Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

По 50гр на кило. Ако не стане като хората, дигаш грамажа. Обмазката се прави пак в равни количества(горе-долу по около 200гр от всяко, ама зависи от количеството де). С една дума може и по едно пакетче да сложиш, ама да са равни количествата на подправките. Малката майсторска тайна е счукания чесън в обмазката - две-три големи скилидки на кило.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Този път не, между другото. Тествах новата брестнишка кайсиева, но далеч не докарах тестово количество от поне 7, изпил съм няма и 5... Между другото ракията е жестока. Нарочно е оставена бяла, без боклуци в нея и прекрасно се усеща вкусът на плода... Днес станах рано сутринта без никакви следи от употреба. Има един огромен проблем - преди празниците бяха останали няма и 70 литра, та не знам дали ще заваря още.

Ако имаш желание, заповядай да я опиташ... devil.gif

 

 

 

Танасе, купих добра сланинка от Попов и малко рибица. Ще почвам нови продукции, пиши ми за твоята рецепта, поне приблизително.

Де тва да го заповядам, бре? Аз пък може да ти докарам малко десет годишна смокиновица, правена мераклийската от човек, тертиплия, за собствена употреба. Тва нещо се пие само по лекарско предписание и то след консилиум между поне петима сърдечни доктори и трима душеведи :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

По 50гр на кило. Ако не стане като хората, дигаш грамажа. Обмазката се прави пак в равни количества(горе-долу по около 200гр от всяко, ама зависи от количеството де). С една дума може и по едно пакетче да сложиш, ама да са равни количествата на подправките. Малката майсторска тайна е счукания чесън в обмазката - две-три големи скилидки на кило.

 

beer.gifbeer.gifbeer.gif

 

Почвам

 

Де тва да го заповядам, бре? Аз пък може да ти докарам малко десет годишна смокиновица, правена мераклийската от човек, тертиплия, за собствена употреба. Тва нещо се пие само по лекарско предписание и то след консилиум между поне петима сърдечни доктори и трима душеведи :rolleyes:

 

Забрави къде живея ли?!?!?!??! Тук съм си, колко пъти да пиша? tounge.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Момчиле, поздрав:

Хехе, яко! За съжаление, немога да си поръчам такава за моята кола. Правилата тук при нас допускат максимум 6 символа.

Link to comment
Share on other sites

Хехе, яко! За съжаление, немога да си поръчам такава за моята кола. Правилата тук при нас допускат максимум 6 символа.

 

GDFTHR

Link to comment
Share on other sites

Стига се оправдава.

 

Ако сте тука, вместо да се правите на отворени - елате ВЕДНАГА. И ти и Галин - ха сега! Има едно поне 4л кайсиева! ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

GDFTHR

Цъ, така изглежда адски тъпо. :wacko:

 

Edit. Хахаха, попаднах на нещо доста старо, но яко. Star Trek vs. Star Wars.

 

http://www.youtube.com/watch?v=hNxhrPaaCA4

 

 

Хахахахаха, тва е още по-яко! :laughing1: :bowdown:

 

http://www.youtube.com/watch?v=vFCBwob65Nw

Link to comment
Share on other sites

Карфиолче, капия и варени яйченца с масловки по уралски около тях....:

cimg7107q.jpg

 

Колко ли кайсиева изпиват тия чудеса?

 

Ще разберем утре по някое време.... beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Мразя да работя по никое време. И особено много мразя да тествам. Финалните метри от подкарването на нещо по-сложно ги мразя най-много, защото нищо интересно няма, нищо креативно, само подробности и аха аха да тръгне и бум на следващата "прозяпана запетая" (образно казано)... и така 2 часа след като съм нацяло готов с всичко и само трябва да тръгне. А някои хора тука запразнили вече тяхната кожа...

 

Или по-скоро моята кожа! Защо се размотавах предните 2 дена!!! Ааааааааааа АААААААААААААА :angry1

Link to comment
Share on other sites

Честно, това не ви ли изнервя? Прилича на развалена грамофонна плоча. Успявам да го изтрая между 3 и 5 секунди. А е над 7 минути. Не мога да си представя да му се и кефи някой нормален човек без да е яко натъпкан с наркотици :confused

 

Gagnam е най-скъпия квартал на сеул. А ако питаш за нашумялата песен на PSY:

 

Link to comment
Share on other sites

Trance музика!

