Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Наемете си VPN и през него работете. Не са никак скъпи.

 

edit:

През белгийско ip:

Error

Order already exists.

Имаме си VPN. Проблема е при Vendor-а. Тия глупаци от комисията по хазарта явно хващат ключова дума revenue или и аз не знам какво, защото всеки продукт на тоя сайт вади тая грешка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Имаме си VPN. Проблема е при Vendor-а. Тия глупаци от комисията по хазарта явно хващат ключова дума revenue или и аз не знам какво, защото всеки продукт на тоя сайт вади тая грешка.

Защо не се обърнете официално към тях да попитате, защо са ви блокирали след като нямате нищо общо с хазарт?

Между другото през Цифрови Системи сега се отваря. По обед през cooolbox не искаше

Link to comment
Share on other sites

Аз съм поднесъл въпроса на който трябва. Майната му на хазарта. Проблема е това, което Пешо получи, защото клиентите не могат да купят нищо.

И в офиса сме на Куулбокс. Може при Куулбокс да е проблема, въпреки, че не виждам причина.

Link to comment
Share on other sites

И при мен си излиза всичко нормално.

 

PS. за 60 хил лв. тристаен в София възможно ли е? Не ново строителство.

Link to comment
Share on other sites

Какво ви излиза? Още ли излиза, че не можете да купите защото имате вече една поръчка, или всичко си е наред?
Скрийншотове не са нужни. :)

Link to comment
Share on other sites

PS. за 60 хил лв. тристаен в София възможно ли е? Не ново строителство.

 

Възможно е, разбира се ти трябват още 100к, за да стане годен за живеене.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не 100, мисля още 20. Като в тях не включвам дограма и входна врата :D Все пак няма да е супер мега лукс. Аз за 160 ще вдигна двуетажна къща деа :D

Link to comment
Share on other sites

При мен още е с предупреждението от комисията по хазарта.

В cooolbox още е така. Освен да е до доставчик тази работа или DNS-и... идея си нямам, но през DigSys одеве се отваряше.

Link to comment
Share on other sites

Какво ви излиза? Още ли излиза, че не можете да купите защото имате вече една поръчка, или всичко си е наред?

Скрийншотове не са нужни. :)

Същата грешка, друг доставчик (в офиса са няколко и е доста сложна схемата).
Link to comment
Share on other sites

Не 100, мисля още 20. Като в тях не включвам дограма и входна врата :D Все пак няма да е супер мега лукс. Аз за 160 ще вдигна двуетажна къща деа :D

60 е напълно нормална цена в момента, ама 20 са далеч от да ти стигнат. Казвам ти го като човек, дето от една година го вървя тоя път.

Link to comment
Share on other sites

Само и единствено като видим снимки можем да разберем. Край Витошка се продават апартаменти под 100к. Имаше даже разследване по въпроса за "евтините" жилища в центъра. 

Link to comment
Share on other sites

20 може и да му стигнат ако си го прави сам - къртене, лепене на плочки в банята, боядисване и т.н.

 

Иначе само за баня и тоалетна отиват над 7-8 (ако са 2 отделни помещения). Да не кажа по 5-6 за всяко от тях, отделно бойлери и душ кабини.

 

Кухнята и там към 10 отиват (говоря с боядисване, плочки, плотове, техника и т.н.)

 

Дограми, изолация и тавани ги слагаме към лукса и може да се пропусне като начало (въпреки, че най-правилния момент за правенето на такива ремонти е точно ПРЕДИ да се нанесе човек)

 

За останалите стаи ако няма да сменя паркети а само ще боядисва може и да му легнат под 1000лв.

 

Мебелите са отделно нещо. Там нищо не мога да кажа, освен че свестните дивани са около 1500-2000лв, хубавия матрак и той толкова, отделно леглото и гардеробите. После като кажат "ама то веднъж се купува" като че ли са вечни тези неща. Реално веднъж се купува и нормалните хора го изплащат в продължение на 10 години това всичкото...

 

 

ПС: Имаше едно старо правило - колкото струва апартамента, толкова трябва и за ремонта после

Link to comment
Share on other sites

http://www.focus-radio.net/?action=news&id=721539%AE=1 - минахме с колегата към 17:30 - мотора изглеждаше като смачкана кутийка от безалкохолно.. Колата, в която беше 'влязъл, беше мисля няк'во Мицубиши Колт - дъртото.

Link to comment
Share on other sites

И все пак програмистът е много по-близо от ... flower power...  :laughing:

 

Ти си с толкова тесен мироглед, че нищо по-различно от стандартното не очаквам от теб.

Link to comment
Share on other sites

И аз, миличък, не очаквах да срещна човек като теб с китка на ревера на сако за 700 лева на софра, но доживях - човек се изненадва докато мърда.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ти си с толкова тесен мироглед, че нищо по-различно от стандартното не очаквам от теб.

Глупости, той разбира от всичко!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...