Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не е така, дедо. Като се ожениш, биченето на айляк е в промеждутъците на отговорностите :D

И тогава е още по-сладко. Щот въобще си успял да избичиш малко.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На мен друго ми минава през главата. Например защо византийските измекяри от Булсатком не намалят цената на услугата, след като НЕ излъчват толкова скъпият за тях Босфор ТВ пакет? Вчера си платих и нито дума. Намалили били НВО с лев, което не е важно в случая. Като е толкова скъп тоя Босфор пакет и НЕ го излъчват, защо ние още го плащаме?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Ще го намалят, споко.

 

КОГА? Аз платих за два месеца напред. Ми ако бях платил за 6, за 8? Пари ли ще ми връщат, що ли? Същите гръцки боклуци са и няма да се учудя ако наистина дължат пари на Босфор медия груп.

Link to comment
Share on other sites

Тоя па. Да ти ...дефекирам на еснафските проблеми. Не си ли видял каква нова футболна драма, дами и господа, скъпи ТЕЛЕ зрители се заформя в сурат-тефтеря?

 

 

На 12 май 2012 година, 28 годишната Маргарита Ангелова, между линковете с песнички на Тони Стораро, снимки с леопардов лак и картинки с текст 'Бъди луд! Бъди естествен! Накарай всички да ти завиждат!' между другото публикува и снимка на 11-15 годишна бременна циганка, придружена от трийсе реда изумителни математически изчисления, посредством които недвусмислено доказва, че 11-15 годишните циганки в България са се удавили лукс, разврат и разкош, за сметка на българския данъкоплатец с млечнобяла кожа, който оскотява в мизерията си, работейки неуморно ден и нощ за да плати тока, данък сгради, такса смет и здравните осигуровки на ВСИЧКИ ЦИГАНИ. Хиляди и хиляди оскърбени от тази сметка българи, започват да споделят снимката и както често става в тайнствената и мрачна вселена на българския фейсбук, едно отегчено прозяване, в слънчевия майски следобед на една весела домакиня в Раднево, се превръща в цунами от гняв и омраза в другия край на фейсбука, няколко месеца по късно. Докато четете тези редове броя на шерванията расте главоломно, дискусиите под снимката придобиват характер на лични нападки и по офиси, села и паланки лайняните джезвета на праведния гняв са достигнали точката на кипене ♥ СКАПИ ПРИАТЕЛИ, АКО ИМАТЕ ФЕЙСБУК АКАУНТ НЕ Е НУЖНО ДА ИМАТЕ МОЗАК ♥ФЕЙСБУК ШЕ КАСТРИРА ПО ЕДИН ЦИГАНИН, ШЕ ОТРОВИ ПО ЕДНО УЛИЧНО КУЧИ И ШЕ ПРИБАВИ ПО ЕДИН КВАДРАТЕН КИЛОМЕТАР ЗЕМЯ КЪМ ТЕРИТОРИЯТА НА BALGARIQ, ZA WSEKI KOITO SPODELI TAZI SNIMKA!
Link to comment
Share on other sites

Не е така, дедо. Като се ожениш, биченето на айляк е в промеждутъците на отговорностите :D

Ъхъм... Докато в един момент осъзнаваш, че бичиш само айляк... или май отговорности да бяха или... Бахмааму, объркАх се. Както и да е, де, разбра ме ;)

Link to comment
Share on other sites

КОГА? Аз платих за два месеца напред. Ми ако бях платил за 6, за 8? Пари ли ще ми връщат, що ли? Същите гръцки боклуци са и няма да се учудя ако наистина дължат пари на Босфор медия груп.

Когато примерно стане ясно колко точно дни в месеца си нямал въпросната телевизия. Ако я няма 10 дни, ще ти приспаднат от сметката за 10 дни, ако я няма 20, ще ти приспаднат 20 дни. Като не знаят точно кога ще се пусне отново, как да знаят колко точно да ти приспаднат? С боб, леща или вътрешности от някое животно? Изчакай да мине месеца и тогава отиди ги питай.

Link to comment
Share on other sites

Да, затова в неделя отивам да бича айляк по дупки :D Лежерно обаче, все още съм инвалидизиран...Което не ми пречи да правя ножови... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Когато примерно стане ясно колко точно дни в месеца си нямал въпросната телевизия. Ако я няма 10 дни, ще ти приспаднат от сметката за 10 дни, ако я няма 20, ще ти приспаднат 20 дни. Като не знаят точно кога ще се пусне отново, как да знаят колко точно да ти приспаднат? С боб, леща или вътрешности от някое животно? Изчакай да мине месеца и тогава отиди ги питай.

 

Слакър, пак не мислиш, но ха да видим - ей така за спорта - дали някой византийски гъз някога някому ще върне нещо. Така като гледам, много повече от дни ще минат преди да се реши казуса с Босфор ТВ пакета.

