Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защото се връщах от трен и не носех телефон. Но съм сигурен, че ако бях поискал фотосесия с нея, нямаше да ми откаже.

 

 

EDIT:

 

До преди няколко месеца, всеки път когато трябваше да давам пример за личност, на която се кефя изключително много, давах за пример Дядо мраз. От скоро обаче това се променя с всеки изминал ден, седмица, месец. Има нещо, което излючително много затормозява този човек и много искам да му помогна.

Link to comment
Share on other sites

Понеделник. Както си тичаме тая сутрин със Стасьо и една девойка беше забравила да се облече горката, като отиваше към училище. Сигурно много ѝ се спеше и за това е забравила... Помня и че ние имахме разни девойки, които се носеха оскъдно облечени, но не съм сигурен дали е имало чак такова нещо. Аз се почувствах как влизам в затвора, само докато я гледам...

Преди време с мои приятели минавахме покрай едно училище декември месец. Павката като видя една по къса поличка направо полудя, взе да й бибитка и тя кокетно взе да се хили (щото все пак в мерцедес бяхме). Пича сваля прозореца и като се изкрещя "студено е Маааа" при което на мацката буквално и спря тока и гледаше тъпо докато отминахме :)

Link to comment
Share on other sites

Като става дума за къси гащи, нямате си представа колко ирационално много се дразня като видя мацка с толкова къси гащи, че подплатата на джобовете се показва изотдолу. Дори и половината от божествения й задник да е отвън, пак ще ме хване яд заради джобовете. 

Link to comment
Share on other sites

Преди време с мои приятели минавахме покрай едно училище декември месец. Павката като видя една по къса поличка направо полудя, взе да й бибитка и тя кокетно взе да се хили (щото все пак в мерцедес бяхме). Пича сваля прозореца и като се изкрещя "студено е Маааа" при което на мацката буквално и спря тока и гледаше тъпо докато отминахме :)

 

Един колега ми разправяше подобен случай...предполагам, че е истина. Същата ситуация, само че са няколко готини мадами, двама пича в кола и шофьора сваля джама....реве като магаре и вика, цитирам: "иЕба кат' магарееее и колко можееее". След това се опитваше да ми обясни погледа на мадамите, а аз се търкалях от смях по пода.

Link to comment
Share on other sites

Като става дума за къси гащи, нямате си представа колко ирационално много се дразня като видя мацка с толкова къси гащи, че подплатата на джобовете се показва изотдолу. Дори и половината от божествения й задник да е отвън, пак ще ме хване яд заради джобовете. 

 

Че кой ти гледа джобовете бе брааат :woot :hump:

Link to comment
Share on other sites

post-12-1236940868.gif

 

 Сюжетът в Sharknado проследява историята на група хора, намиращи се в крайбрежен бар, които стават свидетели на свирепо торнадо. То стоварва множество акули по улиците на Лос Анджелис, а хищниците не пощадяват никого.

 

 

 

zx450y250_1084414.jpg

Link to comment
Share on other sites

... хищниците не пощадяват никого...

Предполагам първите 5 минути преди да се задушат... пък ако не са се задушили значи хората тъй или иначе са се издавили.. иначе верно рядко малоумно звучи, не знам кой изобщо се е навил да снима подобно нещо...

Link to comment
Share on other sites

Предполагам първите 5 минути преди да се задушат... пък ако не са се задушили значи хората тъй или иначе са се издавили.. иначе верно рядко малоумно звучи, не знам кой изобщо се е навил да снима подобно нещо...

Някой с мега як, мозъчен запек, но за сметка на това с кинти?

 

Ай яжте  :punk

http://www.youtube.com/watch?v=1niTEkP-6eo

Link to comment
Share on other sites

Предполагам първите 5 минути преди да се задушат... пък ако не са се задушили значи хората тъй или иначе са се издавили.. иначе верно рядко малоумно звучи, не знам кой изобщо се е навил да снима подобно нещо...

Такива филми са опити да се възроди жанра със старите хорър/комедии от 70-те и 80-те. Друг такъв пример е Slither.

Link to comment
Share on other sites

Има някакво право. Мъже без самочувствие няма да отидат да заговорят по-хубава жена.

Мъж без самочувствие, може ли да се нарече мъж?

Link to comment
Share on other sites

Мъж без самочувствие, може ли да се нарече мъж?

Може разбира се, защо да не може? Самочувствието ли е най-важното, за да бъде един мъж - мъж?

Link to comment
Share on other sites

Може разбира се, защо да не може? Самочувствието ли е най-важното, за да бъде един мъж - мъж?

Едно от най-важните, със сигурност! Не и ако е без покритие, естествено...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...