Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

О, моля те сподели своя гениален метод за съхранение на дрехи.

Няма нищо гениално воксе. Винаги изхвърлям стари дрехи, когато купувам нови и така никога гардероба ми не се препълва. Тази иначе проста концепция не е позната единствено на нежната половина от човечеството (нямам представа поради какви причини, но е факт), та затова и :Facepalm: в случая. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Оооо, моля ви - който има ненужни едноцветни копринени и/или памучни дрехи - нека ми ги дава. Става чудесна микарта от тях, Лен също не отказвам.

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо гениално воксе. Винаги изхвърлям стари дрехи, когато купувам нови и така никога гардероба ми не се препълва. Тази иначе проста концепция не е позната единствено на нежната половина от човечеството (нямам представа поради какви причини, но е факт), та затова и :Facepalm: в случая. :laughing1:

 

И според теб един нов гардероб може да е нужен само поради липса на място в стария?

Facepalm14.gif

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо гениално воксе. Винаги изхвърлям стари дрехи, когато купувам нови и така никога гардероба ми не се препълва.
Да. това е така, защото си от класическия тип хетеросексуален мъже, които се водят отживелица вече. Тоест тези, които си купуват дрехите, с цел да са удобни и комфортни. А не от тези, за които важно е да са фьешън, готЯни, мудьерни и т.н. :) Тоест, няма да се котираш по чалготеките :lol:
Link to comment
Share on other sites

И според теб един нов гардероб може да е нужен само поради липса на място в стария?

Facepalm14.gif

Е, другата възможност е да си сменил боята на стените от бледо кремаво в бледо розово и сега да се налага да сменяш и гардероба, защото не пасва на новата цветова гама. Ако е така, сори. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Да. това е така, защото си от класическия тип хетеросексуален мъже, които се водят отживелица вече. Тоест тези, които си купуват дрехите, с цел да са удобни и комфортни. А не от тези, за които важно е да са фьешън, готЯни, мудьерни и т.н. :) Тоест, няма да се котираш по чалготеките :lol:

 

Ох, замълчи по-добре, защото изобщо не знаеш какво говориш. Дори ти се обличаш по-добре от болшинството от мъжете в чалготеките.

 

Е, другата възможност е да си сменил боята на стените от бледо кремаво в бледо розово и сега да се налага да сменяш и гардероба, защото не пасва на новата цветова гама. Ако е така, сори. :laughing1:

 

И други възможности има.

 

Също така, hoarding не е присъщо само на жените. Отново неинформиран се изказа.

Link to comment
Share on other sites

Тоест, няма да се котираш по чалготеките :lol:

То да бяха само чалготеките. И тук клубовете са пълни с разни метросексуални образи, дето не можеш да го разбереш какво е - ни риба ни рак. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Дори ти се обличаш по-добре от болшинството от мъжете в чалготеките.

 

 

 

Пешо, това май беше несръчен опит за комплимент... laughing1.gif

 

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Нашата полиция не става...за нищо. Вървя си, гледам спряла кола и пред нея се въргаля човек. Фърлих кафето, отидох да видя какво става - беше го чукнала кола, завихме го криво-ляво(наложи се да овикам шоферите, ама добре че ми е дебело якето, имаше и няколко циганина от чистотата, та и те метнаха техните си...)...Не беше контактен, имаше кръв от носа, хъркаше и се движеше конвулсивно(викам си - тоя ми умря в ръцете)...Идват ченгетата, викам - елате да го фиксираме и да го проверим по-обстойно за травми и единия:"Ааа, ние не знаем кво да правим!" ...Без думи...Линейката я чакахме 20-тина минути, добре, че спря и лекарка, та предадох цялата работа на нея...Диагноза от първичен преглед - пиян, най-вероятно дрогиран лапищак '95, с черепно-мозъчна травма...Равносметка за началото на деня - едно захвърлено кафе, малко човещина, едно окаляно и окървавено яке...И разочарование от българина и неговото "състрадание"..... Като цяло - очаквам скандал от жената laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Дори ти се обличаш по-добре от болшинството от мъжете в чалготеките.
И аз та 'бичам, Аню biggrin1.gif

 

Насе, уви, така е! Родната ни полиция на умряло куче кокал не може да вземе...

 

Иначе, не знам дали помните, миналия декември ми откраднаха градското колело. Веднага пуснах жалба в 1во районно.

 

Март месец ми се обадиха от 7мо районно, да си позная колелото. Хванали някакъв хубавец да краде на някакво хлапе телефона, бам у тях - пет колелета (едно от тях моето), бояджийска работилница на терасата, богат набор инструменти за рязане на ламарина и покрай другото - един чувал с телефони...

Доказах, че колелото е мое (гаранция) и се оказа, че основно ме викали, за да дам повече информация за извършителя, което не можах, не знам кога и как е откраднато. От там почна интересното. ПроКУРора от 7мо и 1во районно се карат за моето колело до ден днешен. Вчера, инспеткура от първо след поредното ми обаждане ми обясни, че колелото ми се водело веществено доказателство по делото срещу хубавеца и с две думи - няма шанс да го видя скоро.

 

Да им сера на цялата съдебна система от най-висшия директор, до последна чистачка!

Link to comment
Share on other sites

Брех, отдавна не бях влизал, та прочетох доста страници с акъл...

 

Налага се извода, че светът ще свърши тогава, когато форумното ни общество прости на Аню аферата "ЛАИКОВЕ"...

