Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да разбирам ли, че цигареният дим ви пречи супер-дупер много, но с този от печките нямате никакъв проблемconfused.gifОт където идва и следващия ми въпрос - не мислите ли, че се държите малко лицемерноpirate.gif

 

Вчера си гледах сериалчето и някак си ме домързя да пиша, ама сега пак ми кипна като видях това написаното. Помоли някой модератор да ти изтрие поста, че да не те бъзикат хората майна. Щото има ли смисъл да се казва каква е разликата между това да се топлиш на твърдо гориво и да пушиш. Или мислиш, че на 80% от пенсионерите им е ебахти кефа да мъкнат кофи с въглища и да чистят тия печки, вместо да си натиснат копчето на "климана" или да си пуснат парното. Докато едното е по задължение от недоимък, другото е въпрос на личен избор. Щото и аз искам да изпиша всички кръгови из града с вратите ама не мога, че и камери вече има тук-таме.

 

На всичката хуйня, в новото кафе в Тракия - Експерия ли как се казваше....като питаш: Може ли да пуша вътре и най любезно ти отговарят с ДА. Аз ли съм изостанал нещо или забраната още важи. Как ли не съм повдигал въпроса на хората от компания ми, но не се ли скараме - няма да разберат, че не е гот да палят вътре....въпреки, че им го казах в очите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

На всичката хуйня, в новото кафе в Тракия - Експерия ли как се казваше....като питаш: Може ли да пуша вътре и най любезно ти отговарят с ДА. Аз ли съм изостанал нещо или забраната още важи. Как ли не съм повдигал въпроса на хората от компания ми, но не се ли скараме - няма да разберат, че не е гот да палят вътре....въпреки, че им го казах в очите.

 

Има още забрана, но всички са СУПЕР нагли и изобщо не я отчитат. След Коледа тва.

 

---------------------------------

 

Това е на Регионалната Здравна Инспекция гр. Пловдив

 

ДЕЖУРЕН ТЕЛЕФОН

 

032/ 640222

ЗА СИГНАЛИ СВЪРЗАНИ СЪС ЗАБРАНАТА ЗА ТЮТЮНОПУШЕНЕ ВЪВ ВРЪЗКА С ПРОМЕНИТЕ В ЗАКОНА ЗА ЗДРАВЕТО

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мразя някой да се опитва злобно да ме прецака и....да си мисли, че е успял :blush: ...много гнусно и отмъстително келешче съм :D

 

 

....забавям, но не забравям :D :D

Link to comment
Share on other sites

И изобщо, прав си е старият Фьодор Михайлович, който твърди, че всички, които не пият, са или болни, или подлеци. Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника. Възприемам хората, които не пушат, тяхна си работа, дори възприемам тези, които не се заглеждат след жените по улицата, макар че… Но както и да се мъча не мога да възприема непиещия за нормален. Непиещият е маниак и точка по въпроса. Всеки който се опита да облече трезвеността в подкупно, здравословно и благообразно обяснение, е гад, мръсник, безочлив продажник. Да не пиеш означава да живееш като идиот. Да си противоестествен и пластмасов като вегетарианец. Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света. Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес.

Link to comment
Share on other sites

честит имен ден на Стефчо...сори,че малко на патерици,ма тия дни не съм изтрезнял ,честно :D и снощи забравих да пиша.

 

Иииии верно бе.

 

Чефо да си жив и здрав и от пари и жени да не можеш да се отървеш :)

Link to comment
Share on other sites

Бях излепкал такъв катастрофал пост за Ангел, че чак сървъра на форума се прееба и не го постна. Деееее*а!

 

И тая ли не е хубава бе?

Link to comment
Share on other sites

Тая създава ново измерение в термина "грозна"... Ама т'ва е кат музиката. Колкот хора, толкова вкусове.

 

Искам да се причакаш зад някой ъгъл, да се хванеш за ухото и да се блъснеш в стената.

Link to comment
Share on other sites

честит имен ден на Стефчо...сори,че малко на патерици,ма тия дни не съм изтрезнял ,честно :D и снощи забравих да пиша.

 

 

Иииии верно бе.

 

Чефо да си жив и здрав и от пари и жени да не можеш да се отървеш :)

 

Мерси :)

Link to comment
Share on other sites

Да се обадя и аз(може ли без мен) - тая е със славянска кръв. И се пише Казахстан. Ма не си представям Аню в юрта lol.gif Иначе, Ангеле - оди. Тия мацки са арни и са добри домакини. Па и в кревата хич не са зле. Ма има и големи караконджоли.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...