Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако се изправи срещу теб дори преди тунинга....ще се опнеш като струна. :D

Това не я прави по-различна. Просто убава к***ва и гледам добре ориентирана къде са кинтите :)

Link to comment
Share on other sites

Че и аз да имах такова тяло и аз това щях да правя. Работата е бич...пък щом със снимки се вадят кинти...щях да съм ебати капитана. Тук-таме някое еВане щеше да има, ама кво от това, за удоволствие говорим, не за дране. :D


 
П.п. Пълен боклук! На тая и сопола не бих си 'фърлил...

да, да...тия съм ги чувал, залъгвайте някой друг, примерно малките металисти ;). Аз не кълва на тая боза :D

Link to comment
Share on other sites

Че и аз да имах такова тяло и аз това щях да правя. Работата е бич...пък щом със снимки се вадят кинти...щях да съм ебати капитана. Тук-таме някое еВане щеше да има, ама кво от това, за удоволствие говорим, не за дране. :D

да, да...тия съм ги чувал, залъгвайте някой друг, примерно малките металисти ;). Аз не кълва на тая боза :D

Ъхъ emoticon-0144-nod.gif

Кълвеш и още как, баце... даже и на префтасало кълвеш... Ама нищо де, и ти ще се светнеш, ама кат та гледам, май ще е по възможно най-трудния начин, галиба :))

Link to comment
Share on other sites

Току що беше в шоуто на Слави заедно с още две (подгласничките). Е ми...беше с една дълга рокля по тялото ; като тяло - бива, пък и бая тунинг е претърпяла все пак, но като цяло не ми направи кой знае какво впечатление...там дето работя има подобни на нея момичета (някои дори и по-красиви) и то без никакъв тунинг. ;)

Link to comment
Share on other sites

П.п. Пълен боклук! На тая и сопола не бих си 'фърлил...

Стига бе, ти сигурно на "по-ниско" от Кейт Ъптън не скачаш. Какво го захапахте Чефо, не мога да разбера, все едно всички вие сте абонирани за компанията на онези от клиповете на Victoria's Secret. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Току що беше в шоуто на Слави заедно с още две (подгласничките). Е ми...беше с една дълга рокля по тялото ; като тяло - бива, пък и бая тунинг е претърпяла все пак, но като цяло не ми направи кой знае какво впечатление...там дето работя има подобни на нея момичета (някои дори и по-красиви) и то без никакъв тунинг. ;)

 

Ама разбира се :). Как да е. Нямам време аз за щуротии...данъци имам да правя и пледоария да измислям и да наизустявам...но най-вече да се моля ченгето да не дойде в съда, че тогава изгорях с кинтите :D. Да го еба и началото на новата година...строшени коли, катастрофa с друга кола, данъци, глобИ...замислям се за проституция вече :D

Link to comment
Share on other sites

там дето работя има подобни на нея момичета (някои дори и по-красиви) и то без никакъв тунинг. ;)

Признавай си най-накрая, че си сутеньор, който в свобосното си време се занимава с трафик на оръжия, органи, наркотици и имаш костенурка на име Джими, че трябва да си лягам! :notify: :santa:

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, ти сигурно на "по-ниско" от Кейт Ъптън не скачаш. Какво го захапахте Чефо, не мога да разбера, все едно всички вие сте абонирани за компанията на онези от клиповете на Victoria's Secret. :lol:

 

Не бе, Гадо просто тролва Чефо...хубаво си е момичето, но нищо особено (а и незнайно защо тази вечер лявото й око беше доста притворено :confused )...наистина има доста нетунинговани девойчета, напълно равностойни на нея. :))

 

... Да го еба и началото на новата година...строшени коли, катастрофa с друга кола, данъци, глобИ...замислям се за проституция вече :D

 

Изчакай още малко, че Обама се кани да ти направи заплащането по $10.10 на час. :P

Link to comment
Share on other sites

Не бе, Гадо просто тролва Чефо...хубаво си е момичето, но нищо особено (а и незнайно защо тази вечер лявото й око беше доста притворено :confused )...наистина има доста нетунинговани девойчета, напълно равностойни на нея. :))

Да, но се е*ат неправилно!

Link to comment
Share on other sites

Ако се изправи срещу теб дори преди тунинга....ще се опнеш като струна. :D

 

Е, много ясно. Аз не го отричам. Ама ще ми вземе 1000лв. Пък зад нея има 3 други, които приличат на нея (то след устните, циците и изкуствената коса, всичките са еднакви), но ще го направят за 300лв. Защо да я взимам тая по-скъпата?

 

Тия жени са като iPhone-а и iPad-а. Никой не знае защо са им реално и с какво са по-различни от останалите, но струват много пари и им харесва хората да ги виждат с тях. Само по калъфчето можеш да си различиш твоето от това на съседа.

 

Току що беше в шоуто на Слави заедно с още две (подгласничките). Е ми...беше с една дълга рокля по тялото ; като тяло - бива, пък и бая тунинг е претърпяла все пак, но като цяло не ми направи кой знае какво впечатление...там дето работя има подобни на нея момичета (някои дори и по-красиви) и то без никакъв тунинг. ;)

Дай някоя сингъл де. Ще ти пратя една снимка да си сложиш на телефона и да ме показваш. :D

Link to comment
Share on other sites

Стига бе, ти сигурно на "по-ниско" от Кейт Ъптън не скачаш. Какво го захапахте Чефо, не мога да разбера, все едно всички вие сте абонирани за компанията на онези от клиповете на Victoria's Secret. :lol:

31716660.jpg

 

 

 

...хубаво си е момичето, но нищо особено (а и незнайно защо тази вечер лявото й око беше доста притворено :confused )...

Тукати... заради не достатъчно дълбоко гърло?

Изчакай още малко, че Обама се кани да ти направи заплащането по $10.10 на час. :P

10.15 , ако трябва да сме точни emoticon-0133-wait.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ама нищо де, и ти ще се светнеш...
Мислиш ли? Аз не съм сигурен. Като гледам дори и челния сблъсък с американската мечта не му е помогнал...
Link to comment
Share on other sites

Знаете си, че сте притежатели на отклонения, нали? :-D

 

и то сериозни......  :lol:

 

И на двамата ви пожелавам някой ден да попаднете на някоя от тези "с макияжа"...те даже не са претърпявали пластични операции. :laughing1:

 

П.П. ...и да си носите постоянно по 1 бутилка с вода - за сутрешно разконспириране ако В и К са спрели водата в чешмите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Поливането със студена вода винаги носи удоволствие...Без значение кого поливаш.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...