 

Форумно събиране някакво? Давайте, че скоро ще откажа и алкохола!

 

Не съм пушил от 15.11.2012 г.

Не че е много, ама ги отказах сякаш. Щом и по тея пиянски празници не запалих...

Link to comment
Share on other sites

Не съм пушил от 15.11.2012 г.
Успех! И аз ноември ги спрях, само че 2007-ма :)

 

Само едно предупреждение, ще мине време и ще си повярваш, че си ги спрял. Ако тогава си помислиш, че можеш да се разминеш с "дай да запаля една" - поемаш сериозен риск :) Близо бях да пропуша отново...

 

Link to comment
Share on other sites

Знам, преди 3 години ги бях спрял за 6 месеца и ги започнах отново отведнъж...

Втори път няма да допусна тази грешка!

Link to comment
Share on other sites

Тия дни докато въртях за пореден път каналите на телевизора в опит да хвана нещо ставащо за гледане и покрай поредното ми ядосване за увеличения звук на рекламите спрямо останалата програма( особено като спи малката), ми се завъртя из главата следната идея:

Дали тия от ЕС, понеже все чета как са загрижени за потребиели, гражданите и техните права, няма да се амбицират при едно силно желание от хората да приемат за рамките на ЕС телевизиите да излъчват рекламит и програмата с едно ниво на звука. Примерно при една мащабна facebook акция, набиране на подписи и т.н, като видят, че хората го искат, да го наложат. Не съм наясно какво им е необходимо, че да задействат разглеждане на едно такова предложение в някоя от комисиите. Примерно прави се една група у FB с добре формулирано искане на няколко езика, почват да се набират последователи. И то из Европа всякакви има, които даже ще се амбицират покрай това и да събират подписи (из тия по-западните държави, като са по-осъзнати и по-амбицирани да си търсят правата)

Ще е хубаво да и вкарат малко в пътя ретелевизиите и техните реклами.

Link to comment
Share on other sites

Някъде четох/слушах/гледах относно този проблем и помня, че се работи по въпроса в момента...Но кога ще има развитие....и нещо конкретно като резултати....не знам.

Link to comment
Share on other sites

Ще е хубаво да и вкарат малко в пътя ретелевизиите и техните реклами.

 

Също така шивашките фирми и етикетите по дрехите. Не може така след всяка дреха да трябва старателно да разпарям по 4 шева и да си зашивам обратно дупката защото те са преценили да сложат 1 тефтер с простотии при това освен че са го зашили докато са шиели самата дреха, ами после още един път са го минали с "безцветен конец", което не е конец ами си е чиста проба корда и ако не етикета то самата корда боцка и ме побърква. Етикетите трябва да са закачени към дрехите някак а не зашити. Или да са зашити в долния край, но така че лесно да се махат. Може и да са със щампа някъде, но тефтера е абсолютно неприемлив

Link to comment
Share on other sites

Също така шивашките фирми и етикетите по дрехите. Не може така след всяка дреха да трябва старателно да разпарям по 4 шева и да си зашивам обратно дупката защото те са преценили да сложат 1 тефтер с простотии при това освен че са го зашили докато са шиели самата дреха, ами после още един път са го минали с "безцветен конец", което не е конец ами си е чиста проба корда и ако не етикета то самата корда боцка и ме побърква. Етикетите трябва да са закачени към дрехите някак а не зашити. Или да са зашити в долния край, но така че лесно да се махат. Може и да са със щампа някъде, но тефтера е абсолютно неприемлив

Това го искаш само ти :laughing: За да стане, трябва да вземеш да си направиш партия, да набереш милиони последоваели, да завладееш континента, да станеш царя на Европа и да го наложиш както на теб ти е кеф :laughing1: :laughing1:

ПС. Мани го тоя аватар, върни стария!

Link to comment
Share on other sites

Това го искаш само ти :laughing: За да стане, трябва да вземеш да си направиш партия, да набереш милиони последоваели, да завладееш континента, да станеш царя на Европа и да го наложиш както на теб ти е кеф :laughing1: :laughing1:

ПС. Мани го тоя аватар, върни стария!

 

И аз, и аз - с дедото сме го коментирали преди време и сме от една партия. :punk А за рекламите - аз бях зачекнал въпроса за нивáта преди време в друга тема май...

 

П.П. (Към дедото) Мани го тоя аватар, върни стария! :woot

Link to comment
Share on other sites

Това с увеличеният звук по време на реклами е от бая време и наистина дразни. Но едва ли ще се постигне нещо с кликане в тъпия фейс. Дано се работи по въпроса както е казал магданоза.

По този повод поздрав :laughing:

 

PS. Дедо, мани го тоя аватар, върни стария! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Добре, мир да има!

 

Между другото това със звука по време на рекламите може да се ползва от "детектор на програми" и да се напише за някой по-умен телевизор приложение което как намери реклама да затъмнява образа и да намаля звука наполовина на това което е бил преди. Няма да е лесно, но е възможно. Сигурен съм, че би било абсолютно незаконно такова приложение или хардуер или поне всички телевизии, кабелни оператори и най-вече рекламодателите биха имали много против.

Link to comment
Share on other sites

Дедо, да тъ иба! Оня беше по-як като аватар, тоя ноо пасторално-смотан....

 

Ред. Новия с naghty&nice е по-як беееееее!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...