Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Карта като на Тойотата ти,Ники

Пътна карта? Карта за паркинг?

 

За тойотата имам единствено ключ

 

Ако е имало нещо друго сигурно съм го загубил :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ебаси мъфините,ебаси брашната .....

В 16ч тръгнах за магазина,преди 20 мин се прибрах без брашно и без кола,но с кръвно 150/120

Стискам си палци проблема да не е в картата ,че излитат едни грешни 200

Сутринта ще съм първи в Омникарауто

 

Брашното го има де, проверих. Друга фирма е, но си пише - ЗА КОЗУНАЦИ, КЕКСОВЕ и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Баси, кви са тия мародери бе! Мен ме чарджваха за доставката от Тексас само $8.

От щатите до тука толкова.

 

Ще търся подобен във Вик-и-Ват

Link to comment
Share on other sites

Чип още по-просто. В ключа имаш чип, ако кода в него не е като кода на компа управляващ запалването и работата на мотора на колата... няма палене.

 

Та за проблема... 2ри ключ, 3ти ключ? Сервизен ключ? Няма ли? Някакви съмнения да се е пробвал някой да запали колата в авариен режим (да е оставяна в сервиз, да има белези по бронята).

Link to comment
Share on other sites

От щатите до тука толкова.

 

Ще търся подобен във Вик-и-Ват

Защо от Щатите бе човек, тя фирмата производител май е немска. Гугъл също вади една камара онлайн сайтове за продажба в UK. Пробвай от там и просто търси BPW34 Photodiode.

 

ПП. Направо отиди в магазина на Конрад срещу Санкт Петербург (ако е още там де). В сайта на Conrad го има за едно евро.

Link to comment
Share on other sites

Хехе конрад е точно от другия край на моста. На един гъз място ми е :) То и Вик-и-Ват

Еми ти си лесен тогава, направо разпечатай информацията от горния линк и отивай в магазина. Ако го нямат в наличност поне ще могат да ти го доставят от Германия тънко, все пак им е в продуктовата листа. :)
Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fyoutu.be%2FuiAOlMeVNLw&h=vAQF4J5A4

 

Ся дядото пак ще обясни как транс музиката е еднотипна и му става скучно.

Тази се понася освен това не е от монотонните зациклени гадости от които се нервирам след 8мото повторение на едно и също нещо в рамките на минута. Като има някоя да пее се трае. Но другото е все едно да вземеш рок, да махнеш китарите, певеца и т.н. и да оставиш само барабаните. 

Еми ти си лесен тогава, направо разпечатай информацията от горния линк и отивай в магазина. Ако го нямат в наличност поне ще могат да ти го доставят от Германия тънко, все пак им е в продуктовата листа. :)

Сега проверих - от сайта на конрад доставката до българия е .... 44 евро.. хаха

Link to comment
Share on other sites

Сега проверих - от сайта на конрад доставката до българия е .... 44 евро.. хаха

Стига бе, кви са тия цени на доставките. Непременно отиди до магазина и провери как стои ситуацията дори с доставка през вътрешните им канали, ако го нямат в наличност.
Link to comment
Share on other sites

Чип още по-просто. В ключа имаш чип, ако кода в него не е като кода на компа управляващ запалването и работата на мотора на колата... няма палене. Та за проблема... 2ри ключ, 3ти ключ? Сервизен ключ? Няма ли? Някакви съмнения да се е пробвал някой да запали колата в авариен режим (да е оставяна в сервиз, да има белези по бронята).

 

Рено нямат такова чудо като сервизен ключ, колите вървят с 2 еднакви ключа, в случая на Лаури на Меган 2, два броя карти. Предполагам, че четеца е направил номер, не помня как се решаваше проблема.

 

П.П. Ако колата е в авариен режим, ще му пише някаква грешка на борд компютъра. В случия просто не разпознава картата доколкото разбирам.

Link to comment
Share on other sites

Ахм, щото при бНв има режим в който може да я запалят и без ключ и чип... явно другите марки не улесняват толкова джамбазите.

Link to comment
Share on other sites

Тази се понася освен това не е от монотонните зациклени гадости от които се нервирам след 8мото повторение на едно и също нещо в рамките на минута. Като има някоя да пее се трае. Но другото е все едно да вземеш рок, да махнеш китарите, певеца и т.н. и да оставиш само барабаните. 

Сега проверих - от сайта на конрад доставката до българия е .... 44 евро.. хаха

По вътрешните канали, доставката е 10% от стойността.

Link to comment
Share on other sites

Има един гръцки ресторант до четвъртък пазара (ама онзи дето е до спорния диспансер). Някой ходил ли е там?

Точно щях да ти напиша разни неща, но се сетих, че повече няма да влизам в дискусия с теб. Ever.

Link to comment
Share on other sites

Точно щях да ти напиша разни неща, но се сетих, че повече няма да влизам в дискусия с теб. Ever.

Дискусия след мой въпрос. Интересно.

 

А пък ако си се засегнал за онова относно спорта.. не знам какво да кажа...

Link to comment
Share on other sites

Страхотна снимка, 5-степенната ракета-носител Минотавър V извеждаща лунната сонда LADEE (Lunar Atmosphere and Dust Environment Explorer), озарява нощното небе над Ню Йорк. Това е първото изстрелване на тази космическа система от полигон на остров край бреговете на Вирджиния, което пък от тук нататък ще гарантира интересно шоу за жителите на източното крайбрежие на Щатите при всяка следваща мисия. :)
 
ladee-night-launch-time-lapse-ben-cooper

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...