sites

Тая "зима" ми е най-кежавата от 30 и повече години насам.... Тъкмо се бяхме оправили от един вирус - моите жени ми донесоха друг... Втори ден съм мармалад. Снощи цяла нощ близо 39... Пия скапани хапове, което ненавиждам. Болят ме абсолютно всички стави, дори тия на пръстите... Бъбреците ме свиват също. Ебати и резила. Никога не съм бил така за повече от 48 часа, но пък тоя път е и тежко...

Чист грип H1N1 или H3N2 вероятно. Явно първо те е гепила някаква настинка, която е проправила пътя на грипа след това. :sick:

Link to comment
Share on other sites

мда и мен ме тресна някъв мноо ужасен грип миналата седмица 

в понеделник усетих че ме хваща , напих се зверски вечерта с надеждата да прекИна вируса ма не би..... махмурлука продължи до петък..... бат ужаса - главоболие , хрема .....  :nugget:

 

Препиването е груба грешка в такъв момент, Васе. Имунната система тотално се срива и ти се разгонва фамилията. Трябва да се пие, но прилично, понеже помага срещу инфекции - оливането е противопоказно...

 

Малката е тръгнала на градина?

 

Съвсем не, но бяха по лекари и пред кабинетите се сещаш какво е...

 

Чист грип H1N1 или H3N2 вероятно. Явно първо те е гепила някаква настинка, която е проправила пътя на грипа след това. :sick:

 

Настинка мен не мое'ме гепи поради ред причични, но тоя вирус е някакъв ад... Пак аз се разболях последен от всички, но не успях да се измъкна... А принципно никога не ме ловят тия боклуци...  

 

===========================

 

МЕЖДУВРЕМЕННО В ЛЮЛИН:

 

1619524_10201798780594664_1658032933_n.j

 

:laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Принципно в повечето случаи с едно порядъчно пиене успявам да прекърша вируса още в зародиш , тоя път обаче не се получи  :grin:

Link to comment
Share on other sites

С порядъчно пиене може да предотвратиш зараза, но заразен вече да пиеш е грешка. Един приятел на баща ми така действа, цитирам : "Като се разболея от грип се напивам зверски, така щото в следващите дни не знам болен ли съм, махмурлия ли съм...". Но това не е правилно, знам го от лекар - с препиването сваляш гарда на имунната система жестоко и се навираш в джаза...  

Link to comment
Share on other sites

Чесънът е винаги полезен, но тези, които си въобразяват, че е едва ли не някаква панацея, много са се объркАли... 

 

========================================

 

Тия двамата изрониха гранитогреса.... 

 

http://www.youtube.com/watch?v=ITR88wT8ekM

 

:bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...