Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тц, тц, тц......Атанас пак е застрелял някой бесепар...или пък просто си е облякъл червената риза и е започнал да се бръсне...

Link to comment
Share on other sites

чезнат ми мнения? unsure.gif Мод-режим? ЦЕНЗУРА?!confused.gif

Гадни модерасти, майна!

Link to comment
Share on other sites

Бях пуснал мнение:" Ако се върнеш назад в темата, ще видиш за кво иде реч. Просто се поздравявам за избора на цвят...А и трупа в ярки дрехи се открива по-лесно сред природатаbiggrin1.gif "

Link to comment
Share on other sites

Бях пуснал мнение:" Ако се върнеш назад в темата, ще видиш за кво иде реч. Просто се поздравявам за избора на цвят...А и трупа в ярки дрехи се открива по-лесно сред природатаbiggrin1.gif "

Баси... Танасе, напомняш ми за една девойка в един друг форум, дет тя квото и да напише, все и го цензурира платформата. Добро утро да каже и е лепната в "Това мнение е скрито, понеже съдържа нецензурни думи" :D

Link to comment
Share on other sites

едит: харесвам му идеята за 1000 лв МИНИМАЛНА работна заплата

 

А как ти харесва да си стоиш в къщи и да си търсиш нова работа, защото ако не може шефа ти да си избие разходите следващото нещо, което ще направи е да затвори кепенците?

 

Не съм слушал глупостите на Волен скоро, но такава колосална простотия само някой малоумен комунист може да си позволи да изтърси. Дори от БСП имат повече акъл и не биха предложили това. Вдигнеш ли МРЗ рязко и икономиката ще резгира с пълно спиране. Ама тотално и от раз. Успех след това с намирането на приходи. Аз пък ще хвана първия самолет...

 

 

A по темата с работата - днес един приятел пусна изключително малоумната статия за "тормоз над персонала в магазините на мобилен оператор у нас - горките нямат столчета за да посядат и се налагало да стоят прави по цял ден". Ебаси лиготиите, все едно работниците на смени да се оплакват че ги карат да работят нощем, или че строителните работници се налага да вдигат тежки неща и им излизат мазоли... ми да се оплакват бе, който не му харесва е прав да си тръгне когато прецени. Такава е работата, ама само лиготиите и мърдите се оплакват.

Link to comment
Share on other sites

Повечето,които работят в такива магазини са завършили телекомуникации.

 

Т.е. за да работиш в магазин се налага да имаш висше образование?

 

Между другото познавам един хамалин с диплома по право.

Link to comment
Share on other sites

Гадине, сигурно заради думичката "труп"...biggrin1.gif

 

Дедо, фърли ми едно очо на подписа. И а съм с висше(то па едно висше), ама по цял ден съм прав....Поне се занимавам с това дето ми е кеф. И да - в много отношения си прав - за да работиш днес в България, се иска висше....Мое и средно, се тая. Не, че висшето след 2000-та и средното преди 1990 не са на един кантар...

 

Дубрутру...

 

 

П.С. - Ей затва ще си купувам якета с мембрани - пази от дъжд, вятър и сняг, не спарва(много) и съхне за отрицателно време.pirate.gif

Link to comment
Share on other sites

А как ти харесва да си стоиш в къщи и да си търсиш нова работа, защото ако не може шефа ти да си избие разходите следващото нещо, което ще направи е да затвори кепенците?

 

Не съм слушал глупостите на Волен скоро, но такава колосална простотия само някой малоумен комунист може да си позволи да изтърси. Дори от БСП имат повече акъл и не биха предложили това. Вдигнеш ли МРЗ рязко и икономиката ще резгира с пълно спиране. Ама тотално и от раз. Успех след това с намирането на приходи. Аз пък ще хвана първия самолет...

 

 

A по темата с работата - днес един приятел пусна изключително малоумната статия за "тормоз над персонала в магазините на мобилен оператор у нас - горките нямат столчета за да посядат и се налагало да стоят прави по цял ден". Ебаси лиготиите, все едно работниците на смени да се оплакват че ги карат да работят нощем, или че строителните работници се налага да вдигат тежки неща и им излизат мазоли... ми да се оплакват бе, който не му харесва е прав да си тръгне когато прецени. Такава е работата, ама само лиготиите и мърдите се оплакват.

има си закон за ЗБУТ. здравословни и безопасни условия на труд.

идея си нямаш колко десетки хиляди задължения има работодателя по него, явно.

в него все още си седят старите норми от CRT мониторите например - 15 минути почивка на всеки 45 минути работа, т.е. 1/4 от работното им време служителите не трябва да работят основната си дейнсост :). И ако стоят прави, трябва да им се осигури място за почивка на всеки 30 минути.

