Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

вие нищо не разбирате. то е като със прогнозите за времето - ако в София ще вали, значи цялата страна я чака дъжд.

съответно ако на нЕкой му мирише на центъро, значо целия град смърди.

 

simple as that!

Link to comment
Share on other sites

Може да мирише поради неимоверно увеличилата се популация на миризливките. Току-що от комарника на прозореца в моята стая изгоних 5! Ию.

Link to comment
Share on other sites

Днес 4 пъти ми затвориха докато провеждах кратко телефонно интервю. По средата.

"(въпрос на Английски език)"
"аааамм...."
"бийп, бийп, бийп".

На 3-ма после им даваше заето, а при единия дори ми каза, че "Vivacom ще предаде."

Link to comment
Share on other sites

Днес 4 пъти ми затвориха докато провеждах кратко телефонно интервю. По средата.

 

"(въпрос на Английски език)"

"аааамм...."

"бийп, бийп, бийп".

 

На 3-ма после им даваше заето, а при единия дори ми каза, че "Vivacom ще предаде."

Да не търсих колеги за работа от вкъщи  :))  ? Ако такова, моя телефон няма да прекъсне, гарантирам (е зависи и от профита де :D)

Link to comment
Share on other sites

Днес 4 пъти ми затвориха докато провеждах кратко телефонно интервю. По средата.

 

Аааа ще стигнеш и ти до моето мнение, че има прекалено много идиоти и единственото, което могат е да се оплакват, как работа няма или ги прецакват с безумно ниски заплати. Или че младите кадри нямали реализация. Дрън дрън ярини

 

А като застанеш от другата страна - свестните са единици и се чудиш къде са всичките тези безработни и свестни хора, които се оплакват навсякъде, пък ти с 300 зора успяваш да намериш един само

Link to comment
Share on other sites

Да не търсих колеги за работа от вкъщи  :))  ? Ако такова, моя телефон няма да прекъсне, гарантирам (е зависи и от профита де :D)

Аз не работя от вкъщи. :)

 

Ето го профила на компанията.

 

http://www.jobs.bg/company/134794

 

А какви хора кандидатстват, няма да ви казвам.

Link to comment
Share on other sites

Аз не работя от вкъщи. :)

 

Ето го профила на компанията.

 

http://www.jobs.bg/company/134794

 

А какви хора кандидатстват, няма да ви казвам.

 

Жалко, че Englisha ми е poor :D Но като гледам какви заплати давате, взема да зарежа админството, да науча малко език и да се даунгрейдна за повече кинти ли...

 

Интересно инфо от UPS-а ми в нас (Смирненски):

 

UPS Model: APC Status: ONLINE

VOLTAGE TRIM UPS temp: 37.8 °C

Battery: 27.60 V

Input: 255.0 V   49.9 Hz

Output: 216.0 V

 

Дали може да му се вярва, че в момента на входа има 255V  :online2long: :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

взема да зарежа админството, да науча малко език и да се даунгрейдна за повече кинти ли...

WTF?! Толкова ли е зле положението в Пловдив?! В София взимам далеч повече от описаната в обявата заплата, а съм един от ниско заплатените в нашата фирма... А и се говори, че нашата фирма като цяло не е с най-високите заплати...

 

Отделно... де'а знам, на мен знанията ми са благодарение на четене на Мануели, документация и форуми на английски... Просто не мога да си представя къде щях да съм без...

Link to comment
Share on other sites

Ето го профила на компанията.

Да им кажеш на шефовете в твоята компания, след като толкова държат на английския, да вземат малко да го понаучат първо, че само с един бегъл поглед върху една от обявите започва да напира чувството, че се намираш в английския вариант на форумната тема "Наградите "Кирил Методи и брат му". :lol:

 

 

CVs must be submitted in the English language.

Link to comment
Share on other sites

WTF?! Толкова ли е зле положението в Пловдив?! В София взимам далеч повече от описаната в обявата заплата, а съм един от ниско заплатените в нашата фирма... А и се говори, че нашата фирма като цяло не е с най-високите заплати...

Не са администратори все пак...

Жалко, че Englisha ми е poor :D Но като гледам какви заплати давате, взема да зарежа админството, да науча малко език и да се даунгрейдна за повече кинти ли...

Стига де.. как така админ с под 1000лв заплата?

Link to comment
Share on other sites

Снощи(19-ти септември) станах свидетел на последната простотия. Бях в кафене Бродуей в кв. Тракия. След 22 часа на всички маси поставиха чаши за кафе пълни с водя. От персонала обясниха, че може да се пуши вече. Днес подадох няколко сигнала към съответните институции. Да видим дали ще има някакъв ефект. Ако не ще продължавам да ги тормозя постоянно.

Link to comment
Share on other sites

Днес 4 пъти ми затвориха докато провеждах кратко телефонно интервю. По средата.

 

"(въпрос на Английски език)"

"аааамм...."

"бийп, бийп, бийп".

 

На 3-ма после им даваше заето, а при единия дори ми каза, че "Vivacom ще предаде."

Иначе всички заявяват в сиви-тата си, че владеят писмено и говоримо английски. После се оказва, че го знаят, колкото да си изядат боя някъде. Чудя се защо лъжат като това е нещо, което се проверява буквално за минута-две.