 

Наско, каква е тая простотия изобщо? Аз смисъл не хващам.

Link to comment
Share on other sites

Булсатком" заявява, че отбивка от цената ще има чрез приспадане от сумите за следващия месец, като стойността й ще зависи от броя на дните, в които не са излъчвани програмите на "Би Ти Ви медия груп".

 

Междувременно операторът е пуснал няколко нови програми и води преговори за добавяне на други. От дружеството вече оказвали техническа помощ на свои абонати, които желаят да гледат безплатната ефирна Би Ти Ви за настройване на стайни и външни антени.

Link to comment
Share on other sites

Затворили са "Мултирама" wacko.gif Не че съм си купувал кой знае какво от там, но пък ми се струва странноbiggrin1.gif

 

Напълно логично.

Link to comment
Share on other sites

Изглеждаха ми стабилниbiggrin1.gif

 

Стабилно "набарбальокани" във всеки мол с безбожни наеми, съответно безбожни цени и съответно.... познай колко КУПУВАЩИ клиенти... biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към спецовете!

Преди време го бях питал това в съответната тема, ама там никой не еба да ебава. Казусът е следният, от както съм с Джам7 на всички ФПС-та които ми се ще да цъкна отказват да ми ебават клавиши D, E, C. Някой някакви идеи да има кой точно котлон е включен? Не, че нещо, ама вече малко се поизнервям, че не мога (заради някои специфики) да си разцъкам Far Cry 3 примерно.

Link to comment
Share on other sites

Те па как ги уцели тия специфики бре? Няма логика само 3 клавиша да не работят. Разровил си kyeboard setup-a предполагам...

Link to comment
Share on other sites

Те па как ги уцели тия специфики бре? Няма логика само 3 клавиша да не работят. Разровил си kyeboard setup-a предполагам...

Разровил съм, ама emoticon-0173-middlefinger.gif

Тия трите са постоянно не работещите, иначе за различните ФПС-та се появява и по още някой, дет да не ебава ;)

Link to comment
Share on other sites

Преди да ти кажа да смениш клавиатурата, надявам се си прегледал и избора на контролер, че може и това да го има като проблем.

Всъщност си прегледал най-вероятно дали по принцип тия копчета са у ред, та това няма да те питам.

Link to comment
Share on other sites

Преди да ти кажа да смениш клавиатурата, надявам се си прегледал и избора на контролер, че може и това да го има като проблем.

Всъщност си прегледал най-вероятно дали по принцип тия копчета са у ред, та това няма да те питам.

Видене... ама ти верно ли ми ги приказваш тия работи!?

Проблемът е един и същи вече на трета или четвърта клавиатура, проблемът се появява само когато се стартира някое ФПС.

Link to comment
Share on other sites

Това е МНОГО странно, защото примерно аз и може би всички останали го нямаме. Та трябва да видим какво притеснява твоята машина. Освен да погледнеш на Вирус 7 клавиатурните настройки... Всъщност сега като ги гледам и аз, не виждам нищо съществено. Други контролери ръгал ли си в машината? Джойстици, волани?

Link to comment
Share on other sites

Видене... ама ти верно ли ми ги приказваш тия работи!?

Проблемът е един и същи вече на трета или четвърта клавиатура, проблемът се появява само когато се стартира някое ФПС.

 

Всички клавиши работят в други игри, които не са FPS, но като пуснеш FPS и спират да работят?

Link to comment
Share on other sites

Това е МНОГО странно, защото примерно аз и може би всички останали го нямаме. Та трябва да видим какво притеснява твоята машина. Освен да погледнеш на Вирус 7 клавиатурните настройки... Всъщност сега като ги гледам и аз, не виждам нищо съществено. Други контролери ръгал ли си в машината? Джойстици, волани?

Флай стик, но проблемът е от преди това.

 

Всички клавиши работят в други игри, които не са FPS, но като пуснеш FPS и спират да работят?

Ъхъм, точно така. Което е и супер откачено. Всъщност го има и при някои РПГ, като Dragon Age, примерно.

Link to comment
Share on other sites

Направо влезнахме в Матрицата. Туй дето си го ръгал преди с драйвър ли е? И ако е - махни го ръчно и тествай пак.

Link to comment
Share on other sites

Направо влезнахме в Матрицата. Туй дето си го ръгал преди с драйвър ли е? И ако е - махни го ръчно и тествай пак.

Говорим за екзотика, приятелю! Всичките тия елементаризми са отметнати. Предполагам, че смахнатият Уиндоус си е проявил някаква самоинициатива в даден момент, а аз изобщо си нямам и идея кога е било това и в каква насока. Отделно, че според професионалното ми верую - Щом една работа бачка (по удовлетворяващ начин) не я ръчкай..., не съм и бърникал настройки, та да кажеш, че аз съм сътворил някаква ламерщина.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...