Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

във форума навремето имаше една тема, дето всеки си казваше откъде и с каква идея си е избрал ника, та там го бях обяснил по-подробно. ;)

За тази тема ли говориш? И за това обяснение? Разбира се, форумната търсачка отново се оказа абсолютно безполезна, за намирането на тази тема, да е жив и здрав гугъл...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много народ ви/ни чете! На няколко места вече ми се случва да ми дават линкове от тук, кой какво бил написал.

w00x, мерси много и за двете филмчета! :) Не е това за което питах, но ще ги гледам веднага. "Моето" филмче показваше доста от булевардите в Пхенян, разказваше за това за колко време са построени, потресаваща гледка бяха, защото въпреки липсата на автомобили, на всяко кръстовище имаше регулировчик. Също (по спомен коментирам в момента), показваха подготовка за манифестация, която следвало да се проведе след 8 месеца! Показваха училища, болници и дори една казарма отвътре, също и мавзолея на Ким Ир Чен, както и доброволци които се редуват да плачат и пеят пред него. Имаше още легенди за лидерите на Св. Корея и т.н. Изобилен филм беше.

ЧНГ на теб, с пожелания за късмет, здраве и щастие. :)

 

Предлагам да добавим още участници, да сложим такса и да го направим реалити формат.

Мерси, честита нова година и на теб. Пожелавам ти здраве, щастие и да обиколиш и останалата част от света, в която не си била.

 

За тази тема ли говориш? И за това обяснение? Разбира се, форумната търсачка отново се оказа абсолютно безполезна, за намирането на тази тема, да е жив и здрав гугъл...

 

Много е зле търсачката.. Особено като се опитам да търся нещо в раздела за продажби.

Link to comment
Share on other sites

Брей ще излезне че сме много известни тука всичките. Сега като ни порастне работата какво ще правим? :)

 

Супер много ме обърка за около 1 секунда. Видях, че последния пост е твоя, но като отворих темата, в периферието ми не беше бял аватар и се шашнах за момент.

Link to comment
Share on other sites

Брей ще излезне че сме много известни тука всичките. Сега като ни порастне работата какво ще правим? :)

 

Ще си купя Бора Бора и Ватикана и ще си бича айляче :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ще си купя Бора Бора и Ватикана и ще си бича айляче :laughing1:

 

Мда. И аз бих живял във Ватикана. Много красива архитектура.

Краен вариант - някой замък.

Link to comment
Share on other sites

Брей ще излезне че сме много известни тука всичките. Сега като ни порастне работата какво ще правим? :)

дедо си е сменил аватара?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!

http://nooooooooooooooo.com/

ЩЕ НАПРАВЯ ПЕТИЦИЯ ВЪВ ФАЦЕБООК "ДЕДО, ВЪРНИ СИ СТАРИЯ АВАТАР"! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Мда. И аз бих живял във Ватикана. Много красива архитектура.

Краен вариант - някой замък.

 

Да те видя тия камъни как ще ги топлиш?

 

Аз предпочитам някоя къщурка някъде на по-топло, но по възможност да не е бъкано с комари там.

 

дедо си е сменил аватара?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!

http://nooooooooooooooo.com/

ЩЕ НАПРАВЯ ПЕТИЦИЯ ВЪВ ФАЦЕБООК "ДЕДО, ВЪРНИ СИ СТАРИЯ АВАТАР"! :ninja:

 

Че какво му е на този? Мен много ме кефи така с татуировките на ръцете : Naughty & Nice :)

 

post-209-0-68003800-1357119605_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Мда. И аз бих живял във Ватикана. Много красива архитектура.

Краен вариант - някой замък.

 

Кой е казал, че ще живея там...нищо подобно. Пускам входна такса от 10 евро и си живея 200 години като пич :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал, че ще живея там...нищо подобно. Пускам входна такса от 10 евро и си живея 200 години като пич :laughing1:

 

Аз пък бих живял там. В центъра на Рим, големи, просторни зали/стаи с красива архитектура. Пак може да има 10 евро вход, както е и в момента.

 

Да те видя тия камъни как ще ги топлиш?

Че какво му е на този? Мен много ме кефи така с татуировките на ръцете : Naughty & Nice :)

 

Ще ги топля, с дърва. Сега как ги топлят мислиш.. :) И на времето като са живели в тях толкова години, как са ги топлили.. :)

 

Като е малък аватара не се виждат детайлите.

Link to comment
Share on other sites

Мен много ме кефи така с татуировките на ръцете : Naughty & Nice

 

дедо си е сменил аватара?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!

ЩЕ НАПРАВЯ ПЕТИЦИЯ ВЪВ ФАЦЕБООК "ДЕДО, ВЪРНИ СИ СТАРИЯ АВАТАР"! :ninja:

 

Тихо сега, дедо има неизживяно детство...нищо чудно от утре и картинки от дъвки да започне да събира...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Дедо, да се опитам ли да ти надраскам нещо ново? Че ми хрумнаха разни глупости :D

 

Давай, че ми стана любопитно :)

 

Тихо сега, дедо има неизживяно детство...нищо чудно от утре и картинки от дъвки да започне да събира...:lol:

 

Какво ти неизживяно детство, аз още от пубертета не съм излезнал...

Link to comment
Share on other sites

Аз го надрасках вече в тефтера, остава като се прибера да не забравя. Че още няколко колеги си чакат карикатурите...

 

А покрай всичкото това имам нова gaming клавиатура и HoTS beta...

Link to comment
Share on other sites

Аз го надрасках вече в тефтера, остава като се прибера да не забравя. Че още няколко колеги си чакат карикатурите...

 

А покрай всичкото това имам нова gaming клавиатура и HoTS beta...

 

Не се оплаквай - още нямаш деца и имаш страшно много свободно време

Link to comment
Share on other sites

Не, Боре. Приказката е "Каквото си си родил, това ще ебеш"(оригинала е малко по-друг, но това е смисъла)...

Link to comment
Share on other sites

Не, Боре. Приказката е "Каквото си си родил, това ще ебеш"(оригинала е малко по-друг, но това е смисъла)...
Това строши WTF метъра...
Link to comment
Share on other sites

Който е гледал "Не сме ангели", ще знае откъде идва приказката и какво значи....

Link to comment
Share on other sites

Който е гледал "Не сме ангели", ще знае откъде идва приказката и какво значи....

 

Аз съм ги гледал и трите части, но явно от един път не е доловимо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...