Link to comment
Share on other sites

Не са администратори все пак...

 

Стига де.. как така админ с под 1000лв заплата?

 

Ами за стартова заплата - да.Мога да дам за пример Aiger и ASIC Depot.На 1вото даваха стартова 1000, на 2рото мисля 1200 (но там си искат английски и не успях да прескоча логическите английски задачи).

 

 

 

Снощи(19-ти септември) станах свидетел на последната простотия. Бях в кафене Бродуей в кв. Тракия. След 22 часа на всички маси поставиха чаши за кафе пълни с водя. От персонала обясниха, че може да се пуши вече. Днес подадох няколко сигнала към съответните институции. Да видим дали ще има някакъв ефект. Ако не ще продължавам да ги тормозя постоянно.

 

Явно не си гледал репортажи за проверките?Най-важното е, че инспекторите нямали право да влизат в заведението без да бъде уведомен управителя.Също така, за да направят акт, трябва човека да е хванат с цигара в ръка (не кутия на масата, фас в чаша, а цигара в ръка).Пълна пародия е тоя закон.

Link to comment
Share on other sites

Тонове утайки "потъват", еколози искат независима проверка на Пречиствателната станция

Проф. Кръстьо Петков иска да се направи независим мониторинг на работата на Пречиствателната станция на Пловдив. Мотивът – сигнали за ужасяващата миризма, която души града.

Експерти от Съюза на икономистите у нас имат съмнения, че хиляди тонове утайка се депонират в двора на станцията, а друга част се изпуска умишлено във водите на Марица.

Допреди 4 години утайките са извозвани в депото на Катуница. След закриването му обаче обществото не знае какво се случва с боклука.

Ежедневно Градската пречиствателната станция за отпадъчни води произвежда около 150 тона утайка от фекална и дъждовна вода. На година това прави близо 60 000 тона. За 4 години – почти четвърт милион тона.

Според Георги Мумджиев /контрольор във ВиК-Пловдив 2001-2005/ част от утайките 4 години се депонират в двора на Пречиствателната станция. Това е все едно да ви забранят да хвърляте в кофите за боклук и вие да го правите в междублоковото пространство, коментира той. Ако всичкият отпадък е на терена на станцията, там би трябвало да има боклук с размера на едно тепе, прогнозира експертът. Притеснението на еколозите обаче е, че част от утайката се изпуска умишлено в Марица. По думите на Мумджиев проби от поречието на реката показват завишение на азот и фосфор. Неприятната миризма е най-малкият проблем. Запрашеността, патогените, които разнася вятъра, са сериозна предпоставка за епидемия в Пловдив, заяви специалистът.

Еколозите имат данни, че част от утайката се обработва от калифорнийски червеи, а друга отива за биогаз. Какво е количеството обаче не знаят.

Оператор на пречиствателната станция е ВиК-Пловдив. Кметът по закон организира управлението на дейностите по отпадъците.

Проф. Кръстьо Петков ще изиска от екоминистъра да се назначи независим мониторинг на дейността на станцията, за да е ясно какво става със сухата утайка. Проверката ще отнеме месец. Обективната картина ще бъде старт за търсене на решение, каза професорът.

По предварителни данни мониторингът ще излезе 30 хиляди лева, които ще бъдат търсени от ведомството на околната среда и водите или чрез европрограми.

Съюзът на икономистите ще инициира и среща с български евродепутати, а на 16-17 октомври с казуса ще бъде запозната и Европейската комисия.

 

 

 

до тук с на Виден шахтите.....

Link to comment
Share on other sites

Тия от ГРОБ са уникаааални! Сложили са някакъв дядо пред общината. Дали са му микрофон, тонколони и т.н., и са го оставили да крещи "Герб - единствена алтернатива! Герб - само те ще ни спасят!". Нямат равни, нямат равни. :lol: 

Link to comment
Share on other sites

Тия от ГРОБ са уникаааални! Сложили са някакъв дядо пред общината. Дали са му микрофон, тонколони и т.н., и са го оставили да крещи "Герб - единствена алтернатива! Герб - само те ще ни спасят!". Нямат равни, нямат равни. :lol:

:FU:

http://www.youtube.com/watch?v=DRMBxnxWiNQ

Link to comment
Share on other sites

Колко е пияно и какво е? Мъжко ли е, женско ли е, тежко говедо ли е? Направо звъни на 112 - да се оправят.

 

Ако обаче ще се мести пиано, търси ХАМАЛИ в нета - пълно е с обяви.

Продължавам да се хиля :laugh:
Link to comment
Share on other sites

Ти се хилиш, ама ако знаеш какви пияни говеда има... Пробвали сме да ги влечем, имало е и пострадали... Предимно влачените де... Не стига се насрал, не стига го носиш към тях и пак буйства в седмо измерение...

 

А тая вечер ако мога да пипна келешът с мощен пистов, който ми минава със 100+ за не знам кой път пред къщи и ми пили, ще да се чуе.... А имам и една силно дебела стоманена тел, която мога лежерно да пусна през улицата ако пак събуди детето....На село всичко е възможно, примерно да се спънеш на моста, но да паднеш на центъра...  

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...