Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В момента, брат, координати не мога да проследявам по разбираеми мохабетски причини...

https://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=42.100556,+24.876944&sll=42.100069,24.874645&sspn=0.007125,0.016512&vpsrc=6&ie=UTF8&ll=42.101916,24.876995&spn=0.056996,0.132093&t=m&z=14&iwloc=A

 

Ето това са координатите. Не знам за какво проследяване говориш

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ники, къде точно през Садово минава отхода на спиртоварната? Гледай нагоре и надЕсно. 

 

ЕДИТ : И отново излиза ключовият момент - какво друго, различно от човешки говна, мирише на човешки говна? 

Link to comment
Share on other sites

Да ти призная даже идея си нямам за какво говорите ама видях че има координати, пльоснах ги в гугъл мапс и излезна това :)

 

E сега е момента да ми кажеш да си трая и ще си прав :)

Link to comment
Share on other sites

Не бе - добре ги пльосна - спести ми проверката - Сашо е дал началните координати. Има три пътя до Марица от тях. Сега не е времето да си играем да гадаем кой от тях е оттока на спиртоварната в Катуница. Затуй наблегнах на факта, че сега е време за евентуално НАЗДРАВЕ на будните и че тоя разговор е за маса НА ЖИВО. Както ние си знаем. Дъли, ама надали, като гледам каква кифльовщина цари.....

Link to comment
Share on other sites

Който е на маса - наздраве. Някои хора работим още... кой как се е уредил един вид. Нали знаеш - каквото сам си направиш друг не може да ти го направи - и хубаво и лошо.

Link to comment
Share on other sites

Моите гости тази вечер ги виждам веднъж на 10 години. Те не са просто гости, те са моя първа кръв рода и са минали Океана наобратно за много малко... И разбира се се опитват да направят за 10 дни неща като за 100 дни. Одеве ги изпратих. Снощи бяха на протестите - Бойко им платил, особено леля да свири на белия роял, взела много. Повече от Роджър... 

Link to comment
Share on other sites

Ами аре да правим форомна де!

В Пловдив, в София, в Банкя... 

Казвате и аз съм там! Кифли сте вие! Само аз съм предлагал 10 пъти сигурно. Все едно е големия ангажимент, петък вечер или събота вечер да се седне някъде...

Чехлите ли са ви тежки, колената ли са ви меки, не знам...

Link to comment
Share on other sites

Вонята от тая пречиствателна станция е постоянна в района на Садово. Шахтите вонят винаги, ако слезеш там долу на 4 метра, но вонят мащабно, когато поради някаква причина спре течението в тях. Бе нормален отток и при наличие на запушвания, вонята избива нагоре през шахтите и изилиза навън. Но няма значение! От Девня мирише на човешки лайна!   

 

timetostopposting.jpg

 

Раптор-е , да ти внеса малко яснота по въпроса щото гледам упорито се опитваш да си докажеш тезата макар и може би с ясното чувство че всъщност грешиш.... 

Майка ми е от с.Караджово , т.е. селото след Катуница и преди Садово , спиртоварната в Катуница си бачка на пълни обороти от много години и никога не е прекъсвала и Алхемито е прав , Цар Киров правеше може би най-добрият спирт в нея който продаваше на родните алкохолни производители преди да я купят Пещерлиите , в момента спиртоварната работи за тях ... канала на спиртоварната минава покрай нивите на моето село , после покрай Кемера и Садово и след това най-вероятно се влива в Марица ..... водата в канала е червена на цвят и вони точно на лайна , от нея мирише в Садово и около Садовските села , няма нищо общо с миризмата в Пловдив.  Едно време като деца ходихме да се къпем в едно вирче близо до канала та ти говоря от личен опит а не от чул недочул. 

 

Другото е че пречиствателната станция е на Ягодовско шосе а от там до Садово е доста път , няма как да има нещо общо.

Вонята е точно от пречиствателната станция която трябваше да бъде модернизирана преди няколко години когато и мисля френският министър трябваше да я открие .... още тогава не смогваше , е явно модернизацията не е протекла и някой е прибрал едни пари щото станцията не смогва , и точно поради тая причина се радваме на живително-свежият въздух в Пловдив.

 

А тая глупост по новините с наторяването даже не ми се коментира...... бахти необективните медии имаме.... никой не казва че нямаме една свястна пречиствателна станция а че тоя си бил наторил нивите..... заеби 

Link to comment
Share on other sites

 

А тая глупост по новините с наторяването даже не ми се коментира...... бахти необективните медии имаме.... никой не казва че нямаме една свястна пречиствателна станция а че тоя си бил наторил нивите..... заеби 

 

Тая простотия беше, за да опере нещастният земеделец пешкира. Да не говорим какво се писа в Марица за момчето, което се уби с моторче преди 3-4 дни... 

 

Васко, аз също нямам намерение да ти обяснявам нЕкои ВиК принципи подробно. Както и какво съм видял с очите си и подушил с носа си в град Пловдив. Та - със здраве - съгласих се с теб, че дори от Девня може да е миришело.

 

Не знам дали си ходил до Садово изобщо, но ако си минавал изобщо по пътя за Свиленград, със сигурност си минал поне над два от тия три канала (ако има и трети де), че и над река Чая, която пълзи край Кемера. Аз от по-възрастните от мен съм слушал кой канал какво носи и откъде, но лично не съм го проверявал, просто защото им вярвам. Но както казах на Сашо още снощи, сериозно ще се поинтересувам, че ми стана и на мен интересно. Като разбера със сигурност, тогава ще пиша отново за тях.

 

За Цар Киро и спирт в подробности тук няма да пиша. Ще си ги говорим тия неща на маса само тези, които се познаваме. 

 

Та Жоро много правилно попита, кифли с кифли - кога ще седнем да се видим? Предвид времето за организация от около два месеца е редно да почнем отсега, та да не падне сняг дорде се съберат 5 от 55... 

 

ЕДИТ: 

 

БРАВО ВАСКО! 

 

1209054_415403021905066_1811470874_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Както кажеш не ми се спори повече.  :grin:

А в Садово по всяка вероятно съм бил мааалко повече пъти от тебе. Както и да е .

 

 

Кво шЕ кайш а новите стават все по добри а  ?   :lol:

 

 

1185238_415404041904964_1585011196_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не, ти просто си несериозен. Еконт и спийди за кво са? Въобще не е невъзможно да си ги купиш.

 

Младежо, по-скоро ще ида до Крумово, белким Васко почерпи, че откри заведение.... Преди Х години (добре, че е само един хикс)   :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Друго си е като ти платят едни добри пари :lol:

За форумната среща съм навит след 3-4 октомври.

 

Одеве минаваше една линейка и случайно се сетих за pazu кво стана с тоз гоуфаджия :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...