Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Мхм, на една дата сме :) Гадни и зли скорпиони, повече аз :]

 

Честит ви двоен празник!!! :)) Да сте живи и здрави, желая ви много любов и щастие!!! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

****

П.п. Честито, Пешо и да илядиш :)) Мир, любов и разбирателство ви желая.

Link to comment
Share on other sites

И аз намаах една салатка с няколко ракийки - ей така - битово.

Тея дни ми идва в повече всичко, пък снощи бях и у Софето по работа, та съвсем зажаднял се прибрах...

Знам си аз, че съм си виновен, ама все пак майната им на п****те...

 

Апропо, стана студено, време е за Булфорум сбирка...

Има някои алкохолици от вас, с които ще ми е приятно да пийна пак. Да се организираме нещо?!

Link to comment
Share on other sites

И аз намаах една салатка с няколко ракийки - ей така - битово.

Тея дни ми идва в повече всичко, пък снощи бях и у Софето по работа, та съвсем зажаднял се прибрах...

Знам си аз, че съм си виновен, ама все пак майната им на п****те...

 

Апропо, стана студено, време е за Булфорум сбирка...

Има някои алкохолици от вас, с които ще ми е приятно да пийна пак. Да се организираме нещо?!

Мани ги, ве... Кифли! Несериозна Естория ти казвам...

Link to comment
Share on other sites

Дразни, дразни ти laughing1.gif

Аз засега не съм на дневен ред за телевизор, но скоро мисля да скокна на минимум 55 инча... Малко ми е трудно да се ориентирам сред новите модели, но ще измисля нещо biggrin1.gif

 

Аз ще ти помогна бе. Докато не излезнат новите модели Май месец, мога да ти кажа какво да вземеш в границата 1800 - 4000лв.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще ти помогна бе. Докато не излезнат новите модели Май месец, мога да ти кажа какво да вземеш в границата 1800 - 4000лв.

Ти сега ли се сещаш да ми го кажеш това? biggrin.gif

 

23.02... почнал съм в 9.15... Тотално мазало... Но се свърши много работа днес. Отивам да се отпусна на дивана с втората си ракийка и някой филм...

Link to comment
Share on other sites

Днес ми направиха най-огромната изненада за рождения ден! И вместо да се тюхкам за трупащите се години, си прекарах най-незабравимия празник! :love

Link to comment
Share on other sites

Още един мандат :wacko:

И няколко войни по - малко. Ако беше Ромни веднага се сещам за няколко още следващата година.

Link to comment
Share on other sites

Ти сега ли се сещаш да ми го кажеш това? biggrin.gif

 

Сега ти видях поста в другата тема просто. :)

Ама сериозно, ако стигнеш до там в близките месеци, пиши. Така и така изчетох и изгледах света като купувах моя, поне да помогна и на някой друг.

По 1 час съм отделял на телевизор. 5 часа седях в Техномаркет-а докато прегледам и 5-те модела.

 

Най-добрия телевизор за 2012 година

 

Отивай и отнасяй един, че очевидно, телевизорите за 4900лв вече са TOP SELLER-и. Явно хората се редят на опашка за тях.

 

50-инчовия е с 1600лв по-евтин, та .... не съм сигурен дали си заслужават 5-те инча отгоре. :)

Това даже е най-добрия телевизор правен до сега, евър, като се изключи Sharp Elite серията, която можеш да я провериш колко струва.

Link to comment
Share on other sites

Това даже е най-добрия телевизор правен до сега, евър

Много уважавам подобни гениални изхвърляния. Все едно да кажеш, че новия айфон е най-дорбрия телефон, евър. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

И няколко войни по - малко. Ако беше Ромни веднага се сещам за няколко още следващата година.

 

Определено предпочитам кукла на верига като Ръждавия пред тоя кретен...

 

Сега ти видях поста в другата тема просто. :)

Ама сериозно, ако стигнеш до там в близките месеци, пиши. Така и така изчетох и изгледах света като купувах моя, поне да помогна и на някой друг.

По 1 час съм отделял на телевизор. 5 часа седях в Техномаркет-а докато прегледам и 5-те модела.

 

Най-добрия телевизор за 2012 година

 

Отивай и отнасяй един, че очевидно, телевизорите за 4900лв вече са TOP SELLER-и. Явно хората се редят на опашка за тях.

 

50-инчовия е с 1600лв по-евтин, та .... не съм сигурен дали си заслужават 5-те инча отгоре. :)

Това даже е най-добрия телевизор правен до сега, евър, като се изключи Sharp Elite серията, която можеш да я провериш колко струва.

 

Не съм се разбързал. Има доста други задачи с предимство пред телевизора....

 

====================================

Между другото вчера забравих да с похваля, че вече съм почетен клиент на пловдивската Бирьозка, с карта, сертификат и всичко останало... devil.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

Много уважавам подобни гениални изхвърляния. Все едно да кажеш, че новия айфон е най-дорбрия телефон, евър. :laughing1:

 

Аз също не харесвам подобни изказвания по принцип, но сравнението не е като при телефоните. Там има и други фактори, като операционна система, камера и т.н. А телевизорите са си просто телевизори. Това им е целта. Да предават картина. А тия сравнения се правят с Blu-Ray съдържание, та SD сигнала е без значение. Телевизора има 1 тон награди от всички изложения тази година и е обявен за най-добър продукт на много, много места. И тестовете го изкарват с най-добри показатели, които тестове, както знаеш не са индивидуални и на принципа "всеки си решава", защото се правят с уреди и просто няма как да кажеш на черното - бяло (буквално).

 

Не можеш да му махаш и да му говориш, но това така или иначе го имат само 2 серии на пазара и не е водещото нещо за един човек, който иска да купи хубав телевизор. Онези си взимат награди в други категории.

Поразгледай ако ти се занимава и ще видиш.

Link to comment
Share on other sites

Имам още малко време и искам да честитя рождения ден на Мая и Пешо. Хух! :)

Да сте живи, здрави, щастливи, късметливи и с хубави хора заобиколени!

 

И съвсем сериозно тичвам до кухнята да си сипя едно малко за ваше здраве. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Бичиз, как е пътната обстановка около и в Пловдив?

 

Между другото - Свещари пак със находка. Харесва ми как археолозите го заявиха в прав текст ---> "Проучването продължава и в момента. Много се радвам, че показахме отново колко е голямо значението на резервата Сборяново, за който отдавна държавата не отделя никакви средства. Това е един център от световно значение във всяко едно отношение."

Link to comment
Share on other sites

8 ноември - Архангеловден

 

Честит имен ден на всички, които празнуват днес. Със здраве да си носите името и много късмет.

 

 

Мая, Пеше - аз ви забравих вчера, но здравето няма да ви забрави ;) Много щастие, лябов и късмет желая и на двама ви :)) :P

Link to comment
Share on other sites

PS3, Rogero 4.30... и избор от ВСИЧКИ игри излезли до момента за тази платформа... ебаси кефа.

 

Ама всички игри ли вървят без нужните му там фиксове, пачове или каквото са? Че ме плашат тия фиксове и работи. Не ми се занимава толкова време заради една игра и почнах да гледам повече към Xbox 360.

 

Честит имен ден на всички, които празнуват днес. Със здраве да си носите името и много късмет.

 

Мерси. :)

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на:

Ангел a.k.a. w00x, Ангел a.k.a. laury - да сте живи и здрави, все за хубави неща да си чувате имената! Да са живи и здрави и тези, за които не се сещам :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...