Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз. На Adobe трябва да им се забрани да се занимават със софтуер!

In the very same moment, all prepress will go to hell...

 

Ваньо, на пиян - шамари!

 

Насе, шанса да хванеш нещо е сигурно 1:1000 000 000, ама да .... задължително е. Сега поне, чувам, не ги биели вече в корема!

Link to comment
Share on other sites

In the very same moment, all prepress will go to hell...

Дедо искаше да каже да им се забрани правенето на всякакъв софтуер, с изключение на специализирания такъв за предпечатна обработка. Проблемите започнаха точно след като Адоби си въобразиха, че могат да правят и други неща освен Фотошоп. :lol:

Link to comment
Share on other sites

И Illustrator, и Indesign! Мега важен софтуер!

Иначе разбрах какво имате предвид, макар аз лично да съм нямал проблеми с тях...

Link to comment
Share on other sites

Мани ами взеха да купуват други фирми за да ги развалят. Nitobi/Phonegap си бяха чудни преди да се намесят adobe. Напоследък какви нерви образувам благодарение на това им произведение.

 

А за adobe acrobat просто не искам да започвам да говоря, че пяна почва да ми излиза на устата на какви простотии съм се натъквал.

И Illustrator, и Indesign! Мега важен софтуер!

Тези ги зачисляваме към фотошопа. Premiere/After Effect също..

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че ще се купува нова кола(на 100 и много хиляди мили) по принуда. Майка му да &&& в г&&а да &&&. ПиснА ми на оная работа от сметки и плащания. Остава само да ни инсталират по един анален дебитомер и да ни таксуват пръдните...ай сиктир :@

 

Добре бе, да го ева...не е ли същото да си вземеш нова кола и да я изплащаш, по сравнение с ремонтите, дето плащаш по тая? Ти няма и 6 месеца, наля сумати пари по тоя оризник... Я обясни къв кинтаж ти излезе до тука тоя дарак и да видим дали не е по-добре нова

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, да го ева...не е ли същото да си вземеш нова кола и да я изплащаш, по сравнение с ремонтите, дето плащаш по тая? Ти няма и 6 месеца, наля сумати пари по тоя оризник... Я обясни къв кинтаж ти излезе до тука тоя дарак и да видим дали не е по-добре нова

Няма как нова кола да ми излезе по-евтино. Освен това не знам от къде е този мит за еФтините неща тука. Къде са тия еФтинийки, че да ида да си напазарувам. Ако не познавам българи дето правят коли и тоя гроб дето карах, нямаше да мога да си позволя да го ПОДДЪРЖАМ. Колата съм я взел 1100 долара, но до тука ми е легнала над 3 бона. Само гумите със застраховката за тях бяха към 400. Счупен дифф(от морги и монтаж като за мен - 350, иначе е хилядарка). Скоростна кутия - 1000 долара. Не съм ги давал, купих друга кола направо, а тая ще чакам да я продам на някой....идиот. Сензори, датчици, спирачки, биелети, кабели, свещи, инжектори, калник, някви ремъци(без ангренажа, че за него искат 800 долара за смяна), със сигурност пропускам нещо...застраховки на всеки няколко месеца. На чепа ми писна да плащам....а да и бензина отива към 4 кинта и той :).

 

Сега за новите коли. Дори да не е нова, а да я купя на изплащане - фул кавърич застраховка...задълже. Там са едни цифри. Ако е нова се молиш застраховката да ти покрие разни работи...обаче бая неща не покрива и ти е не на 3, ами на 303 ката в дивия щото тогава няма да идеш при някой познат да ти я прави, понеже не дават. Освен това не трябва да си балък, че майсторите са най-големите мафиоти тука. За смяна на спирачки на един колега, американец естествено, са му взели 400 долара. Абе майката си еВало.

Link to comment
Share on other sites

.а да и бензина отива към 4 кинта и той

Е, аре ся, 4 кинта ама това почти за 4 литра бе. Стига се оплаква, че ако ти кажа тук кви цени плащаме, ще ти се изпоти пред очите. Има и един друг момент. Не е задължително да взимаш чисто нова кола. Можеш спокойно да вземеш нещо на изплащане, което да е на 3-4 години да речем и което да е свалило доста от първоначалната си цена, но пък да е все още твърде далеч от стандарта за таралясник. Вариантите са много. ;)

Link to comment
Share on other sites

Тръпна в момента, в който ще тръгна към банята и ще ми се наложи да сваля лейкопласта...  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е, аре ся, 4 кинта ама това почти за 4 литра бе. Стига се оплаква, че ако ти кажа тук кви цени плащаме, ще ти се изпоти пред очите. Има и един друг момент. Не е задължително да взимаш чисто нова кола. Можеш спокойно да вземеш нещо на изплащане, което да е на 3-4 години да речем и което да е свалило доста от първоначалната си цена, но пък да е все още твърде далеч от стандарта за таралясник. Вариантите са много. ;)

Аз си взех една Корола 98-ма. Нови коли дори не гледам :). Единственото, което наистина исках да си купя е старо М3(освен ония лаптоп, за който те питах), но ми се попариха всякакъв вид мечти....за сега :)

Link to comment
Share on other sites

А какъв всъщност е проблема с акробата?

Ползваха го за да ти вкарат вирус през уеб страница. Някой път на екрана виждаш кирилица - тръгваш да печаташ - излизат разни квадрати, йероглифи и маймуни - в една малка част от случаите се оправяше, но не винаги. Тежък, тромав и постоянно нещо се ъпдейтва. Имаше и още ама вече съм забравил. Същото нещо го няма при FoxIt reader-a.

Link to comment
Share on other sites

Тия загубеняци от комисията по хазарта са блокирали сайта, на който се продава нашия АНТИ-ВИРУСЕН продукт, на територията на Р. България въз основа на онова смотано решение за сайтовете, които се занимават с хазарт.

http://enigma.revenuewire.net/spyhunter2/register

И това го нямаше преди няколко дни.

Може ли да са толкова малоумни?!

При вас отваря ли се страницата за купуването или излиза съобщението, че е блокиран достъпа?

Link to comment
Share on other sites

Да не използваш някакво прокси, че току що един клиент от точно тая грешка ми се оплака. Че искал да купи, а му казвало, че вече бил купил.

Link to comment
Share on other sites

Добре. Благодаря ви. И двете не трябва да ги вади. :)

Наемете си VPN и през него работете. Не са никак скъпи.

 

edit:

През белгийско ip:

Error

Order already exists.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...