Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

На 6 етаж бая си разлюля...

 

Тук на 8-ми първи тест на аквариума с 350л вода... При толкова леко и плавно земетресение пак се разлашка подобаващо... Притеснително си е...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бяло море с 5.8 ...втория в Сърбия 4.1

 

Егейско искаш да кажеш...само че нерде Егейско море, нерде Сърбия и то - след 2 минути...това трябва да е било ехото от първото. :P

Link to comment
Share on other sites

Бяло и Егейско все тая.

 

Oops, my fault. :blush: (пиша разни ЛС-та в момента и пътьом преинсталирам драйверите на видеокарата, че върнах една снимка на системата от миналата година).

Link to comment
Share on other sites

И един голям телевизор...щото да правиш горните неща на 15 инча си е ебаси "кефа".

 

Тоя HDMI изход няма да фаща прах, вярвай ми. laughing1.gif

 

Искра Фидосова се извини, че е заблудила сеизмолозите. ГРАНД-дамата на българската политика(иначе казано оня монтански бивол) е танцувала степ.

Link to comment
Share on other sites

Oops, my fault. :blush: (пиша разни ЛС-та в момента и пътьом преинсталирам драйверите на видеокарата, че върнах една снимка на системата от миналата година).

На дРЪт юзер, все ЛС-та и драйвери му пречат. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не си прав - степът на Искра Фидосова също ме разсея! :woot

Т.е харесваш дърти подскащаи китове на ухо? Да тръскат паласки насам, натам?

Link to comment
Share on other sites

Вечер не мога да заспя ако не гледам снимката й и почти всяка нощ я сънувам...имам предвид нощите, когато сънувам кошмари - винаги е там. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oops, my fault. :blush: (пиша разни ЛС-та в момента и пътьом преинсталирам драйверите на видеокарата, че върнах една снимка на системата от миналата година).

Ба. Обвинявай ти лс-тата и драйверите, Йода.th_yoda-1.gif :laughing:

 

Тоя HDMI изход няма да фаща прах, вярвай ми. laughing1.gif

Гримьоре, нали си наясно, че за 1500 лева ще сглобиш сигурно 2 пъти по-бърза настолна машина и че ако вземеш лаптоп забравяш за игри, защото отсега ще те предупредя, за да ти спестя разкарването по сервизи - лаптопите не се взимат за игри, че картите им (не вградените) греят много и се развалят.

Ориентирай се към бърз процесор с вградено видео по възможност, повечко рам и над 1ТБ хард, че много бързо се пълни при обработката на филми. Вкъщи съм с 2.5тб и от време на време не ми стига :).

Link to comment
Share on other sites

Зависи. Ако не играеш много (по 1-2 часа макс), не го товариш с турбо яките игри на УЛТРА ХАЙ и имаш допълнителна охлаждаща подложка - ОК, може и да приемем, че става. Но аз лично страня като дявол от тамян от "геймърски" лаптопи, че преди време голям го ядох с един такъв. А и на едно приятелче 3 пъти го вкарвахме в сервиза, докато разбере, че игри се играят най-добре и спокойно на настолния. (той обаче се оливаше и цъкаше над 7-8 часа на ден)

Link to comment
Share on other sites

уОУ. кЪК Такъ става, че играя игри на лаптопи от вече 3 години и досегиш не ми се е разваляла карта?

Ти си мазохист - извратеняк, бее... Не можеш да бъдеш пример в случая.

Link to comment
Share on other sites

Сега ако ми кажеш, че и не го охлаждаш допълнително, съм готов да се обрежа ритуално :). Я дай модел да видя.

Link to comment
Share on other sites

Той Ваньо го казал вместо мен, ма и аз ще си кажа моето - на мен повече от 4-5 часа игра на ден са ми много...Не че има кой да ме остави да играя толкова де...rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Ако играеш шах и белот и аз бих си взел "геймърски" лаптоп :D..Друго си настолната машина с 2-3 видео карти, тогава поне виждаш играта в детайли с висок ФПС.

Link to comment
Share on other sites

Направете си клуб с жена ми!

 

Идея - има разни кутии които могат да се слагат под леглото

 

Не мога да си наблъскам саката, ризите и якетата под леглото бе, дедоооо.

Пък и под леглото е пълно вече.

Link to comment
Share on other sites

Сега ако ми кажеш, че и не го охлаждаш допълнително, съм готов да се обрежа ритуално :). Я дай модел да видя.

Мм да и аз от 3 години играя на лаптоп и нищо му няма.Само харда почна да сдава багажа ама вината си е моя...

Acer Aspire 5745G

 

 

@Grimjaur. Ако ще е Acer.Имам познат в официалното представителство и би трябвало да излезне малко по на сметка.От него сме взимали лаптоп и един монитор до сега.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...