 

Маааалко по-добре, ама ми звучи като правена от някой с Правец 8М играещ си с ModPlayer-a и опитващ се да изкара възможно най-дългата мелодия в рамките не половин КБ (тъй като толкова място има свободно на дискетата)

 

Вие си я харесвайте, просто се удивлявам защо... всъщност повече се удивлявам защо не ви дразни липсата на мелодия и постоянното повторение на едни и същи неща. То и майка ми се чудеше защо харесвам някои неща, други откровенно я дразнеха (AC/DC примерно)... дали всяко следващо поколение не се стреми умишлено да дразни предното с музикалния си вкус? :)

 

 

Aaaa да и още едно нещо ми минава в момента през главата - ДА ИМ ГО НАЧУКАМ на олигофрените от AVG. Това не е антивирусна програма. Това е вирус мамка им проста! Как може да слагат някакъв малоумен toolbar в ДРУГИ програми и този toolbar да ти сменя home page-a на браузъра с avg-google search??? Най-олигофренските malware програми го правят това а те ужким се борят с такива. Да ги таковам и некадърниците!

Link to comment
Share on other sites

Маааалко по-добре, ама ми звучи като правена от някой с Правец 8М играещ си с ModPlayer-a и опитващ се да изкара възможно най-дългата мелодия в рамките не половин КБ (тъй като толкова място има свободно на дискетата)

 

Вие си я харесвайте, просто се удивлявам защо... всъщност повече се удивлявам защо не ви дразни липсата на мелодия и постоянното повторение на едни и същи неща. То и майка ми се чудеше защо харесвам някои неща, други откровенно я дразнеха (AC/DC примерно)... дали всяко следващо поколение не се стреми умишлено да дразни предното с музикалния си вкус? :)

 

Е как ще няма мелодия? Точно транс музиката е такава, защото има мелодия. Иначе нямаше да е транс, а нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

Добре де - има. Сигурно цялата мелодия на въпросната песен се изчерпва на 2 петолиния. Хубаво, че се повтаря емнайсе хиляди пъти :)

 

Тва е класически транс просто. От преди 10 години. Сегашните имат повече мелодия и бият по към ПОП музика. Затова и не ме кефят. Имат си и вокали и всичкото му там...

 

http://www.youtube.com/watch?v=0dFz10R529g

Link to comment
Share on other sites

Маааалко по-добре, ама ми звучи като правена от някой с Правец 8М играещ си с ModPlayer-a и опитващ се да изкара възможно най-дългата мелодия в рамките не половин КБ (тъй като толкова място има свободно на дискетата)

Ахахахахаха, дедото управлява! :laughing1: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Aaaa да и още едно нещо ми минава в момента през главата - ДА ИМ ГО НАЧУКАМ на олигофрените от AVG. Това не е антивирусна програма. Това е вирус мамка им проста! Как може да слагат някакъв малоумен toolbar в ДРУГИ програми и този toolbar да ти сменя home page-a на браузъра с avg-google search??? Най-олигофренските malware програми го правят това а те ужким се борят с такива. Да ги таковам и некадърниците!

За без пари - толкова.

И от COMODO започнаха да правят същото, само че с Yahoo search.

 

Link to comment
Share on other sites

Честно, това не ви ли изнервя? Прилича на развалена грамофонна плоча. Успявам да го изтрая между 3 и 5 секунди. А е над 7 минути. Не мога да си представя да му се и кефи някой нормален човек без да е яко натъпкан с наркотици :confused

 

 

вкусове :tongue

 

Това е нещо като класика в електронната музика /4x4 beat; acid house,techno,не е за всеки :D/,преди Mark Knight да стане боза.Mark Knight беше водещо лице в undeground сцената,редом s John Digweed (той поне си остана с добрият усет към нещата).И не е за всеки ,заради тези издигащи се /пикове моменти в почти цялото парче.

 

Ако става въпрос за качествен транс...годините преди 2003-2004 ,след това не ми харесва...много лигаво.

 

http://www.youtube.com/watch?v=PGVX5lkkurQ - това е 98 !

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината има някои неща в транса, които наистина ме кефят. Но като цяло се изчерпват с Astral Projection и тук-таме нещо на Tiesto.

Но като цяло за мен, поне на този етап нищо не може да ми докара такъв оргазъм, като например тази песен:

http://www.youtube.com/watch?v=wTzPihhzmQY

 

Link to comment
Share on other sites

Ще попитам тук, защото ми трябва наистина бърз отговор. Моля ви не ме убивайте с камъни! В момента имам инсталиран Windows 7 x64, въпросът ми е мога ли да инсталирам на друг дял Windows 7 x86?

 

 

едит: Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...