аз май сериозно ще прегледам офертите да мигрирам със или без бизнеса си към Чехия. харесва ми идеята за чисто уведомителния режим, а не кат тук за да си издухаш носа да ти трябват разрешително и лиценз за дейността.

Link to comment
Share on other sites

А как ти харесва да си стоиш в къщи и да си търсиш нова работа, защото ако не може шефа ти да си избие разходите следващото нещо, което ще направи е да затвори кепенците?

 

Не съм слушал глупостите на Волен скоро, но такава колосална простотия само някой малоумен комунист може да си позволи да изтърси. Дори от БСП имат повече акъл и не биха предложили това. Вдигнеш ли МРЗ рязко и икономиката ще резгира с пълно спиране. Ама тотално и от раз. Успех след това с намирането на приходи. Аз пък ще хвана първия самолет...

 

 

A по темата с работата - днес един приятел пусна изключително малоумната статия за "тормоз над персонала в магазините на мобилен оператор у нас - горките нямат столчета за да посядат и се налагало да стоят прави по цял ден". Ебаси лиготиите, все едно работниците на смени да се оплакват че ги карат да работят нощем, или че строителните работници се налага да вдигат тежки неща и им излизат мазоли... ми да се оплакват бе, който не му харесва е прав да си тръгне когато прецени. Такава е работата, ама само лиготиите и мърдите се оплакват.

 

Ами нали се сещаш, че няма да си легнеш в неделя вечерта с 300 лв минимална заплата и в понеделник ще се събудиш на 1000 лв минимална.

 

Майната им на магистралите...производство трябва. От презервативи до тежката и химическата индустрия. Такава е моята гледна точка...а да и възвръщане на загубените мегавати от АЕЦ-а, които хич не трябваше да бъдат затваряни.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Майната им на магистралите...производство трябва, От презервативи до тежката и химическата индустрия. Такава е моята гледна точка...а да и възвръщане на загубените мегавати от АЕЦ-а, които хич не трябваше да бъдат затваряни.

 

А! Ти да не си сменил пиенето? Много правилна гледна точка...Жалко, че стадото не мисли така...

Link to comment
Share on other sites

А! Ти да не си сменил пиенето? Много правилна гледна точка...Жалко, че стадото не мисли така...

 

Това, че не съм го писал...не значи, че не го мисля от дооооста време насам ;). Все пак тва е форОм и последното, за което мисля е сериозността в постовете :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

ГЕРБ тотално изнагляха.

Тази държава не е била толкова милиционерска от 30 години сигурно.

С това нахлуване в ТВ+. направо ми иде да изляза да руша!

 

Няма такава утайка като ГЕРБ!

Link to comment
Share on other sites

аз пък се радвам, че така става с ТВ+...не заради друго ами щото само те дават Ф1(или ФИЛМ + беше, се тая), а аз не мога да я гледам :D

 

и БНТ 2 ама на повторение

Link to comment
Share on other sites

Щом ти се радваш, когато полицейската машина под влияние на икономически фактори налага цензура и картели, освен да те съжалявам, не знам какво друго...

Link to comment
Share on other sites

Ебаси лиготиите, все едно работниците на смени да се оплакват че ги карат да работят нощем, или че строителните работници се налага да вдигат тежки неща и им излизат мазоли... ми да се оплакват бе, който не му харесва е прав да си тръгне когато прецени. Такава е работата, ама само лиготиите и мърдите се оплакват.

Нещо усещам "духа"на българския работодател у тебе :ninja:

А българския работодател е нещо лошо,много лошо като цяло.Защото те са много по-лигьовци от един обикновен работник.И понеже няма да си съгласен с мене като за начало докажи ми ако можеш,че поне една на пет фирми осигурява реално служителя си.И че не тарикатее като гледа да удари кьоравото като вземе кадърен ,готов по всички показатели кадър без да е вложила нито лев в неговото израстване.И че техния виден представител Б.Данев мисли,че като отпадне МРЗ икономиката ще дръпне напред.Демек туземците ще измрат от глад и немотия,но няма страшно-ще си внесат китайци или там каквито намерят. :angry1

Link to comment
Share on other sites

...

Баси мамата. За да ти давам 1000 лева, ти трябва да работиш за 1000 лева. Много е просто. Работноспособността на средностатистическия българин е за много под 1000 лева и това няма нищо общо с кой ти е работодателя. Имаме работници, дет кат бачкат и взимат повече от нашите шефове във фирмата. Имаме и такива дет взимат по 300 лева и само мрънкат що взимат толкова. Еми, щото толкова ти струва труда, за това!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...