Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Егати малоумното население. Тия хора не са с всичкия си...

Жените са най-зле от всички.

Много хора не са с всичкия си, забелязва се доста умствен дефицит... :grin:

Без никакво лошо чувство и наистина нищо лично, /както и това, че почти всичките ми приятели през годините са мъже, сиреч, уважавам и ценя мъжете/, въпросът е спорен, кой е по-зле... Повярвай ми, има много, ама много луди мъже... :grin:  

Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея защо в половината град мирише на лайна?

 

Канализацията вони ужасяващо на множество места. ВиК блее, никой не ги и притеснява... 

Link to comment
Share on other sites

Мен па ми мирише на пържолки (от бут) със сметанов сос( със зелени маслини, каперси и синьо сирене) и Каберне, реколта 2011 :shy:

Link to comment
Share on other sites

Ами докато си седите в къщи, няма как да го усетите. Я на тераса, я на улица ще трябва да излезете. В центъра е адско! През 5 метра мирише на различен сорт пръдня!

Link to comment
Share on other sites

Tака, така, 'ща опраа аз тебе... Ще дочакаме ли да я видим тая нова къща?  :laughing:

Ще, бре!

Скоро при това.

 

Шъ ма извиняваш ама ако не си изкиснал зелените маслини преди да ги пльоснеш в яденето те убих.

Трай, бе! Освен всичко друго съм и готвач... с документи и разряд :shy:

За правенето на зелени маслини има няколко технологии. Важното е да се знае точно от кои да си вземе човек..., а аз по една случайност знам ;) Пък и Виден от първо лице може да каже нещо за маслините правени от мен.

 

 

П.п. А относно ароматът на пръдня... Вероятно са виновни отново другарите от Целхарт, Стамболийски....

Link to comment
Share on other sites

БОЛИ МЕ ГЪЗА КОЙ Е ВИНОВЕН МЕН ЛИЧНО!! НАСИТИХ СЕ НА МИРИЗЛИВЦИ ЦЯЛО ЛЯТО, СЕГА ОСТАВА И ГРАДА ДА МИРИШЕ!!

CAPS-а е напълно умишлен и е с цел изразяване на възмущението ми.

Link to comment
Share on other sites

Чудех се дали някой може да ми обясни каква е разликата между Hip-Hop музиката и RAP Музиката ?

Link to comment
Share on other sites

Явно не виждате какво пиша...

 

Миризмата е от КАНАЛИЗАЦИЯТА И СА ВИНОВНИ ВИК!!!

- Ало, Енергото ли е?

- Не, тук е ВиК.

- Аааа, и на вас да ви го натаковам ...

Link to comment
Share on other sites

По-скоро миризмата е от свинарниците между Тракия и Ягодово или някъде там в оня район. Просто е духнало от към планината.

Link to comment
Share on other sites

Котора както винаги с ясен, смислен изказ и правопис....  :Facepalm:

 

В тунела под пощата точно от Стамболийски вони, няма съмнение! И от шахтите около блока ми, в Кършияка и на още поне 6-7 места, където бях днес миазмите са оттам!

 

=============================

 

Колега, не се мъчи да звъниш на ВиК. Колкото пъти съм го правил, само съм си късал нервите... Цялата канализация е пълна трагедия и е запушена. Никой нищо не поддържа по нея. Тази пролет нямаше проливни дъждове да продухат малко и нещата вероятно са съвсем в дивия вече... Да видим кой ще се сети да стисне врата на говедата от ВиК, които освен всичко ни продават нагло мръсна вода за питейна на цена 2.57 кубика. Скоро ще видите и снимки на последния ми филтър. Новият за няма и 10 кубика вода започна да почернява... 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...