Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Добре де - има. Сигурно цялата мелодия на въпросната песен се изчерпва на 2 петолиния. Хубаво, че се повтаря емнайсе хиляди пъти :)

 

Бъркаш, дедо, хванах го на 1 ред...а ако използвам класическите знаци за повторение, ще го хвана и на половин. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Правилно, правилно...ама колко да е правилно....Щото напоследък и ти започна да залиташ по някои чалга певици и даже с такова възхищение говориш, че направо се чудя дали не си някой скрит чалга почитател, маскиран като транс диджей. :devil

 

 

А иначе винаги ме е учудвало разностилието, особено като видя тийнеджъри, облечени като за вечерен бал, а друсащи чалга...или пък дори и само хоро - някакси хич не ми се връзва облеклото с това, дето го играят...малко като да пиеш сливова в чаша за шампанско...:ghost

 

 

6a8209edc3eeb342.jpg

Link to comment
Share on other sites

Правилно, правилно...ама колко да е правилно....Щото напоследък и ти започна да залиташ по някои чалга певици и даже с такова възхищение говориш, че направо се чудя дали не си някой скрит чалга почитател, маскиран като транс диджей. :devil

 

Е хайде сега. Залитам аз. Тя жената си е жена, без значение дали е певица. Важното е, че не ме е подхванал манталитета, а като редовен посетител на такива заведения, когато съм по-трезвен, съвсем ясно мога да видя, че написаното в статията е истина. Лошото е обаче, че започва да излиза извън рамките на чалгата това.. И по другите клубове го има.

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш, дедо, хванах го на 1 ред...а ако използвам класическите знаци за повторение, ще го хвана и на половин. :laughing1:

 

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Хахахахаха голям си :)

Link to comment
Share on other sites

Преди 10 дни на Белмекен и околносите имаше над 2 метра сняг. Та освен, ако това на снимката не е 4-5 метра, виждали сме :)

Link to comment
Share on other sites

Да сте виждали скоро толкова сняг? :laughing1: :beer:

 

Дето се вика - "камъни и дръве изчезнаха там".... beer.gif

 

Гледай да не те зарие някъде....biggrin1.gif

 

===============================================

 

Готови ли сте за довечера?

 

flapping_e0.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Голямото новогодишно охарчване - реших да не си правя сметки и накупих всичко, което ми хрумна. Сега ме боли главата :)

 

Пожелавам на всички весело и безаварийно посрещане на 2013!

Link to comment
Share on other sites

Мама им де*а кувейтски мангали, сичките им петролни кладенци да изгорят, пустинята да ги погълне! Бааси каръка, три дена нямало никакви обаждания, за два часа, откакто съм застъпил дежурство вече има две включвания...

Link to comment
Share on other sites

Мама им де*а кувейтски мангали, сичките им петролни кладенци да изгорят, пустинята да ги погълне! Бааси каръка, три дена нямало никакви обаждания, за два часа, откакто съм застъпил дежурство вече има две включвания...

Правят го нарочно, за да ти е гадно:devil

Link to comment
Share on other sites

малко като да пиеш сливова в чаша за шампанско...

 

 

Страшно ми хареса това и ще си позволя да го "открадна", използвайки го при първа удобна възможност. :)

 

Весело посрещане на новата година!

Link to comment
Share on other sites

Страшно ми хареса това и ще си позволя да го "открадна", използвайки го при първа удобна възможност. :)

 

Весело посрещане на новата година!

 

Кради спокойно, дори разрешавам да замениш сливовата с гроздова. :rolleyes:

 

Весело прекарване на всички съфорумци! :beerchug

 

15506184-2012-and-new-year-2013-coming--waves-erase-year-2012-on-the-sandy-beach.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това с чалга манталитета дето се случва в България следва да тежи на мъжката съвест! Мъжете сте виновни да избуяват такива модели за подражание. Вие харесвате такива фръцли и сте готови да олигавите пейзажа, да се изръсвате с безумни суми за лифтинг, ботокс, силикон, екстеншъни и т.н. Твърдя еднозначно, че всичките тези неща се плащат с пари, изкарани от мъже! Също така твърдя, че съвсем доброволно сте ги дали за да влязат именно в такава употреба.

Маша Арбатова го е казала преди много време:

"За да се влюби мъж в умна жена е нужно и той да е умен, докато за влюбването в напудрена жена е нужно само да не е сляп. Явно зрящите преобладават значително." lol.gifexcl.gif

 

С горното поучение, което и без това малко от вас ще прочетат и разберат правилно, искам да пожелая на целия форум прекрасно изкарване на новогодишната нощ и весело посрещане на новата година, заобиколени с любимите хора, които ви обожават. :)

 

martinis.jpg

Link to comment
Share on other sites

Triti, не мисля, че в нашето малко стадо има достатъчно представители от описания от теб стеретип, за да ни говориш във второ лице, множествено число ;)

Link to comment
Share on other sites

Triti, не мисля, че в нашето малко стадо има достатъчно представители от описания от теб стеретип, за да ни говориш във второ лице, множествено число ;)

 

Забрави да добавиш, че именно подобни космически "умни" заключения на индивиди от нейния тип (дето отгоре на всичко нагло се чудят защо все са сами) правят оборота на секс шоповете. laughing1.gif

 

===================

 

От мене "НАЗДРАВЕ" с ледена Финландия! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Преди 10 дни на Белмекен и околносите имаше над 2 метра сняг. Та освен, ако това на снимката не е 4-5 метра, виждали сме :)

Това на снимката (необработените места) е малко над 4 метра снежна покривка. Иначе до този момент за сезона:

Total Snow Fall (Season): 631 cm

Забравих да спомена, че това е прословутата планина Сайпръс, за която трябваше да мъкнат сняг с камиони, за да спасят олимпийските дисциплини, които се провеждаха там преди три години. :laughing1:

 

 

Весело посрещане на Новата година! :) :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...