Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Трябват ти два - един за едри боклуци и 20 микрона за финото. Искат и място. Може да си ги купиш от Н2О. Магазинчето е на кръстовището на Сточна гара, като идваш откъм Рено вдясно, малко преди светофара.

 

Жената най-после откри играчки Маша и Мечока! Китайците са се усетили, мамка им...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

аз НЕмодерно ги надувам бирите...една след друга. И ми е тъпо, че мохабета не бил модерен, но обещавам да не клъцна никоя артерия. Смятам да го преживея...някак си. Ако разрешаваш де. Ако не...е тука мисля знаеш продължението :D

Link to comment
Share on other sites

Вчера, в автобуса, една възрастна жена ми каза, че не приличам на българин. Трябва да призная, че първото, което ми дойде да кажа беше "благодаря".

Link to comment
Share on other sites

Ами през повечето време бях с тапите в ушите. В момента четя Snuff на Тери Пратчет (на английски). След паузата около Стара Загора жената се обърна към мен и ме попита:
- Извинете, Вие българин ли сте?
- Да - леко учуден попитах - защо?
- Ами не приличате...

Това е предисторията.

Link to comment
Share on other sites

Не е заради книгата. 99% от приятелите ми, които пътуват във влак, четат книги в оригинал. С коса ли си още?

EDIT: Т'ва е, чот са гадни хипстери и се мислят за много фешън.

Link to comment
Share on other sites

Асасине, написах го само заради теб. :))

 

Аз не обичам всички животни, включаю и хората. Не е конкретно към кучетата. :)

 

Но като цяло - котките ми са най-омразни. Уличните котки са такава напаст в Пловдив, не е истина. Не знам как е по Софията, но тук си е страшно.

Link to comment
Share on other sites

Вчера, в автобуса, една възрастна жена ми каза, че не приличам на българин. Трябва да призная, че първото, което ми дойде да кажа беше "благодаря".

 

О, неразумний юроде! Поради что се срамуваш да се наречеш българин

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...