Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Всяка година бомбичките стават все по-силни - снощи добих някаква представа какво е било в Челопечене. Що за празненство е това?

Link to comment
Share on other sites

За много години и от мен. Да сте живи и здрави. Освен винцето, в чинийката ми останало и от домашното филенце (да живи и здрави тия с рецептите от съответната тема :) ). Наздраве.

Psychosis - преди 10-на години имаше едни 'пиратки' с диаметър около 3-4 см - като думне, ти отнася поне 1 тъпанче.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=VJ5V6vMlYEE

 

Ред. Това е миналогодишното, тази година ми беше непрекъснато пълна халбата и накрая ми трепереха ръцете, за да снимам

Link to comment
Share on other sites

ЧНГ и от мен. За послушните момченца - страсти от кувви, за непослушните - горещи страсти от педеразти! :laughing:

Наздраве!!!!11111111

Link to comment
Share on other sites

ЧНГ и от мен и за много години.

 

ПС: Да "поздравя" БТВ (и майките на редакторите до 9то коляно) с избора им на празнична програма - роднините сменяйки канала на 3 пъти минаха оттам - единия път даваха нещо за някаква многодетна циганора, родила първото си дете на 16, трайно безработни цялото семейство, втория път пак за някакво циганче с бъбречни проблеми и непосилни за тях лекарства с цена от 70лв/седмица, а третия път дори не запомних защото отново беше някаква сълзлива история и го смениха прекалено бързи след като ги бях овикал, че на нова година изобщо не искам да слушам за нечии проблеми и редактора трябва да бъде уволнен след като неговото разбиране за празнична програма е да ни занимава с нечии проблеми при това на хора от малцинствата. Айде да ги спират по-скоро, че тази помия не се търпи вече (а ме мързи да пренастройвам каналите на телевизора, като и без това го гледам 10 пъти в годината)

Link to comment
Share on other sites

Мисля си, че тази година, парите похарчени в България за новогодишни боеприпаси е надвишил годишния военен бюджет на средностатистическа централно-африканска република...

Link to comment
Share on other sites

Triti, не мисля, че в нашето малко стадо има достатъчно представители от описания от теб стеретип, за да ни говориш във второ лице, множествено число ;)

 

Antares, първо - ЧНГ! С пожелания на теб, приятелката ти и семействата ви, както и приятелите ви, всичко най-хубаво.

Второ: "вашето малко стадо" какво ще рече?! Чек аут колко регнати народи има тук...

Трето: къде видя описан от мен "стеретип" (каквото и да значи това)? :)

 

Раптор, ти лично си изперкал от агресия, егати...

Можеше да подбереш и по-обидни думи, но не се съмнявам, че има кой да те допълни. :)

ЧНГ на теб и семейството ти и приеми искрените ми пожелания да сте живи и здрави, разбира се и щастливи! :)

Link to comment
Share on other sites

ЧНГ и от мен, пожелавам на всички здраве и щастие! Аз прекарах новогодишната нощ на вила в с. Лакатник. Много красиво място, предполагам grimjaur ще е запознат с местноста, поради голямата концентрация на пещери и алпинисти. Нямаха почивен ден, и на 31 и 1 имаше хора! :)

 

543059_4453974060276_46075678_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

За много години и от нас :) Пожелаваме на всички вас да сте здрави, обичани и усмихнати :)

Link to comment
Share on other sites

..........................

Второ: "вашето малко стадо" какво ще рече?! Чек аут колко регнати народи има тук...

..........................

 

Въпреки, че долу цифрата вече е стигнала до "Total Members: 37400", една голяма част от тези хора вече не посещават форума по най-различни причини, друга голяма част само са се регистрирали, но никога не са писали нещо, а трета огромна част ползват единствено търговския раздел. Така че стадото наистина е доста компактно, като в него си имаме и някоя друга черна овца, а що се отнася до стереотипа - даже си имаме и коч, който определено си пада по всякакви балони, салфетки и въобще всичко, което е претърпяло някакъв тунинг (за предпочитане с по няколко кила силикон), но определено се надявам някой ден да се усети, че толкова много силикон е по-добре да го види на прозорците си, отколкото на едни други 2 места.

 

П.П. ЧНГ персонално и за теб! :)

 

П.П. #2 - ЧНГ и на Галка също! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз прекарах новогодишната нощ на вила в с. Лакатник. Много красиво място, предполагам grimjaur ще е запознат с местноста, поради голямата концентрация на пещери и алпинисти.
Не само Grimjaur ;) Изобилства от прекрасни пътечки региона :)

 

 

Triti, благодаря! Желая ти да си здрава и щастлива :)

 

Говорех за описания от теб стереотип, за ламтящия за силикон, ботокс и други пачове и кракове по женското тяло мъж. От този стереотип не мисля, че има достатъчно от активно пишещите в тази секция. Тях визирам под "форумно стадо" :)

Link to comment
Share on other sites

Ili

Мжд. забравих да попитам нещо.

