Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

 (ама онзи дето е до спорния диспансер)

 

Ники бре! За какво спорят там???  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Точно щях да ти напиша разни неща, но се сетих, че повече няма да влизам в дискусия с теб. Ever.

 

Която глупава реплика уби всичко cool в евентуалния конфликт, дори и на книга. Кифльо.

 

Не се ебавай с Ваньо!

 

Той вече е ...... самопрецакан... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

За нищо не спорим. Чудех се дали да ида там. Отидох вместо това в Хемингуй и след някакво телешко с манатарки се посрах яко. Жена ми яде някакво друго и нищо й няма та вероятно е от гъбите. 

 

Видене, да си направиш ей такива..много ще ти тичат :lol:

 

936833_172548222904192_708111238_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ахм, щото при бНв има режим в който може да я запалят и без ключ и чип... явно другите марки не улесняват толкова джамбазите.

Най-плашещото е че даже аз знам как се прави , на Х5 и на 530 е60 се палят без проблеми , те затва искат по голям % за каско .... щото всЕки може да я крадне..... 

 

Става.

 

Шармант.

 

Шарманта..... неее мноо зле е тва заведение....... последният път бях в гадното подобие на градина с изкуствени дървета ....... заеби 

Link to comment
Share on other sites

Миии, от снощи в Рио-то... слаб - 30 за сервитьорчето. 5 пъти искахме пепелник... Това за мен не е нормално. Говреше все едно сме му някакви авери пред блока седнали да чоплим заедно семки. нИ ма изкефи.

Link to comment
Share on other sites

Видене, много добре знам за какво говори Кръстник, пътувал съм с такъв нощен влак като малък. Не забравяй, че не си чак толкова по-голям от мен ;-)

Link to comment
Share on other sites

Миии, от снощи в Рио-то... слаб - 30 за сервитьорчето. 5 пъти искахме пепелник... Това за мен не е нормално. Говреше все едно сме му някакви авери пред блока седнали да чоплим заедно семки. нИ ма изкефи.

На мен на Вие ми говорят там.

Link to comment
Share on other sites

На мен на Вие ми говорят там.

 

Ти си човекът, който не можа по телефона да резервира едни места преди време...... Мисли

Link to comment
Share on other sites

И какво общо има това?

 

Принцип! Bustin' chops today!

 

А Коста да го питам какъв пепелник, какви 5 лева, като е забранено? Или нещо съм се УбъркАл?

Link to comment
Share on other sites

Това и друг път съм го чувал май. Давай да видим де! Ще ти се радваме на Авентадора, само да не ти носим пилешко в килията после... 

Link to comment
Share on other sites

Иване, ако още те е свян... Ние (аз) имаме нужда от милиони... Включи ни в схемата. После ще викам за Лешничарски или къвто е там до гроб.

Link to comment
Share on other sites

Ти си един долен продажник!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Чакай първо да видим Ванчо с Авентадор, да почерпи по случая, пък след това ще видим... 

Link to comment
Share on other sites

Ти си един долен продажник!  :laughing:  :laughing:  :laughing:

 

Чакай първо да видим Ванчо с Авентадор, да почерпи по случая, пък след това ще видим... 

 

Докато ме замерваш с пачки може да ме наричаш както искаш :wub:

Link to comment
Share on other sites

Спокойно... с по-голям бюджет ще си купя още по-стара... 70те някъде, 5та серия и ще си я реставрирам до оригинален вид за кеф. А за събота и неделя една алфичка от 60те... двувалка.

 

Бмв-то сегашното ще си го оставя за из града да го удрят, задират и т.н... Поне да не ми пука за него.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...