Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

винаги съм смятал че тия дето коментират в новинарските сайтове са ритарди ама сА вече след 3-тата страница съм сигурен , до края на първата имах дори лека усмивка , после нещата излизат извън контрол.....

 

 

wooxe , тоя с тая алфа е бил дрЪт алфист 34 овче от веднъж е сериозен рекорд трудно постижим дори зс е36 с десен волан :)

Link to comment
Share on other sites

Да, то на първите 2-3 страници бяха забавните.

Тоя сигурно е подминал и после е дал задна. 34 трябва да са били наредени в редица по 2, за да ги вземе всичките...

Link to comment
Share on other sites

На това с овцете бая се посмях...много народ е прехапан от бесни кучета :D :D

 

edit: Дядо...ако ше ми седиш така - няма да се разберем. Викни поне едно наздраве :D

Link to comment
Share on other sites

Да, то на първите 2-3 страници бяха забавните.

 

Тоя сигурно е подминал и после е дал задна. 34 трябва да са били наредени в редица по 2, за да ги вземе всичките...

Баси човека, майна, вместо да се гордее с уникалните изтребителни възможности на алфата, седнал да дири под вола теле. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Упорито продължавам да си мисля, че Google Maps е най-добрият избор

Липсват едни индикации като "колко остава до крайната цел в минути", с каква скорост карам в момента и др. Някак прекалено постно ми стои.

Ами, дедо, освен да пробваш с мобилния телефон...по-евтино от това..

КАК?

И Igo не е зле. Успях да объркам жената от навигацията само един път за 2 години и то онзи ден, като бях задал адрес в Кършияка, но врътнах 2 кръгчета на Шел на 6ти септември и се опита жената да ми рече грешен завой с който да удължи пътя ама се спогодихме :D Но ако има нет, винаги проверявам и с мапс-а на гугъл. Ползвам го в допълнение с https://play.google.com/store/apps/details?id=com.binarytoys.speedometerpro който ти наслагва скоростта в/у екрана и има сумати параметри после на пътуването.

ХА! Това не го знаех.

 

За кое iGO говориш?

Някъв пич с Алфа ромео е убил 34 овче до Ихтиман..... не виждам коментари че е джигит ....... ех ако беше бмв......

Много ме вълнува как е успял. 3-4 да отнесе със засилка става, ама 34 трябва да си ебаси майстора

edit: Дядо...ако ше ми седиш така - няма да се разберем. Викни поне едно наздраве :D

Наздраве дедовото :beer:

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни се натъкнах на нещо много любопитно (за мен), което исках да споделя.

Разглеждах си разни профили и снимки във Фейсбук и една от моите приятелки, беше Like-нала снимката на някакво момиче с едно момче, като коментара под снимката беше сърцераздерателен, подсказващ, че момчето е загинало преди 8 месеца. Беше на видима възраст около 17-19 години. Тъй като ми стана любопитно от какво е загинал, реших да се поразровя. От профила и името му, стигнах до тази новина. Не точно от този сайт, но не се сещам в кой сайт беше. Май във vesti.bg. Имаше 3 новини за инцидента:

http://society.actualno.com/Zverska-katastrofa-zatrudni-dvijenieto-po-AM-Trakija-news_411631.html

 

По коментарите разбрах имената и на други от участниците. Единия на 17 забременил някаква, която също била починала. Намерих ги и тоя, забременителя и приятелите му, но исках просто да видя починалото момиче. Чисто любопитство. В крайна сметка не успях да я намеря. Гледах по Like-ове на снимките на всеки един свързан с тая "компания", коментари, check-in-и и т.н.

Това, което ми беше най-интересно, беше, че докато разглеждах хората обвързани с въпросните лица се нагледах на позьорски снимки на скъпи и бързи коли. Единият дори беше снимал с кеф как скоростомерът е ударил ограничителя. Над 280 км/ч беше. Някакви отдолу му лайкваха. Освен това, попаднах на 2 профила на момчета, на същата възраст, от същата компания, които СЪЩО са загинали при катастрофа. ПОЗНАТИ на загиналите от новината по-горе и ОПЛАКВАНИ от този, който си беше снимал километража на ограничител.
Единият беше загинал лятото на 2012, другият няколко месеца по-късно. Говорим за ПРИЯТЕЛИ и ПОЗНАТИ. Снимката с 280 беше след смъртта на единия.

Някаква компания от Ливанци живеещи в София. 90% от компанията. На 17-19 години. Позьорщина с на баща им парите до дупка. Скъпи водки, снимки по барове, напудрени пикли, скъпи (комерсиални) коли. Като казвам комерсиални, имам предвид напълно комерсиални автомобили. Купувани без мисъл. Просто детски прищявки. Каквото се сетите на прима виста като марка и модел - това е.

Чудя се... Колко трябва да си безмозъчен, за да не променяш поведението си, при положение, че около теб загиват хора по един и същи начин. Само лицемерно оплакване и тъга.

Link to comment
Share on other sites

ИМА ЛИ КАК ДА РАЗКАРАМ ШИБАНИЯ УЛИЧЕН МУЗИКАНТ, КОЙТО МИ Е ПОД ШИБАНИЯ ОФИС, БЕЗ ДА ГО УБИЯ С КАМЪНИ?!?!??!

С кофа вода.

Link to comment
Share on other sites

Дай му 10лв и му кажи да не идва повече ;) Това е най-лесния вариант.

 

Той вади 10 лева за 10 минути там. Просто ще ми ги хвърли и ще ми каже да му се махна от главата.

С кофа вода.

 

 

Най-лошото е, че е в инвалидна количка и си носи документите да доказва инвалидност. Направо ме убива бавно. Една и съща песен, постоянно.

Link to comment
Share on other sites

Винаги можеш да се обадиш на полицията че нарушава общественият ред..... колко е правилно обаче незнам......

 

бахти скучният петък 

Link to comment
Share on other sites

Да бе, то и на мен не ми пука. Не съм седнал да рева. Просто колко трябва да си безмозъчен, че да изгубиш 2-ма приятели в рамките на 6 месеца при едни и същи обстоятелства и да не си взимаш поука?

Link to comment
Share on other sites

Да бе, то и на мен не ми пука. Не съм седнал да рева. Просто колко трябва да си безмозъчен, че да изгубиш 2-ма приятели в рамките на 6 месеца при едни и същи обстоятелства и да не си взимаш поука?

 

Много или да си просто ливанец, мислещ се за безсмъртен.

То лошо няма, ами да не страдат заради тях и други хора.Когато се возиш сам и няма коли, вдигни и 300 и се шибни дето ти е кеф.

Ама да има още 4 човека с теб и да се правиш на... богопомазан...

 

@Psihara^^ замисли се за нова дограма :) Купи си слушалки.Дай му някакви пари и го помоли да се премести по-нагоре/надолу по улицата.

Link to comment
Share on other sites

Когато парите са ти повече от акъла е тва е резултата.Предполагам,че и тоя ще фърли топа до 2-3 години.Най- лошото е че умират НЕВИННИ ХОРА покрай тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...