Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На мен пък ми е чудно как тия от хистори чанъл могат толкова убедено да твърдят, че Хинденбург е бил изпълнен с... АЗОТ (мамка му!) Преводаческо бездарие или целенасочено подпомагане на масовото затъпяване?

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми е чудно как тия от хистори чанъл могат толкова убедено да твърдят, че Хинденбург е бил изпълнен с... АЗОТ (мамка му!) Преводаческо бездарие или целенасочено подпомагане на масовото затъпяване?

Хъм...и аз знам, че са ги пълнели с водород. В последсвие след катастрофата са искали да го заместят с хелии, но той е бил доста скъп.

Link to comment
Share on other sites

стрижииии....а на мен ми се иска да спра да пия толкова бира, че ми писнА :D

Мен пък ме заболя гърлото,а до края на седмицата трябва да довърша касата,че си тръгвам :D 

Link to comment
Share on other sites

Тази нощ са украсили Альоша. Чудя се дали да не отида да направя малко снимки.

Страшно бързо реагираха и го свалиха още същия ден-при това почивен.А толкова други неща стоят в 9-а глуха...

Link to comment
Share on other sites

Valve обявиха, че създават собствена операционна система - SteamOS. Ще се отцепват от Виндоус. А едно време Раптора разправяше, че Steam било смотано ненужно софтче. :)

Link to comment
Share on other sites

Valve обявиха, че създават собствена операционна система - SteamOS. Ще се отцепват от Виндоус. А едно време Раптора разправяше, че Steam било смотано ненужно софтче. :)

Не само, че е смотано и ненужно, ами и понамирисва на превтасало, козе сиренце :smile1:

Link to comment
Share on other sites

Аз ги чувам за първи път тези

Valve?

 

Създателите на Half-Life/Counter-Strike?

 

Или Steam?

 

Най-голямата мрежа за дигитално разпространение на игри.

Link to comment
Share on other sites

Valve?

 

Създателите на Half-Life/Counter-Strike?

 

Или Steam?

 

Най-голямата мрежа за дигитално разпространение на игри.

Не съм играл CS :) Шах и мат, а? :) Нито Valve, нито Steam не ги бях чувал

Link to comment
Share on other sites

Valve обявиха, че създават собствена операционна система - SteamOS. Ще се отцепват от Виндоус. А едно време Раптора разправяше, че Steam било смотано ненужно софтче. :)

 

Забравил си, младежо... Казах, че мразя да ме изнудват да инсталирам нещо, което ГРАМ не ми трябва насила, за да играя любима игра. Между другото и до ден днешен НИЩО не е свършил Стийм за мен, освен да ми тежи по един или друг начин на машината. Една голяма нула. Но това не означава, че милиони други не го ползват и/или харесват. 

Link to comment
Share on other sites

Те първо пуснаха Steam за Linux (Ubuntu, beta). После явно са решили да не си играят на дребно... Пише ли на кое дистро мислят да базират тяхната дистрибуция? Съсмнява ме да е RHEL, та или нещо Debian-ско, Шлякуерско или балиго...

Link to comment
Share on other sites

дис кент би тру млади падуане

От доста време (към 10 години някъде) единственото, с което си губя времето е StarCraft (и то не баш SC ами една мързелива карта) и Angry Birds. И пак мисля че много време губя с глупости...

Link to comment
Share on other sites

Как изобщо намирате време за игри бе, безделници такива? :lol:

 

CS не е просто игра , това е религия с която са израснали повечето 25-30 годишни.....  :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

За Half-Life ще се съглася напълно - един от най-добрите shooter-и, излизал някога. Но лично за мен CS е супер дебилна и безсмислена игра. Религията за мен си остава Brood War...

 

________________
Я, има тема, на която сме единодушни с Ангел :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...