Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не помня вече с кой спорихме относно провала на ски-скурортите и зимния туризъм у нас. Е, времето показа.

 

http://bnr.bg/radiobulgaria/post/100287405/ski-pistite-v-balgaria-zakonni-nezakonni

Link to comment
Share on other sites

твърде вероятно....за съжаление

 

 

пс: аз верно не съм се сблъсквал с веган май , кво толкова им има?

Болни са....

По-досадни са дори и от бивши пушачи :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хай, Гут'н саба'алем!

 

http://www.youtube.com/watch?v=6Gl8cqmQ9PQ

Ода за сраньето
В този тъй прекрасен ден
Да ви приветсвам умилен,
Да ви пожелая гръмогласно
В живота всичко най-прекрасно.
Но какво може да ви предложим:
Любов, пари и красота......
Всичко туй е суета.
Липсва ли ти сал едничко -
Махни с ръка и плюй на всичко.
Едничко щастие е под небето -
Това е мили мой срането!
Срането ободрява,
Срането подмладява,
Срането туй е всичките блага.
Сери да ти стане драго,
Сери в кухни,
Сери в спални,
Сери в зъболекарски чакални,
Сери, сери и ако щеш гъза си съдери!
Отидеш ли и ти на сняг,
На пухкавия сняг се изсери!
Със зор разтягай си халката
И слушай как шуми гората.
В Дунав - газейки реката
Сери направо във водата!
Оглеждай дупето си бяло
В това немирно огледало.
Но може запек да те хване,
Срането мъка да ти стане,
Тогава много не мисли
И бързо с пръст в гъза бръкни.
Чак тогаз ще разбереш,
Що блаженство е да сереш.
Представи си цялата земя
Покрита с тънък слой лайна.
Тогаз подай си ти главата
Някъде измежду лайната
И ако няма място на Земята
Иди се изсери и на Луната.

Link to comment
Share on other sites

Таман сера. Че два дни не бях друсал крушата - немаше кога( и си носех вино, мръвки и още 5-6 кила мезелък и пиене). От бая време не бяхме фащали темата за срането.

 

http://www.youtube.com/watch?v=6G_xNZZ9I_0

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ... и един мармот.... И като сме почнали с глупостите... Искам да го видя тоя, дето носи радиовълните до строго определена точка, та да прави пакости само там! Да, всякаква техника намираща се в зоната над този обект в момент, когато той е активен би си изпатила твърде сериозно. Ама глупостите за това, как видиш ли, с помощта на това нещо можело да се активизира произволна точка в йоносферата (или още по смехотворното) или на земната повърхност идат леко в повече ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, и Тесла е пуснал Тунгуския метеорит след преяждане с люти чушки... Много обичам теории за конспирациите. Като оня зародиш на щерката на Тутанкамон, дето го обявиха за извънземно...

Link to comment
Share on other sites

Малко пресилено ми се струва

Само "малко" пресилено ли ти се струва? :Facepalm:  По-добре да дойдат извънземните. :lol:

 

ПП. Е па нема начин земетресението в Перник да не е предизвикано от ХААРП. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

По-добре да дойдат извънземните. :lol:

Че те са тука. Не мога да го намеря, но някъде бях попаднал на статия, как извънземните, дето били помогнали на Хитлер с технологии да направи третия райх, сега се били преместили и управлявали САЩ. Раса от високи бели извънземни дето се маскирали досущ като хора... Сигурно са намерили начин да ползват и кафява боичка, че ей го гледай Обама е малко по-тъмничък :)

Link to comment
Share on other sites

твърде вероятно....за съжаление

 

 

пс: аз верно не съм се сблъсквал с веган май , кво толкова им има?

Нищо им няма...

И ако направим по едни пълни изследвания, съм сигурен на кой ще излязат по-добри... На веганите или на нашите мръвкари/пиячи/пушачи.

Не че аз съм веган, то си ми личи... 

Link to comment
Share on other sites

Няма да започвам понеделник сутрин със скандал отново!

 

Всеки да яде, каквото иска. Важното е да се чувства добре.

 

@asasin - Жоре, извинявай. Всеки прави личен избор, както и ти, както и аз. Това е животът.

Link to comment
Share on other sites

Мнението ми за веганите е като за педерастите - нямам нищо против тях, стига да не ми го натрапват и да не парадират с това.

Link to comment
Share on other sites

Думата саботаж идва от френската дума сабо, и по-точно - френските селяни замеряли машините в първите фабрики с дървените си обувки, защото им отнели работата. И от там - саботаж, майна. Interesting f*cking world.

Link to comment
Share on other sites

Наскоро попаднах на една диаграма за "близост" на езиците. Оказва се че сме най-близо до руския, по-близо и от Полския и от Украинския. А английския е по-близо до немския отколкото до френския, при това не просто по-близо а са от една група, докато френския е съвсем друга група езици наред с италиански и испански

Link to comment
Share on other sites

Ми да... Различни езикови семейства.  От скапания джойстик имам ново изкривяване - като седна да карам и взе търся по скоростния лост бутоните за ракетите и за оръдието... :online2long:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...