Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Къде целят с пачки в гърба.

 

На мен пък ми писна да ми предлагат милиони от африкански банки или еВане чрез имейла...аман. Не мога да смогна да трия спамове. Няква идея как да го реша тоя проблем?


http://www.youtube.com/watch?v=fz63hRZwJTE

 

Айде за всички грешници :D :D. Скоро се местя в новата квартира и там съм замислил едно калугерско избухване пък ако ще езерото да прелее :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Блокирай адресите бре, Стефчо!

Кой по-точно от хилядите? То така се блокира.

 

 

Стефчо, до момента оплакване от gmail нямам. Освен че щатското правителство четат всичко (ама то какво ли не четат пък на теб едва ли ти пука особенно - най-много да прихванат малко балкански ритми от теб) и искат прекалено скъпо за фирмената ми поща - по $5/акаунт на месец мръсниците. А доскоро беше безплатна.

 

ПС: Honda hands беше велико

Link to comment
Share on other sites

Ники, как аз не получавам повече от един такъв мейл годишно? И в Яху и в Гугъл? Хм?

Интересно на Стефчо пощата къде е тогава?

 

Иначе ако си направиш собствен mail сървър да видиш тогава какво количество SPAM ще получаваш :) Особенно преди да инсталираш филтри

Link to comment
Share on other sites

Не е станало с мен. Аз съм страничен наблюдател, но направо съм втрещен от тъпотата и необмислените действия, които се леят навред.

Link to comment
Share on other sites

Какво стана пак, бре, Ангеле :)?

Не му пущат, как кво!? Или ас южуъл си го ебават :grin:

Link to comment
Share on other sites

Не е станало с мен. Аз съм страничен наблюдател, но направо съм втрещен от тъпотата и необмислените действия, които се леят навред.

 

Не бъди късопаметен и си спомни колко точно необмислени действия сътвори самият ти.... Не беше толкова отдавна... 

Link to comment
Share on other sites

Необмислени действия? Ти шегуваш ли се с мен? Моето, ако изобщо знам за какво говориш, изобщо нямаше толкова дълготраен ефект.

И докато го пишех това, още една жена се "доказа" и влезе в горната констатация.

Link to comment
Share on other sites

Уффф Ангеле, пак те разбрах погрешно.

 

Ако говориш за необмислени действия най-общо - просто не си виждал майка ми. При нея думата "логика" има общо взето същото значение като "хакуна матата" и при обясненията, които ми е давала фазата на луната и височината на Дунав в милиметри играе основна логика при взимането на решения...

 

Това е собствената ми майка. Опитвайки се да разгадая защо ми обяснява нещо, и какво очаква, след като ми мрънка съм се побърквал направо. Тя ме е отгледала, знам я от почти 40 години и въпреки това както тя успява да ме изнерви никой друг не може. Жена ми колкото и да се старае просто няма шанс. На малкия ѝ пръст не може да стъпи... дори срещу нея да тича пак не може да я стигне...

Link to comment
Share on other sites

Жив е и здрав да е Танас!

Бях запилял един телефонен номер и днес зарад него, тоя номер ми звънна :beer:

Link to comment
Share on other sites

Би ли пояснил тогава?

Ами не мога да дам конкретния пример.

Просто хората масово се подвеждат от моментния импулс за нещо, което може да има трайни последствия.

Link to comment
Share on other sites

Най "обичам" констатации от типа "жените са такива, а мъжете, видиш ли, не". Всеки върши необмислени неща в някакъв момент, воден от едни или други подбуди. Никой не е застрахован от грешка. Напоследък се опитвам да се намърдам, доколкото е възможно, в кожата на отсрещния, да помисля защо е постъпил еди как си или е казал еди какво си, преди да тръгна с присъдите. :)

Link to comment
Share on other sites

Необмислени действия? Ти шегуваш ли се с мен? Моето, ако изобщо знам за какво говориш, изобщо нямаше толкова дълготраен ефект.

 

И докато го пишех това, още една жена се "доказа" и влезе в горната констатация.

 

Няма да цжитирам глупостите ти публично. Не е редно, те са си между нас, дето сме на масата. Ти сам си ги знаеш, както и знаеш, че не само ти си вършил глупости. А за дълготрайност е трудно да се говори. Няма кой да разкаже..

Link to comment
Share on other sites

Ами не мога да дам конкретния пример.

Просто хората масово се подвеждат от моментния импулс за нещо, което може да има трайни последствия.

Добрутро. Ти като че ли не си правил подобни неща.

 

ПС: При това ти вероятно говориш за умните хора, които се подвеждат понякога по такива импулси. За половината население, това е основната мотивация и база за действия (тоталната липса на разсъждаване си е в кръга на нещата там)

Link to comment
Share on other sites

Блокирай адресите бре, Стефчо!

 

А като за по-прости ще обясниш ли. Това, че мога да си инстална виндовса с все програми не значи, че някога съм се интересувал от нещо повече :D

 

Кой по-точно от хилядите? То така се блокира.

 

 

Стефчо, до момента оплакване от gmail нямам. Освен че щатското правителство четат всичко (ама то какво ли не четат пък на теб едва ли ти пука особенно - най-много да прихванат малко балкански ритми от теб) и искат прекалено скъпо за фирмената ми поща - по $5/акаунт на месец мръсниците. А доскоро беше безплатна.

 

ПС: Honda hands беше велико

 

Aз съм на абв и то вече близо 10 години, но от как се преместих се започна. Верно, че от любопитство цъкнах 1 път на един линк...ама беше 1 път бе да го еВа. И от тогава като се почна - няма спирка. Освен това през ден ми предлагат по 25 милиона долара. Баси щедрите хора има по тоя свят :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...