Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

:lol:

 

Забележи обаче как градира дедо:

 

1. Сам (сравнително безобидно)

2. Вирус (започва да става опасно)

3. Жената (след нея няма спасение)

:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Мжд. твоето куче как се казваше? То екскрементираше ли в хола? ;)

Докато беше малък Брандън, редовно правеше подобни подвизи. И то е по скоро на родителите ми, защото живее с тях, нищо че съм му щатната играчка :)
Link to comment
Share on other sites

Забележи обаче как градира дедо:

 

1. Сам (сравнително безобидно)

2. Вирус (започва да става опасно)

3. Жената (след нея няма спасение)

:laughing1:

 

А аз го изтълкувах така:

1. Сам (най-вероятно)

2. Вирус (евентуално)

3. Жената (най-малко вероятно)

 

Дори мислех да напиша нещо от рода, че се радвам, че жената е заела едва третото място като потенциална опасност, но се отвях в работа и гледам изпреварили сте ме и то със съвсем различно тълкуване. :)

Link to comment
Share on other sites

Сериозно ли си си задавала такъв въпрос? Колко ли спокоен и охолен живот трябва да водя, че да се замисля за такава щуротия...ама пък в тоя случай щях да мисля за к**ви и за яхти...пак не върви майна :unsure:

 

Дааам... ние гениите редовно си задаваме въпроси, които повечето хора смятат за пълна загуба на време. Суууутттт... ще си умра от скромност някой ден. laughing.gif

Иначе за другото - познавам хора, които имат изобилие от к**ви и достатъчно яхти, и изобщо не ги вълнуват последните. Много повече биха се заинтригували по въпроса за "гък"-а. :) Свиквай с такова мислене, ако се стремиш към цитираните... неща. ;)

Link to comment
Share on other sites

Дааам... ние гениите редовно си задаваме въпроси, които повечето хора смятат за пълна загуба на време. Суууутттт... ще си умра от скромност някой ден. laughing.gif

Иначе за другото - познавам хора, които имат изобилие от к**ви и достатъчно яхти, и изобщо не ги вълнуват последните. Много повече биха се заинтригували по въпроса за "гък"-а. :) Свиквай с такова мислене, ако се стремиш към цитираните... неща. ;)

 

трудно ми е да си повярвам, че ще мисля за гък с една планина от пари...прекалено голямо лекенце съм :rolleyes: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

А аз го изтълкувах така:

1. Сам (най-вероятно)

2. Вирус (евентуално)

3. Жената (най-малко вероятно)

 

Дори мислех да напиша нещо от рода, че се радвам, че жената е заела едва третото място като потенциална опасност, но се отвях в работа и гледам изпреварили сте ме и то със съвсем различно тълкуване. :)

 

Мидекс е прав обаче :)

 

Сам може и да направя някоя беля случайно. Вирус може и да уцели нещо важно, но по-вероятно е да се опита да ми създаде някакво неудобство като размаже system32 пък и така е по-"интересно" според тях докато данните я се усети някой я не. Виж, обаче жените безпогрешно уцелвате най-критичните неща... някой път даже нарочно :P

Link to comment
Share on other sites

Антарес, много ти се радвам когато използваш думи, чието значение не знаеш. laughing.gif

Абзац е различно от изречение, абзаци тук рядко пиша, 'щото няма кой да ги чете. (Освен Раргиров wub.gif)

 

Дон_Чефо, не пречи да пробваш малко ексцентризъм. Освен това, да ти прошепна под секрет, ако започнеш да говориш и мислиш за пълни глупости, мацките Вярват, че си богаташ. Мимикираш убедително. А има и още нещо, което има значение също - когато игнорираш парите, тяхната к**венска натура ги кара да се юрнат към теб през глава. Ама на бас, че не ми вярваш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Антарес, много ти се радвам когато използваш думи, чието значение не знаеш. laughing.gif

Абзац е различно от изречение, абзаци тук рядко пиша, 'щото няма кой да ги чете. (Освен Раргиров wub.gif)

 

Дон_Чефо, не пречи да пробваш малко ексцентризъм. Освен това, да ти прошепна под секрет, ако започнеш да говориш и мислиш за пълни глупости, мацките Вярват, че си богаташ. Мимикираш убедително. А има и още нещо, което има значение също - когато игнорираш парите, тяхната к**венска натура ги кара да се юрнат към теб през глава. Ама на бас, че не ми вярваш. ;)

 

Интересно...а какво правим като ида с 20 годишна кола...или тогава ще приказвам, че съм шибания Худини и въпросната Вектра е маскирано Бентли Континентал GT :blush: На гол тумбак, чифте пищови...не ме е изкефило грам :rolleyes:

 

Или викаш...лъжем се в бара, шием се пак там и после кой от къде е...щото стая в Шератон не плащам ако няма фамилно име Лима...примерно :blush:

 

едит: има и друг сценарий...да си говорим за различен вид к**ви :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

*Някой знае ли защо ползваме това "гък"? Защо е точно "гък", а не примерно "мъц"?!

