Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

По повод на мъжките индивиди в клипа от предната страница-ами те могат да благодарят на съдбата,че им е паднало да живеят в Бг.Просто са в играта с властимеющите,които ВЕЧЕ си ги знаем какви са.Ако не бяха така привилегировани с тази обвързаност спрямо силните на деня щяха ДА СЕ НАСИРАТ всеки ден.Буквално- от зор.Па жените пък от същото видео само се смятат за красиви ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е от април 2010та година... от къде изкопа тези архаични кадри не знам...

 

Помнех че съм го гледал това преди няколко години, проверих коментарите - от април 2010-та са първите...

 

 

 

И не че нещо ама да идеш в някой бар като този и да правиш интервю с посетителите и да си мислиш, че това е представителна извадка - айде моля моля. Като да идеш в произволна държава на подобно място където се събират курветата, да погледнеш какви са посетителите и да направиш изводи за мъжете и жените във въпросната държава. Журналистката прелива от акъл просто.

Link to comment
Share on other sites

Лошото, че такива хора (както фолк каналите (тук добавям и Дисни ченъл)) създават идеал, който след това подрастващите се стремят да достигнат... (така наречения VIP статус) наред със социалните мрежи, пияните мъже, блага, които не са изработени, а идват наготово от татковци, гаджета, "приятели", скъпите безполезни предмети (желязната логика: "Щом имам нещо скъпо, то и аз съм скъп."), всичко това създава едно измамно самочувствие без покритие. Това са обикновено ужасни жени/мъже, с доста високо самочувствие - нещо като участниците на Мюзик Айдъл в първите серии - нямат реална представа за възможностите си.

Link to comment
Share on other sites

Може разбира се, защо да не може? Самочувствието ли е най-важното, за да бъде един мъж - мъж?

Абсолютни глупости на търкалета! Светът е пълен с пу***вци с огромно самочувствие. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютни глупости на търкалета! Светът е пълен с пу***вци с огромно самочувствие. :lol:

Ако се съгласяваш с мен, защо си цитирал моето мнение?

Link to comment
Share on other sites

Това е от април 2010та година... от къде изкопа тези архаични кадри не знам...

 

Помнех че съм го гледал това преди няколко години, проверих коментарите - от април 2010-та са първите...

 

 

 

И не че нещо ама да идеш в някой бар като този и да правиш интервю с посетителите и да си мислиш, че това е представителна извадка - айде моля моля. Като да идеш в произволна държава на подобно място където се събират курветата, да погледнеш какви са посетителите и да направиш изводи за мъжете и жените във въпросната държава. Журналистката прелива от акъл просто.

 

Баце ти ходил ли си в студентски?Правилно, че това видео е само малка извадка.Нещата са в пъъъъъти по-зле.

Link to comment
Share on other sites

Бааааа, не ми я припомняй оная помийна яма. 9те месеца там са за пет казарми, баси и отвратителната дупка. И не, не говоря за стаята ми, говоря за цялото село...

Link to comment
Share on other sites

Ако се съгласяваш с мен, защо си цитирал моето мнение?

Не се сърди, лека закачка, но е ясно, че споделям мнението относно напомпаното с въздух под налягане самочувствие. :)

Link to comment
Share on other sites

Баце ти ходил ли си в студентски?Правилно, че това видео е само малка извадка.Нещата са в пъъъъъти по-зле.

Аз не. Завършил съм 95та година. Имах приятели там и по спомени - нито един път не са ходили на дискотека. Това предполагам ги прави задръстени и ги изключва от класацията нали?

 

Когато бяхме асистенти в университета на един приятел му дойде на акъла да пусне анкета сред студентите каква е причината да бъдат в университета с уговорката, че ако са честни после няма да скъса никого. Измежду икономистите една част си отговориха че причината да са вътре е за да си намерят умен мъж или жена.

 

 

Между другото - вчера беше първия учебен ден за учениците. Никой от форума не го отрази...

 

 

 

пилетата на всички са ни скъпи :D :D :D

Хахахахаха велик си!

 

 

Не се сърди, лека закачка, но е ясно, че споделям мнението относно напомпаното с въздух под налягане самочувствие. :)

Някои хора кариера правят така...

Link to comment
Share on other sites

Бааааа, не ми я припомняй оная помийна яма. 9те месеца там са за пет казарми, баси и отвратителната дупка. И не, не говоря за стаята ми, говоря за цялото село...

Ти си бил преди 4-5 години там.Сега да видиш за ко иде реч.Добре,че съм в 3ти блок далеч от тия простотии :D 

Link to comment
Share on other sites

Дядо, как беше магистралата сутринта?

Идея си нямам. Мога да ги кажа обаче днес следобеда как беше прохода Шипка :)

 

ДедоМразе, беше споменавал куеста си за дънки... Я речи от къде пазаруваш?

 

Всичките са зле. Честно казано нищо не мога да те посъветвам. И тези от USPA не са нищо особенно, и тези от lee cooper се усукват леко (иначе май най-добре са те), тези от wrangler също не ме кефят особенно. Бях взел едни евтини от Кенвело - и те не ме кефят. Май само тези от lee cooper (които няма в Пловдив вече с еластан та или с поръчка или от София ако ходиш) мога да ти препоръча и то с уговорка, че на едните ми някак се усуква шева и вместо да стои отстрани се извърта леко напред

Link to comment
Share on other sites

И на мен на едните Lee Cooper ми се усуква шева. Явно просто кройките им са евтини.
Жалко, че им затвориха магазина тук и сега само в Mall of Sofia има.

Link to comment
Share on other sites

Видене, как се представя iRobot-a? Доволен ли си от него? Много сериозно се замислих да взимам. По някое време следващият месец съм решил да го правя.

Link to comment
Share on other sites

Лилиииииииииии, тука една 51 годишна леля с голяма къща на един от островите ме налази. Искаше да ме взима за домашен любимец. Баси мамата. Тия гъркини не се шегуват.

Link to comment
Share on other sites

И на мен на едните Lee Cooper ми се усуква шева. Явно просто кройките им са евтини.

Жалко, че им затвориха магазина тук и сега само в Mall of Sofia има.

Имат магазин срещу Аптека марица. 3 пъти по-малък отколкото беще този в МОЛ-а, а 2та пъти когато се разходих все пак ми обясниха, че такива модели нямали, при което напсувах продавачката че е некомпетентна, и си вдигнах блузата да види с каква марка дънки съм и да пробва ако иска дали са еластични, след което взе да ми се оправдава че просто в момента нямали, но аз се бях запътил към вратата изнервен (втория път, първия бях по-любезен, но не особенно)

Link to comment
Share on other sites

Видене, как се представя iRobot-a? Доволен ли си от него? Много сериозно се замислих да взимам. По някое време следващият месец съм решил да го правя.

 

УНИКАТ!!! Тази година само вднъж пуснах голямата машина да изчистя малката и местата, които тя не може да стигне. Компютърът отвътре, върховете на первазите, върху гардеробите и т.н. ВЗИМАЙ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...