Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

С оглед на няколко променливи в бъдещите ми планове и наложената от тях по-голяма мобилност минах на лаптоп... :( Спрях се на това -> http://laptop.bg/lap...1g_NX_RZPEX_045 със 16ГБ...Не ме кефи, че е гланцов, ма с една по-едра шкурка ще го матирам....lol.gif

 

Това изглежда много добре, но аз бих му добавил и SSD.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

@Antares -> Пешо, беше качил един виц на английски, в който се разказваше за възрастен човечец, който си купува чисто нова спортна кола и т.н. Възможно ли е да го постнеш пак, или да ми го пратиш на лично, защото прерових темите с вицовете и "Да се посмеем малко" до юли и не успях да го намеряwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Това изглежда много добре, но аз бих му добавил и SSD.

 

То хич не е зле, че и екрана е IPS, но пък 128 GB са доста малко та ще му трябва или cloud storage или NAS нещо или външен диск. И с повече памет и SSD стана 2к цената.

 

Иначе e много добре лаптопа. Поне така по параметри и на вид

 

(Само че и моето HP беше така по параметри и на вид после разбрах какви са му кусурите след няколко месеца работа)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо тея от Pic Computers са такива олигофрени. Вчера си поръчах монитор и пича каза утре ще ви се обадим към обяд. Ами обяд мина, вече е следобед, а от тях ни вест ни кост. И това не е за първи път, явно чакат на клиентите да им писне и да звъннат сами, но този път няма да им се обадя. Ако имате предложение за някоя по-сериозна фирма с радост ще го изслушамalien.gif

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо тея от Pic Computers са такива олигофрени.

 

Те винаги са били ТОТАЛНИ олигофрени. Братовчед ми навремето изкара 6 тежки месеца на работа при тях.... Роман може да се напише за простотиите им. А как мамят и лъжат невежите хора - просто не е истина...

Link to comment
Share on other sites

Последно поръчвах лаптоп от http://gts.bg/ доволен останах с продукта, както и отношението. Намира се на колелото на панаира посока търговиите.

Link to comment
Share on other sites

Те винаги са били ТОТАЛНИ олигофрени. Братовчед ми навремето изкара 6 тежки месеца на работа при тях.... Роман може да се напише за простотиите им. А как мамят и лъжат невежите хора - просто не е истина...

 

Това за лъженето го знам и аз, затова винаги отивам подготвен и искам точно определена стока, а не се оставям да ми пробутват нещоalien.gif

 

btw, голям чат ударихме с тебlaughing1.gif

 

едит: vinyl_master, благодаря.

Link to comment
Share on other sites

btw, голям чат ударихме с тебlaughing1.gif

 

Няма лошо! beer.gif

 

=============================

 

Днес за пореден път избеснявам от факта, че още не са пуснали SILENT HILL 2 из тракерите както подобава.... angry1.gif

 

=============================

 

От друга страна - карал съм Ивановден до 7 сутринта по Скайп.... biggrin1.gif

 

Я

 

http://www.youtube.com/watch?v=O8aFxxLnDww

 

 

и хоризонтално положение със студени напитки наоколо!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз бих взел това.Ъъъъ за лаптопа говорим.

 

Тея 4кг ще е много зор да се мъкнатbiggrin1.gif

 

edit: да, като параметри е добре, затова споменах само килограмите.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...