На така зададения въпрос как да не отговориш с любимия отговор на Психозата, включващ снимка с котка и малко разхвърляна тоалетна хартия :D.

Triki, приеми просто, че на някои въпроси няма смислен отговор. Все едно да питам защо изразите "при затворени врата", "държавен глава" и т.н. са така написани, а не иначе.

А междувременно кервана си върви, кучетата си лаят, а гусин Донът все така настоятелно си бичи айляка. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тръти, за етимологията на дадени думички може да се говори мноооооооооого....

 

А от мен за всички герберасти --> http://www.pik.bg/tseko-tsetso-i-sie-ni-grabyat-kato-za-posledno/

Link to comment
Share on other sites

За 6 месеца, но мисля че проблема беше че HP-то го прегря. То сега пак е на същото HP но жена ми не го тормози толкова като мен.

 

Иначе на малкия МАС вече колко време як тормоз нищо му няма. Та е до ССД и конфигурация по-скоро това.

 

Хвърли око на статия: http://www.codinghorror.com/blog/2011/05/the-hot-crazy-solid-state-drive-scale.html

Добре,че не се включва нещо от Kingston.Тамън си харесах KINGSTON SSD SH100S3B 120G KIT :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Добре,че не се включва нещо от Kingston.Тамън си харесах KINGSTON SSD SH100S3B 120G KIT :rolleyes:

 

Не си прави илюзии, всичките са един дол дренки. От тогава насам дръпна малко технологията, но вяра на диск недей да имаш никога. Нито на ССД нито на обикновен. Важните неща винаги архив през седмица или максимум месец.

Link to comment
Share on other sites

Като казах,че ги харесах имам предвид,че миналата седмица ги разглеждах и забелязах,че са станали по-достъпни.Ама и ти така се изказа,че все едно е нормално почти винаги да дават висок процент дефектируемост хард дисковете.Естествено,че съществува подобна възможност,но е добре ,че не винаги се реализира.От 5 години с настолно ПС и 5 харда от 3 производителя нямам проблем по отношение на тях.Но винаги ги държа под око.

Link to comment
Share on other sites

Като казах,че ги харесах имам предвид,че миналата седмица ги разглеждах и забелязах,че са станали по-достъпни.Ама и ти така се изказа,че все едно е нормално почти винаги да дават висок процент дефектируемост хард дисковете.Естествено,че съществува подобна възможност,но е добре ,че не винаги се реализира.От 5 години с настолно ПС и 5 харда от 3 производителя нямам проблем по отношение на тях.Но винаги ги държа под око.

 

Моето имаше 3 години гаранция, което не му попречи на 6тия месец да дефектира. Разбира се смениха ми го с чисто ново и то засега се държи добре. По всяка вероятност проблема е температурата, защото НР-то много загряваше а диска охлаждане няма

Link to comment
Share on other sites

На така зададения въпрос как да не отговориш с любимия отговор на Психозата, включващ снимка с котка и малко разхвърляна тоалетна хартия :D.

Triki, приеми просто, че на някои въпроси няма смислен отговор. Все едно да питам защо изразите "при затворени врата", "държавен глава" и т.н. са така написани, а не иначе.

А междувременно кервана си върви, кучетата си лаят, а гусин Донът все така настоятелно си бичи айляка. :laughing:

 

Ползвам до като мога още :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ползвам до като мога още :tongue

 

Давай докато можеш, че ожениш ли се... :bgrin:

 

 

Преди да ме разбере някой грешно - не жененето или жената е проблема. Просто в един момент идват едни отговорности, които са леко несъвместими с айляка...

Link to comment
Share on other sites

Давай докато можеш, че ожениш ли се... :bgrin:

 

 

Преди да ме разбере някой грешно - не жененето или жената е проблема. Просто в един момент идват едни отговорности, които са леко несъвместими с айляка...

 

за друго иде реч...сватбата е още далечко(към днешна дата). Пък и врачката първо ми каза, че ще стана милионер :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Не е така, дедо. Като се ожениш, биченето на айляк е в промеждутъците на отговорностите :D

Link to comment
Share on other sites

Не е така, дедо. Като се ожениш, биченето на айляк е в промеждутъците на отговорностите :D

 

Да ама при него от сутрин до вечер е този промеждутък... сеш'са :)

Link to comment
Share on other sites

Бичейки айляк? Възможно е, ако баща ти е милиардер :lol:

 

ако беше - всеки ден щяха да ме говорят в централната емисия новини :rolleyes:

 

Да ама при него от сутрин до вечер е този промеждутък... сеш'са :)

 

не точно. ударил съм го леко на уволнявка(за сега)....после ше ви липсвам :blush: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...