Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не е такава градацията на селянията, Которчо.... Минава се през ГоУф 2 ЗАДЪЛЖЕ! Аналог е Ауди 80, де що може да е ритнао отзаде... След това идваме на ГоУф 3! Дива класика, заместваща излизащите не от мода, а от движение двойки. Тук вече стъпва и БуМиВе 3-та серия - туй са по страшни селяндуристи и от голфиститИ. Кретени от тоя тип са избили много невинни хора... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На Злобил самл гнусната джанта трябва да се махне и е 6 колата. Нз някой тука карал ли е е30 от дискутиращите ама когато в с повече от 150кс не е кола за хора с бавни рефлекси и слаби нерви.

Link to comment
Share on other sites

DSC_0126.jpg

 

 Колата е смърт с гъби. Обаче е цифра пари тука.

 

нека съм селяК   :punk  :punk

  

Е не знам. Аз се опитвам да си заработя първия милион :lol:

И аз така. Остават ми още 900 и много хиляди лева :-D

Link to comment
Share on other sites

При мене е малко по-различна ситуацията... проблема е че първо ми се разгони фамилията последните 3-4 месеца от бачкане (разбирай 10часа на ден уикенда се третира като почивка) и после има едно НО.. едно такова голямо НО и разни други подробности, че на моменти се чудя струва ли си зора. Ама хванал съм се на хорото - ще играя докрая. А пък работата ще си я свърша, защото едни хора ми казаха, че не можело да стане това. Остават още 1-2-3 месеца яко бачкане после отивам някъде на топличко да си цамбуркам кайсиите за 1 месец и няма да искам никого да чуя :)

 

Донякъде подобно на казармата едни кретени обясняваха как трябвало еди какво си да стане за 3 месеца, първо им обясних, че това дето го искаха и за 1 година няма да стане, после измислих една рационализация и с малко зор в Пловдив успяхме да свършим всичката работа не просто в срок ами 1 седмица преди него, а останалата част на България не бяха обработили и 20% от данните си :) Дадох им моята програмка ама нали са тъпи шапки - някой решил че не може да се ползва това и трябвало по малоумния начин да се работи с другата некадърна програма и продължиха още година и половина да го правят както си знаят. Като в същия момент 3ма човека в Пловдив го свършихме за месец и 3 седмици...

Link to comment
Share on other sites

Сичко ще си кажеш, агент Мраз, всичко!

 

Да видим само кога ще пие жената кафе (може би след второ дете) и кога щя пия аз каквото и да било там от уискитата...

Link to comment
Share on other sites

Я кажи аз кога ще пия от ракията на Атанас?

Не мисля, че имаш някакъв шанс срещу двата смока Виден и Гадин. Най-много да ти оставят само изпаренията от празната бутилка. :lol:

Link to comment
Share on other sites

вчера си счупих айфона , днеска сутринта ми беше спаднала задната гума на колата , нямах цигари за сутрешното кафе преди да тръгна за работа , кво повече може да се случи ?

Link to comment
Share on other sites

вчера си счупих айфона , днеска сутринта ми беше спаднала задната гума на колата , нямах цигари за сутрешното кафе преди да тръгна за работа , кво повече може да се случи ?

 

Споко, денят още не е свършил :lol: преди 2 седмици бях почти на същото дередже - със спукана гума, преровена кола, изчезнали документи и развален бойлер...в един ден :D

Link to comment
Share on other sites

Каква кола преровена? Айде на злобила е60 има смисъл да го ровят ама...

 

И да винаги съм през тъп-та-ток.

Айфоня ако е само джама май имам човек за 150лв джама + смяната.

Link to comment
Share on other sites

Каква кола преровена? Айде на злобила е60 има смисъл да го ровят ама... 

 

Дам...и аз все си мислих, че моя коптор едва ли някой ще си помисли да го прерови, ама на...и това свършиха :lol:

Link to comment
Share on other sites

дай да го видим тоя човек , щото намерих само някви в Сливен а не ми се иска да го пращам по куриери.....

Игор на бул. Руски бе. Радиоком точно до спирката срещу Търговската Гимназия.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...