Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

На село всичко е възможно, примерно да се спънеш на моста, но да паднеш на центъра...

Подозирам, че единствено ти имаш представа какво искаш да кажеш :) Аз го прочетох 3 пъти и единствено мога да кажа "Ъъъъъъ?"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Има голямо разстояние между моста и центъра, кое е трудно за разбиране? Дори и 20м да беше, пак стига.

 

Ей тва е логиката програмистка... Код може да напише, но очевадното му бяга... :laughing:  :laughing:  :laughing:   

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че единствено ти имаш представа какво искаш да кажеш :) Аз го прочетох 3 пъти и единствено мога да кажа "Ъъъъъъ?"

... случайно се подхлъзна на филията ми с масло и падна върху ножа. И така 49 пъти. :)

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че единствено ти имаш представа какво искаш да кажеш :) Аз го прочетох 3 пъти и единствено мога да кажа "Ъъъъъъ?"

И аз не го разбрах. И то там в тоя кър, през тоя паваж, кой да минава със 100? Да не са ненормални? Виденчо сънува пак на масата. Те там сънищата са различни.

Link to comment
Share on other sites

Аз го разбрах така, сякаш иска да нарани уж случайно, но лошо някакви нарушители на реда. Затова написах и горното.

Но дори и да съм сбъркала, ми е простено след цяла вечер Нощ на музеи и галерии, в която няма-няма и се дивиш "Какво иска да каже авторът?" :)

Link to comment
Share on other sites

И аз не го разбрах. И то там в тоя кър, през тоя паваж, кой да минава със 100? Да не са ненормални? Виденчо сънува пак на масата. Те там сънищата са различни.

 

Аз съм на село бре, младежо. Може би с това трябваше да почна като за тебе...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Цвете, много правилно си ме разбрала...  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Да не би пак някакви...хммм... нереализирани творци?

Дам, прочетох....

Изкуство, ще кажат някои пак...

 

Имбецили, смятам аз...

Link to comment
Share on other sites

Аз го разбрах така, сякаш иска да нарани уж случайно, но лошо някакви нарушители на реда. Затова написах и горното.

Но дори и да съм сбъркала, ми е простено след цяла вечер Нощ на музеи и галерии, в която няма-няма и се дивиш "Какво иска да каже авторът?" :)

 

Това го схванах. Всичко си беше ясно обаче това с моста и центъра продължавам да недоумявам

 

 

Аз съм на село бре, младежо. Може би с това трябваше да почна като за тебе...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

То верно, че на село понятието "далече" е малко по-различно ама все пак... освен да имаш предвид че както се е засилил като го спънеш и ще се спре след 100 метра... (това току-що се светнах)

Link to comment
Share on other sites

Като се прибирах от работа на гарата беше пълно с жандармерия.Има мач на градския стадион и тия се бяха подготвили доста сериозно.Към 50-60 полицая сичките яко екипирани с шлемове само чакаха да им го набутат :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Трябва ми някой да премести едно пияно ? Някоя фирма която се занимава с това?

 

____________________

 

Магазина на Руски за рояли вече не работи и не се сещам къде другаде да питам.

 

 

Шшшшш... вчера не трябваше да почвам от 16:00 да се наливам... това пиЯно ...  :lol:

 

Някой да рече приятно филмче, че съм се замислил за After Earth? Ама имам леки съмнения, че ще е бозав.

 

____________________________

 

А на освободителя трябваше малко кръв по униформата да му плиснат... че бая са я проляли тогава (българската)... с цел реализъм. 

Link to comment
Share on other sites

Някой да рече приятно филмче, че съм се замислил за After Earth? Ама имам леки съмнения, че ще е бозав.

 

Аз този мисля да го пропусна. Уил Смит си е направил семеен филм :) Виден е писал че го е харесал, но някак не ми се гледа такова.

Link to comment
Share on other sites

 

То верно, че на село понятието "далече" е малко по-различно ама все пак... освен да имаш предвид че както се е засилил като го спънеш и ще се спре след 100 метра... (това току-що се светнах)

 

Светна се пирфйектну! Цялата работа е по права около 150-200 метра. Повечето тук я знаят, изнасилиха ми Фиестата, мискини долни! ТА - ако спъна кретена на моста, тъкмо на центъра ще се появи в друга консистенция.

Link to comment
Share on other sites

Вчера, както си тренирам, и ей тоя пич дойде да ми дава акъли... :lol:

https://www.facebook.com/photo.php?v=525626647524918&set=vb.100002327631547&type=2&theater

Опасявах се, че може да е Релефат. Иначе доколкото разбирам Йордан Йовчев е пич от всякъде.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се ще малко GTA V да поцъкам, но последния път като седнах и станах след 3 часа.
За тоя период минах 1 мисия. Първата.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...