Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ангеле, такава група представлява важна част от т.нар. "естествен подбор". Проблемът е, че такива дебили могат да убият нищо неподозиращи возещи се в същата кола или други участници в движението.  

 

Иване - тогава JUMP на Ван Хален!!!

 

ЕДИТ: Ангеле, откога сме ДЛЪЖНИ да ти отразяваме "разследванията". WTF man???

Link to comment
Share on other sites

Много или да си просто ливанец, мислещ се за безсмъртен.

То лошо няма, ами да не страдат заради тях и други хора.Когато се возиш сам и няма коли, вдигни и 300 и се шибни дето ти е кеф.

Ама да има още 4 човека с теб и да се правиш на... богопомазан...

 

@Psihara^^ замисли се за нова дограма :) Купи си слушалки.Дай му някакви пари и го помоли да се премести по-нагоре/надолу по улицата.

Те са си Българи. Просто бащите им са Ливанци. Един даже беше писал под една статия, че този, който загинал (дето се е возил съответно, шофьора е жив) бил "по-българин от вас". И като му погледнеш коментарите на този "по-българинът", направо ти става жал за Кирилицата.

 

Точно това е, че тия гомнарчета не си взимат поука и трепят наред. То шанса на тия да умрат при катастрофа е толкова голям, че направо може залагания да се направят.

 

RaptoR: Не сте длъжни бе. Просто Иван беше пуснал пост на същата минута и направи нова страница, та реших, че просто може да не сте го видели. Аз само исках да си споделя. Да видите и вие какви хора растат в тая държава и най-важното - биват поощтрявани от обществото.

Link to comment
Share on other sites

А защо трябва да сме впечатлени от тия ливанци/турци/роми/арменци/българи/англичани.

 

Да имаш такава липса на връзка с главния мозък вече не е нещо необичайно. Напротив, често срещано е. Просто онив карат ламборгини вместо бмв, пият Фносна водка вместо пернишки бейлис... с нищо не се различават друго от типичния гражданин от 14 до 60г...тресе си ги турбофолк-а и тва е, само дето имат зелено.

 

Link to comment
Share on other sites

Никой не ги поощрява. Себеподобни малоумници не са "обществото", а част от групата им. Но Обществото не ги и спира, което по принцип е страшно трудно, защото тия са one time hit кретени - по веднъж се удрят и дотам. Остава да се молим да не попадат хора наблизо като се гръмнат и ничие дете да не се подвежда да се качва с тях в кола.  

Link to comment
Share on other sites

подтикнат от скучният работен ден си мисля.... как всички хора мрънкат как нямали пари а в момента в който се съберат 3 почивки дни и целият град се празни , бахму майката.... 

 

 

и току що си купих от ибей.де ей такова чудо за 60Е , най-тъпо изхарчените пари....... 

 

Goped_Bigfoot.jpg

Link to comment
Share on other sites

А защо трябва да сме впечатлени от тия ливанци/турци/роми/арменци/българи/англичани. Да имаш такава липса на връзка с главния мозък вече не е нещо необичайно. Напротив, често срещано е. Просто онив карат ламборгини вместо бмв, пият Фносна водка вместо пернишки бейлис... с нищо не се различават друго от типичния гражданин от 14 до 60г...тресе си ги турбофолк-а и тва е, само дето имат зелено.

Впечатлени? Някой май е чел повече, отколкото е пишело.

Написах го не защото са Ливанци и са се помляли с кола, а защото техните приятели загиват по същия начин и никой не взима поука от цялата история.

 

@zlobil: това дето си го купил е доста глупаво, освен ако няма да го караш в Градската градина редом с малките деца. :)

Link to comment
Share on other sites

и току що си купих от ибей.де ей такова чудо за 60Е , най-тъпо изхарчените пари....... 

 

Goped_Bigfoot.jpg

 

Две грешки, като едната е по-сериозна:

 

1. Редно беше да има седалка, но това не е фатално все пак...

2. Защо по дяволите бензин?!?!? На ток трябваше да го вземеш! Груба грешка... 

Link to comment
Share on other sites

w00x-e може да е глупаво ма вървят по 150Е , наддадох ей така за спорта и се оказа че печеля търга.

 

Раптор-е  , като изключим че най-вероятно ще ми стои вечни времена в гаража ме кефи мАторетката..... 

А на ток.... заеби , друго си е да бръмчи. Еби и макЯта на околната среда.

Link to comment
Share on other sites

Не става въпрос за околната среда, а за удобство. И ако се пуснеш из града, примерно, няма да бучиш и да плашиш минувачите. Отделно минаваш около 80 км с един заряд... Има страшни машинки в момента. 

Link to comment
Share on other sites

боли ме за минувачите..... предричам че ще го покарам точно 15 минути преди да ми мине мерака..... 

тва чудо върви с 30 мили в час.... 

Link to comment
Share on other sites

Относно ливанците -мен пък ми е по-интересно как така правят толкова много пари.Иначе както споменаха и други не ме трогва да се трепят стига да не завличат и невинни хора.

Link to comment
Share on other sites

w00x-e може да е глупаво ма вървят по 150Е , наддадох ей така за спорта и се оказа че печеля търга.

 

Раптор-е  , като изключим че най-вероятно ще ми стои вечни времена в гаража ме кефи мАторетката..... 

А на ток.... заеби , друго си е да бръмчи. Еби и макЯта на околната среда.

Ама то не е глупаво като го погледнеш като продукт. Супер си е. Глупавото е, че няма къде да го караш и ще си седи да събира прах. :)

 

за 150 може да говорим :)

 

пс : има ли някой от форума занимаващ се с печат да го питам 2-3 неща ? 

