Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Сръбските. И съм си извратен колкото си искам. В свят, в който Китай нарича Далай лама терорист, кво ви пука колко съм извратен?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Кво ви пука, вее... Коледа мина, обаче другата иде... Де ви коледният дух, да ва таковам в духовете!?

 

Link to comment
Share on other sites

Мани ги, издухали са се. Гадине, моеш ли да изкопаш пак от някъде такава месингова пластина?

Link to comment
Share on other sites

Винаги изключително много ме е кефело мислене от типа на "к'во ти пука, че се изсрах в хола, кучетата серат навсякъде"...

Link to comment
Share on other sites

Баси. Толкова съм се разлигавил откакто си взех SSD хард през лятото, че всеки път, когато трябва да минавам на XP и да чувам скърцането на нормалния диск и забавените реакции, получавам стомашни призиви за повръщане. Мисля, че дедо ще ме разбере. :)

Link to comment
Share on other sites

Винаги изключително много ме е кефело мислене от типа на "к'во ти пука, че се изсрах в хола, кучетата серат навсякъде"...

 

 

Яко обиди кучетата сега...

Link to comment
Share on other sites

Баси. Толкова съм се разлигавил откакто си взех SSD хард през лятото...

Ти недей се радва много на SSD-то и редово си архивирай инфото, че SSD са по-нестабилни от твърдите дискове.

Link to comment
Share on other sites

Хъм...Някой знае ли чия собственост е вестник "Сега"?

Според Търговския регистър в момента поне в Съвет на директорите са ТЕОДОРА СТОЯНОВА ПЕЕВА,"ОВЕРГАЗ ХОЛДИНГ" АД, ЕИК 128044092, държава: БЪЛГАРИЯ

Но кой им държи акциите не знам къде да провериш. Сигурно има някъде списък с акционерите на СЕГА АД.

Link to comment
Share on other sites

Добре , че пекна малко слънце днес, че заболяха очите да се взирам в мъглата да не се надена на някой отзад.

 

И кафенцето влиза днес супер, само врата да не ме болеше!

Link to comment
Share on other sites

@Triti, това беше първото, за което се сетих, не ставай по-голям буквалист от w00x, един такъв ни е достатъчен...

 

 

Добро утро, иначе. Организирал съм си коремче, паласки и съм станал тромав като ленивец. Искам обратно на тренировки :cry:

Link to comment
Share on other sites

Баси. Толкова съм се разлигавил откакто си взех SSD хард през лятото, че всеки път, когато трябва да минавам на XP и да чувам скърцането на нормалния диск и забавените реакции, получавам стомашни призиви за повръщане. Мисля, че дедо ще ме разбере. :)

 

Ааааа ш'са сетиш :)

 

Ти недей се радва много на SSD-то и редово си архивирай инфото, че SSD са по-нестабилни от твърдите дискове.

 

Едно замина, второ взех. Свикне ли човек на хубаво няма връщане назад. Архива е задължителен и при нормалните дискове. И то не само заради риска от повреда ами спокойно може да си замажеш и сам нещо. Или вирус. Или жена ти. Ужасии на този свят има много и архива само е спасението :)

Link to comment
Share on other sites

@Triti, това беше първото, за което се сетих, не ставай по-голям буквалист от w00x, един такъв ни е достатъчен...

 

Аз буквализъм виждам в твоето мнение, не в нейното.

Link to comment
Share on other sites

Вчера БНР съобщи, че данните на здравното министерство сочат, че Пловдив е градът с най-много нарушения на забраната. От 1 юли досега инспекторите на районната здравна инспекция са извършили 6273 проверки и са съставили 148 акта.

 

Интересно...ако дори само 500 пъти са били проверявани дискотеки...то трябва да има 501 създадени акта...а то само 148 от 6273. Поне да НЕ ги бяха обявавявали тия цифри, че си вкарват автоголове...

 

едит: тва за пушенето става въпрос ама не копнах цялата статия

Link to comment
Share on other sites

Ааааа ш'са сетиш :)

Едно замина, второ взех. Свикне ли човек на хубаво няма връщане назад. Архива е задължителен и при нормалните дискове. И то не само заради риска от повреда ами спокойно може да си замажеш и сам нещо. Или вирус. Или жена ти. Ужасии на този свят има много и архива само е спасението :)

За колко време ти замина? Питам информативно, за да съм подготвен психически, въпреки че моят има още година и половина гаранция. :)

А и да чукна на дърво до момента не е имало случай хард диск толкова бързо да се развали, че да не мога да си извека важната информация на друг такъв. Два диска са ми са се разваляли, но постепенно. Затова даже и не знам какво представлява този архив и има ли той почва у нас. :)

Link to comment
Share on other sites

За колко време ти замина? Питам информативно, за да съм подготвен психически, въпреки че моят има още година и половина гаранция. :)

А и да чукна на дърво до момента не е имало случай хард диск толкова бързо да се развали, че да не мога да си извека важната информация на друг такъв. Два диска са ми са се разваляли, но постепенно. Затова даже и не знам какво представлява този архив и има ли той почва у нас. :)

 

За 6 месеца, но мисля че проблема беше че HP-то го прегря. То сега пак е на същото HP но жена ми не го тормози толкова като мен.

 

Иначе на малкия МАС вече колко време як тормоз нищо му няма. Та е до ССД и конфигурация по-скоро това.

 

Хвърли око на статия: http://www.codinghorror.com/blog/2011/05/the-hot-crazy-solid-state-drive-scale.html

Link to comment
Share on other sites

Антарес, "гък"* нямаше да кажа, ако беше написал "помияр" или "мастия".

Мжд. твоето куче как се казваше? То екскрементираше ли в хола? ;)

 

*Някой знае ли защо ползваме това "гък"? Защо е точно "гък", а не примерно "мъц"?!

Link to comment
Share on other sites

Антарес, "гък"* нямаше да кажа, ако беше написал "помияр" или "мастия".

Мжд. твоето куче как се казваше? То екскрементираше ли в хола? ;)

 

*Някой знае ли защо ползваме това "гък"? Защо е точно "гък", а не примерно "мъц"?!

 

Сериозно ли си си задавала такъв въпрос? Колко ли спокоен и охолен живот трябва да водя, че да се замисля за такава щуротия...ама пък в тоя случай щях да мисля за к**ви и за яхти...пак не върви майна :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...