Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

НЕ ! 

Добре другарю политкомисар. Отивам в ъгъла да се порицая. Само не ми намалявайте поведението моля.

Link to comment
Share on other sites

Добре другарю политкомисар. Отивам в ъгъла да се порицая. Само не ми намалявайте поведението моля.

 

късно е , писах ви черни точки...... 

Link to comment
Share on other sites

Историята помни и много по фрапиращи случаи..... 

 

 

 

 

Снощи обиколихме 5 кръчми преди да си намерим места , 10 минути не мога да си викна такси щото нямат коли ..... ебати кризата....

Link to comment
Share on other sites

galaxi, чудя се дали да намеря твоя пост, когато ме осъждаще за протестиращите. Бях написал абсолютно същото нещо.

 

Има голяма разлика в двете каузи.

Едните отиват пияни за да се сбият, трошат, вандалстват и донапият, другите точно обратно.

 

Кръстовището пред Макдоналдс беше леш още в 15ч като минах.

Link to comment
Share on other sites

Да, протестиращите отиват пияни, за да се ССССССССССССбият. Не веднъж го видях това. Ботевистите просто минаха по центъра и отидоха към Стадиона. И не става въпрос за 15 ч.

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко месеца цяла вечер ги въртяхме. Имат и другите интересни песни ;).

 

edit:

Редовно свирят в една кръчма в София. Уж щяхме да се организираме да ходим да ги гледаме. Даже на Наско му е в квартата ако не се бъркам.

 

edit2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Да, протестиращите отиват пияни, за да се ССССССССССССбият. Не веднъж го видях това. Ботевистите просто минаха по центъра и отидоха към Стадиона. И не става въпрос за 15 ч.

 

В голяма ЗЗЗЗЗЗЗЗЗаблуда си за някой неща!

Какво значи, че не става въпрос за 15ч.Аз ти казвам, че още от 15ч всичко беше задръстено.

 

И за да ти е пълен кефа, те поздравявам с това клипче:

 

http://vbox7.com/play:e29b5154f5

Link to comment
Share on other sites

Добре ще кажа утре на колегите във винарската изба, че няма смисъл да се трепем да оправяме гроздето, да му треперим по цял ден, да му правим анализи и т.н. ами е по-добре да смесваме спирт с химия. Аре стига вече с тея глупости! Вижда се че нямате ни най-малка представа от модерно винопроизводство, пиите си домашни вина и разправяте как слагат химия в тея от магазина.

Оф, Младежо....

ЗаЙби ги тия студентски, лабораторни глупости, щъ замола! Позволи ми да съм се моткал из доста повече "винарски" изби от тебе и също така да знам, че във всяка една от тях има т.н. Вино (танк) за Шефа, авери и прочее вътрешни хора, както и такова, дето е от онова - За бутилиране, пакетиране и така, нататък ;)  Толкова за трепането ви с колегите! Баре ще знаете как (стига на някой да му остане нещо в главата, де) да си правите читаво винце за себе си.  А колкото за онези ти лафове за рийш ли, най-яките ракии се правят във винпромите, щот вийш`и, дестилирали спирт с много висока чистота... Тва ако го повториш още един път и щи са смеят не само гаргите, ами и кварталните кучки ще пометнат от неистовия хилеж!

Link to comment
Share on other sites

Някой от разбиращите по тамата за виното да ми даде съвет ако му е удобно.

Отделил съм си една кофа към 12л само зърна които намачках хубаво

Каква е от тук процедурата да прекъсна ферментацията ?Колко захар и вода да добавя?

Целта е да имам гроздов сок за пиене.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам за какво са ти водата и захарта? Инак за другото... Просто не позволявай да започват ферментационните процеси. Тоест, стерилизирай и дръж на хладно.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам за какво са ти водата и захарта? Инак за другото... Просто не позволявай да започват ферментационните процеси. Тоест, стерилизирай и дръж на хладно.

Водата и захарта за количество :)

А до кога да седи сока с джибрите в кофата ?

Няма ли някаква химия да спре ферментацията без варене ?

Link to comment
Share on other sites

Оф, Младежо....

ЗаЙби ги тия студентски, лабораторни глупости, щъ замола! Позволи ми да съм се моткал из доста повече "винарски" изби от тебе и също така да знам, че във всяка една от тях има т.н. Вино (танк) за Шефа, авери и прочее вътрешни хора, както и такова, дето е от онова - За бутилиране, пакетиране и така, нататък ;)  Толкова за трепането ви с колегите! Баре ще знаете как (стига на някой да му остане нещо в главата, де) да си правите читаво винце за себе си.  А колкото за онези ти лафове за рийш ли, най-яките ракии се правят във винпромите, щот вийш`и, дестилирали спирт с много висока чистота... Тва ако го повториш още един път и щи са смеят не само гаргите, ами и кварталните кучки ще пометнат от неистовия хилеж!

Triti, is that you?

Само тя е способна да спори с Антарес и Годфадъра за физика и да си мисли, че е права...

Link to comment
Share on other sites

В голяма ЗЗЗЗЗЗЗЗЗаблуда си за някой неща!

Изключае и-краткото, няма особен смисъл да говориш с психара на тая тема. В това отношение лоста му за скорости е заседнал в "девета тролска" предавка и само се дави двигателя...
Link to comment
Share on other sites

Нагряваш до 65 градуса (на водна баня!) и ферментацията спира (Луи Пастьор го е изнамерил тоя процес). После обаче задължително държиш в хладилника!

А щом все още ги държиш заедно, значи ще си правиш Шира (имало е и такова питие от леко ферментирал гроздов сок). Захар обаче не слагай в никакъв случай!  Майната му на количеството. Тази година гроздето и без това си е с чудесна захарност.

 

П.п. Ваньо...  :FU:

Link to comment
Share on other sites

Тоя народ все едно не е виждал коли...Обаче алфичките си ги бива доста,а пък новият NSX колко е як :D

Какви Алфи имаше? Те само Жулиета-та и Мито продават сега.

Link to comment
Share on other sites

Офф ще те излъжа и не помня точно.Но се качихме в едната алфа и доста добре беше отвътре :)

edit:Да Жулиети и Мита имаше.Ама много народ накрая чак не можеше да се върви.В залата на ауди изобщо не влезнахме,защото имаше огромна опашка...А на мерцедес нищо смислено.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...