Аз мога да ти отговоря ако въпроса е теоритичен. Ако имаш практически въпрос - вече не съм в сферата. :)

Link to comment
Share on other sites

И Igo не е зле.

Не схващам от замунда кое да сваля. На 1 място са картите. На друго някакви Resolutions. Има 15 торента според разделителната способност. Има друг iGo Primo 2.0 ... баси обърканата работа

Чудя се... Колко трябва да си безмозъчен, за да не променяш поведението си, при положение, че около теб загиват хора по един и същи начин. Само лицемерно оплакване и тъга.

A каза ли им го? Аз нямаше да им го спестя. Това, че са тъпи парчета и не мислят никой не им е виновен. Като искат да карат с такива скорости да се приберат в Ливан и да карат в пустинята с колкото си искат. Там и да изхвърчат от пътя - наоколо пясък - най-много да се търкалят половин километър, но поне няма да очистят невинни хора.

Най-лошото е, че е в инвалидна количка и си носи документите да доказва инвалидност. Направо ме убива бавно. Една и съща песен, постоянно.

Иди му кажи че ти е неприятно и го помоли като човек да отиде другаде, защото те дразни и т.н. ако трябва бутни мъ 50кинта. Ако ти се изрепчи нагло тъкмо ще имаш повод да използваш номера с кофата. След 3тия път смятам ще схване идеята. Може и с торба от била пълна с вода. Хем по-лесно може да се прицелиш хем ефекта е много як. Едно време на Кап. Райчо едни хлапета така ги отучих да хвърлят пиратки на градинката зад блока. След 2рата добре прицелена торба с вода (успях да я тресна точно на тиквата отгоре на единия) престанаха. Репчеха се че имат още бомби, аз им казах пък че имам още торби, разменихме си малко епитети и престанаха. :lol:

 

Гледката как торбата се взривява и измокря всичко в радиус от 2 метра беше просто неописуема

на никой не му пука за умрели ливанци ?

Хахаха култов лаф :)

Ще ходя да пия бира на гребната база с него.  :drunk:

С Ангел?

Сваляш ето този софтуер (Oscilloscope Pro) от маркета и си поръчваш съответния фотодиод (BPW34 на Vishay), който да включиш към входа за микрофон. ;)

Като прочетох описанието нещо взе да ме съмнява дали е само диода или трябва още платки да се вземат от цитираните в статията. Има и вариант да работи през USB и т.н. Не ми се вижда толкова тривиално да го сглобя сам. Ако има някой разбиращ и с жещание ще го почерпя щедро...

Link to comment
Share on other sites

A каза ли им го? Аз нямаше да им го спестя. Това, че са тъпи парчета и не мислят никой не им е виновен. Като искат да карат с такива скорости да се приберат в Ливан и да карат в пустинята с колкото си искат. Там и да изхвърчат от пътя - наоколо пясък - най-много да се търкалят половин километър, но поне няма да очистят невинни хора...

Не ги познавам. Стигнах до въпросната история, защото една от моите Фейсбук приятелки, беше Like-нала снимка с прочувственото послание в коментара.

 

------------

 

Blast from the past:

 

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fyoutu.be%2FuiAOlMeVNLw&h=vAQF4J5A4

 

Ся дядото пак ще обясни как транс музиката е еднотипна и му става скучно.

Link to comment
Share on other sites

Ебаси мъфините,ебаси брашната .....

В 16ч тръгнах за магазина,преди 20 мин се прибрах без брашно и без кола,но с кръвно 150/120

Стискам си палци проблема да не е в картата ,че излитат едни грешни 200

Сутринта ще съм първи в Омникарауто

Link to comment
Share on other sites

Като прочетох описанието нещо взе да ме съмнява дали е само диода или трябва още платки да се вземат от цитираните в статията. Има и вариант да работи през USB и т.н. Не ми се вижда толкова тривиално да го сглобя сам. Ако има някой разбиращ и с жещание ще го почерпя щедро...

Дедо, този диод не случайно е избран, защото първо амплитудите на сигнала са почти идентични с тези на генерираните от обикновен микрофон (максимума е около 1.3 волта) и второ фотодиода има доста добри параметри на бърза реакция - около стотина наносекунди. Точно този фотодиод може да се закачи директно на входа за микрофон, без необходимостта от разни допълнителни предусилвателни стъпала. Платката в статията е в случая, когато искаш да ползваш всякакви сигнали в широк диапазон на амплитудата (да речем десетки волта), в който случай може да прецакаш електрониката на телефона, защото входа за микрофон няма подобна защита.

 

ПП. Аз вече си поръчах два такива и чакам доставката. Шипинга излезе доста по-скъп от цената на самия диод - около долар и нещо. :)

Link to comment
Share on other sites

Я пак?

Тръгнах за брашно с което да направя мъфини

По път минах през Четвъртък пазара и в подземния паркинг йок не мога да запаля.Колата не разчита картата иначе отключва и заключва ,но не пали.

След 100 опита нещо й стана и захапа до бензиностанцията на Петрол на Н.Цанов където заредих и там умря напълно.

Пробвах с три резервни батерии и две от случайни хора пак не става.Отключва и заключва, но не познава картата да запали.

От там въжето и на паркинга на Омникар

Link to comment
Share on other sites

ПП. Аз вече си поръчах два такива и чакам доставката. Шипинга излезе доста по-скъп от цената на самия диод - около долар и нещо. :)

За 1 датчик от 0.80 евро ми искат 40 евра доставка на мен :(

Отключва и заключва, но не познава картата да запали.

От там въжето и на паркинга на Омникар

Карта? Карта за кое?

Link to comment
Share on other sites

За 1 датчик от 0.80 евро ми искат 40 евра доставка на мен :(

Баси, кви са тия мародери бе! Мен ме чарджваха за доставката от Тексас само $8.
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...