Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

вчера си счупих айфона , днеска сутринта ми беше спаднала задната гума на колата , нямах цигари за сутрешното кафе преди да тръгна за работа , кво повече може да се случи ?

ти си празнувал предварително.

а опита показва че винаги има кво, бъди оптимист - гледай с надежда напред какво още може да се скапе!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

ти си празнувал предварително.

а опита показва че винаги има кво, бъди оптимист - гледай с надежда напред какво още може да се скапе!

 

еми съдбата си върши работа , решила е явно ако не може да ми обърне заслуженото внимание днес да го направи вчера.....

сврял съм се в офиса и все още съм силно разколебан дали да ходя да тренирам днес..... 

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, виждам, че продължаваш със спама в онази тема. Заканвам ти се официално:

Ако продължиш да си буташ модните съвети из форОма, ще се облека като принцеса, ще дойда с теб на бар и ще те щипвам по бузките цяла вечер и ще обикалям с теб бара. Ще ти саботирам всичките потенциални закачки с други принцески, а всеки път, когато се появи фотограф, ще ти скачам на врата.

И ще съм с брада. И брадва. И рокля.

Link to comment
Share on other sites

Добре. Ай да видим, Астерикс.

 

Ти и без тва в 2:30 сутринта вече си си тръгнал от заведението, защото ти се спинка. Кой плашиш по-точно?

 

-------

 

Настъпах шибан камак с шибаната предна гума и ся има шибана малка дупчица на страната на гумата. Ще трябва ли да се сменя тва? Може ли да се оправи. Не е спаднала гумата още...

uploadfromtaptalk1379093718955.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, виждам, че продължаваш със спама в онази тема. Заканвам ти се официално:

Ако продължиш да си буташ модните съвети из форОма, ще се облека като принцеса, ще дойда с теб на бар и ще те щипвам по бузките цяла вечер и ще обикалям с теб бара. Ще ти саботирам всичките потенциални закачки с други принцески, а всеки път, когато се появи фотограф, ще ти скачам на врата.

И ще съм с брада. И брадва. И рокля.

Тъкмо си помислих като четях излиянията ти,че е забавно да излиза с теб човек,ама последните допълнения покриват доста обезпокоително никнейма ти. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, виждам, че продължаваш със спама в онази тема. Заканвам ти се официално:

Ако продължиш да си буташ модните съвети из форОма, ще се облека като принцеса, ще дойда с теб на бар и ще те щипвам по бузките цяла вечер и ще обикалям с теб бара. Ще ти саботирам всичките потенциални закачки с други принцески, а всеки път, когато се появи фотограф, ще ти скачам на врата.

И ще съм с брада. И брадва. И рокля.

Ще ме викнете ли? Аз ще съм естествен - с фанелка на Dimmu Borgir, кубинки и небръснат :)
Link to comment
Share on other sites

Мен в такива случаи ме притеснява. Няма да се подмятам по магистралата към морето другата година, я. Ще ида на гумаджия да ми я погледне.

Link to comment
Share on other sites

Ами те тия гуми са със скоростен индекс 300 по принцип. Предишния собственик малко се е престарал с грижите. :)

Ще ида на гумаджия да я проверят уикенда, да съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=-5mL_AAGSNE

 

За тия дет играят глупавите танкчета

 

Майтапа на страна, но днес за 1ви път видях реклама на игра по голяма "БГ" телевизия и то точно на тея танкчета.Явно са вървежни, щом по ТВ взеха да се рекламират.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно е така!

 

Turn off this option! VEF 216 using Tapanartalk 3.14 gama

Как го подкара това на VEF 216? Нещо нов ROM?

 

Turn off this option! Nokia 3310 Turn off this option! 0.1 Beta

Link to comment
Share on other sites

Не знам Пешо какъв РОМ е качил на този ВЕФ (лично според мен модела 206 е далеч по-култов), обаче спама от това китайско недоразумение Turn off this option! просто печели всички призове за най-голяма досада на десетилетието. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Баси, предлагам модераторите да слагат БАНАН на всеки, който допусне в поста му да се споменава от кой точно ВЕФ, или трабант, или квото и да е, е поствано съобщението през тЪпатолк...

 

Turn off this option! Pravetz 8D using Tapanartalk -1.2 GAY

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...