Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

То и София е най-мизерната европейска столица laughing1.gif Дръпни се 100км от там и живей. А на мен може да ми земат проба от семенната течност. Кеф им с устенца, кеф им с дупенца. ;)

Link to comment
Share on other sites

Астана е най-добре поддържаната столица на планетата. А теб спокойно могат да те вземат в Байконур.... за пробиране.... :lol:

 

В Алмати живее. Мен на много места могат да ме вземат... Завист? I thought so.

Аз явно живея няколко години назад, защото си мислех, че Алмати е столицата.

Link to comment
Share on other sites

Пращаме хора в космоса, а още не сме измислили метод за спиране растежа на косата. В какъв свят живеем само...

 

За косата не знам, ама определено искам да измислят нещо за брадатаbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

...

Аз явно живея няколко години назад, защото си мислех, че Алмати е столицата.

 

Не си само ти, споко. И аз си карах със старите знания за бившите съветски републики, докато не дойдоха няколко казахски студентки на нещо като обучение и се порових малко за страната им.

То голяма работа било! А и някои от студентките си бяха бомба ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, ама тая "девойка" от на Ангел поста, ми се чини, че може да му е майка... Нещо от светлината ли...

Иначе не е толкова зле. Не е и нищо особено, де.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, ама тая "девойка" от на Ангел поста, ми се чини, че може да му е майка... Нещо от светлината ли...

Иначе не е толкова зле. Не е и нищо особено, де.

 

Instagram.

Link to comment
Share on other sites

Майка ми я тресе критическата, ама ЯКО. Жените като станат на 45 и са не за развод, не знам за какво.

 

Казах на нашите, че утре ще се кача малко на Пампорово да покарам с приятели и ще ми трябва колата. Баща ми, бидейки разумен, просто ми каза: "Да ве, добре, взимай колата, забавлявайте се."

 

Майка ми също беше съгласна... Но сега ми се опъна яката:

"къде ще ходиш, а у, ще се убиете, ще умрете на пътя, сняг, лавини, утре ще вали..."

"Абе, мамо, тая година на два пъти излизах от България сам, на 1500 км оттук, нямах нито водач или гид, нито приятел на който да се обадя ако закъсам... И не само, че се оправих с абсолютно всичко сам, ами даже си изкарах готино... Ае кажи ми къде е логиката да отида на 1500 км оттук и да се оправя сам от раз, пък да не мога да се оправя на 80 км оттук?"

 

"ТОВА НЕ Е АРГУМЕНТ!"

 

case closed.

 

Сега я чакам да се успокои и отивам да я ядосам пак :D :D :D.

Link to comment
Share on other sites

И тая ли не е хубава бе?

 

Ъъъ.... emoticon-0144-nod.gif emoticon-0145-shake.gif emoticon-0141-whew.gif УЖАСТНА Е, майна. И в шекеря и в Столипиново, да не говорим за Аджисан, има къде, къде по-расови циганета, щом те влече...

Link to comment
Share on other sites

Трябва да видим снимка в цял ръст, за да добием по-добра представа и по възможност на фокус

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ.... emoticon-0144-nod.gif emoticon-0145-shake.gif emoticon-0141-whew.gif УЖАСТНА Е, майна. И в шекеря и в Столипиново, да не говорим за Аджисан, има къде, къде по-расови циганета, щом те влече...

 

Офффффффф, кво ви разбират хейтърските главици..

 

Трябва да видим снимка в цял ръст, за да добием по-добра представа и по възможност на фокус

 

Тя и тази е на фокус, просто ѝ е ниска резолюцията, щото е правена с на iPhone предната камера.

И в цял ръст нищо ѝ няма. И гърдите ѝ са големи, слабичка е и дупето ѝ е хубаво, ама няма да покажа, щото повечето не заслужават.

Link to comment
Share on other sites

К'во против новата Софи Маринова имате бе, гадни хейтъри?! Нищо не разбирате от циг... жени!!!

Сичкото живо е изперкало от агресия... Егати!

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, тия последните като ги гледам и усещам пагубното влияние на чалгата върху тебе... Пожелавам ти някоя от тия да я видиш сутрин рано до себе си, белким се освестиш.... wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, тия последните като ги гледам и усещам пагубното влияние на чалгата върху тебе... Пожелавам ти някоя от тия да я видиш сутрин рано до себе си, белким се освестиш.... wacko.gif

 

Аз много добре съм ги виждал без грим. Да не говорим, че те почти не носят.

А последната, на която снимката не ѝ се вижда вече, дори без грим е по-хубава.

 

Пък и откакто ходя на чалга, нито вкуса за жени ми се е променил, нито вкуса за музика.

Link to comment
Share on other sites

Кой от вас излиза с Адриана Лима?

Никой ли...тихо тогава :D

 

Адриана Лима.... Те на първата, която им обърне внимание ще се радват, ти за модели ги питаш.. Ама нали трябва... сеш'са.

 

Тая история в момента ми напомня малко на оная другата история, с Галченцето, дето се биеше преди 5+ години, че имала по-хубав задник от една девойка в една тема и си беше направила фотосесия по бельо. Всички знаем какво стана тогава.. Нужно ли е и сега да става същото? Що не си замълчите най-лесно?

 

На гол тумбак, чифте пищови.

Link to comment
Share on other sites

По принцип Ангел гледам да го храня( и сега е нацвъкал правописни грешки), ма тоя път ще мина. Мен мацката ми харесва. Както казах - казахките са добри домакини и ги бива в кревата. А доста от тях са хубави...За разлика от България, дето все по-грозни вълци миризливи виждам по улиците...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...