Имаше едно филмче за Северна Корея, мервала съм го в тубата. Някъде около час беше, снимано е през 2010г. и му изгубих линка, не го и намирам. Някой дали случайно не го знае къде да го гледам?

 

Какъв тип е филмчето? Да не е това?

 

http://vimeo.com/6431156

 

Аз бях гледал едно, в което един Американец обикаляше по границите на Северна Корея с Русия и обсъждаше условията на труд в някакви работни лагери, но не го намирам. Пак беше във Vimeo. Или дали не бяха границите на Русия със Северна Корея.

 

Едит: Намерих го. На VICE било.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Едит: Намерих го. На VICE било.

 

 

На второто има предизстория от 10 кратки филмчета. То първите няколко минути са кадри от тях. Разходи се насам натам из страната. Интересни неща показа.

Link to comment
Share on other sites

Майдекс, ЧНГ и на теб персонално. Пожелавам ти прекрасни динозаври да те налазят и докато лазят да хвърлят кости в околовръст. :) Пожелавам ти също така да си щастлив и късметлив.

Ся за регнатите потребители, със сигурност яко си разбишкал статистиката и я знаеш много добре, но аз пък знам друго нещо, дето в статистиката не знам дали го пише. Много народ ви/ни чете! На няколко места вече ми се случва да ми дават линкове от тук, кой какво бил написал. А на едно място, за мой куриоз се случи да ми посочат цитат от Гримьора (извинявам се ако не мога правилно да цитирам ника), в който той обяснява що е то пълен член. laughing.gif При това грешно! Та се е случвало да ме изненадват от разни неочаквани места с цитати и обилно ползване на никове от тук, от хора, които съм сигурна, че не са нито регистрирани тук, нито някога ще бъдат. Но явно четат.

 

Антарес, стереотип не съм описвала, ако позволиш да те поправя; скромно само твърдя (еднозначно), че тези тунинги, както и чалга модата (която мжд. според мен стана обща и вече национално се изживява), са платени с пари, изкарани от мъже. Това не е стереотип, това е факт. Пък колко мъже има тук, които биха или са плащали за такива тунинги, нито ти, нито аз можем да знаем.

 

w00x, мерси много и за двете филмчета! :) Не е това за което питах, но ще ги гледам веднага. "Моето" филмче показваше доста от булевардите в Пхенян, разказваше за това за колко време са построени, потресаваща гледка бяха, защото въпреки липсата на автомобили, на всяко кръстовище имаше регулировчик. Също (по спомен коментирам в момента), показваха подготовка за манифестация, която следвало да се проведе след 8 месеца! Показваха училища, болници и дори една казарма отвътре, също и мавзолея на Ким Ир Чен, както и доброволци които се редуват да плачат и пеят пред него. Имаше още легенди за лидерите на Св. Корея и т.н. Изобилен филм беше.

ЧНГ на теб, с пожелания за късмет, здраве и щастие. :)

Link to comment
Share on other sites

Майдекс, ЧНГ и на теб персонално. Пожелавам ти прекрасни динозаври да те налазят и докато лазят да хвърлят кости в околовръст. :) Пожелавам ти също така да си щастлив и късметлив.

 

 

1. 'Мидекс'

2. Беше обещала да ми разкажеш нещо малко след като се беше върнала...

3. Благодаря за пожеланията!

:))

Link to comment
Share on other sites

"Майдекс" ми звучи много по-добре. Знаеш, че не искам да те обидя, наистина го мисля. А за другото - отивам да ти напиша. ;)

Link to comment
Share on other sites

И двамата грешите!

559666_387894297895179_363021016_a.jpg

:rolleyes:

 

Млък! :woot

 

@Triti, на мен ми е все тая как ще ме транскрибираш, но всъщност няма да е правилно "ми" да бъде "май", защото никът ми идва от един уред, дето се нарича миди експандер - във форума навремето имаше една тема, дето всеки си казваше откъде и с каква идея си е избрал ника, та там го бях обяснил по-подробно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Млък! :woot

 

@Triti, на мен ми е все тая как ще ме транскрибираш, но всъщност няма да е правилно "ми" да бъде "май", защото никът ми идва от един уред, дето се нарича миди експандер - във форума навремето имаше една тема, дето всеки си казваше откъде и с каква идея си е избрал ника, та там го бях обяснил по-подробно. ;)

 

Тва е лесно...аз мислих да съм капо ди тути капи...ама се понижих в длъжност на обикновен ДОН за няколко години :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...