Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Ами честит рожден ден на теб тогава! Слънцето ти не го познавам.

Да си жив и здрав. Пожелавам ти много креативност в малкото ти начинание и дано чувствата към "Слънцето" ти са споделени, ако ти искаш да е така.

Благодаря! Всъщност си я виждал поне два пъти. Такива спомени ми се въртят из главата. Единия път даже си спомням в градската градина се засякохме привечер.
Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Всъщност си я виждал поне два пъти. Такива спомени ми се въртят из главата. Единия път даже си спомням в градската градина се засякохме привечер.

 

Виждал съм я, но не сме се запознавали мисля. Аз така или иначе трудно помня имена от първа среща.

Link to comment
Share on other sites

Гадни и зли скорпиони, повече аз :]

Ба. По-хубаво от скорпиона няма :)).

Честито на теб и твоята по-добра половинка.

Link to comment
Share on other sites

И от мен пожелания за празника:beer:

Все така да отразяваш реалността през кривото огледалото на иронията и сарказма (или "сарказЪма")

Link to comment
Share on other sites

Праите, Стефче, са по сметките на тоя симпатичен младеж:

 

070906_p18_NCsoft.jpg

 

 

Компанията му е оценена на малко над 4.6 милиарда долара... Това от компютърни игрички... biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Вчера брата ми е подал грешна информация... Само 15% от NC Soft са продадени за 700 милиона....biggrin1.gif

 

 

другите 100% ги купих аз :D

Поздравления за математиката. Трябва да намалиш силикона по каките :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Праите, Стефче, са по сметките на тоя симпатичен младеж:

 

 

 

Компанията му е оценена на малко над 4.6 милиарда долара... Това от компютърни игрички... biggrin1.gif

Може да е младеж, но никак не е симпатичен, да го еВа :D :D

 

Поздравления за математиката. Трябва да намалиш силикона по каките :laughing:

Мерси, нямам намерение да го правя :D

 

Процентитe артък му ги дадох за семки да има да си купува :D :D. Не случайно са болднати ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво толкова ги обсъждате тия Корейчета с игричката. 700 милиона не са чак толкова за игра, все пак се изискват доста умения и труд.

Как ви се струват обаче 1 млрд. за приложение, което снима снимки и наслагва предварително зададени филтри? Ей това вече си е постижение.

Link to comment
Share on other sites

 

 

а аз ще се опитвам

 

То щото само опитваш, затова нищо не ти се получава.... Не става с опитване... Ай, по живо, по здраво, оди по чалготячниците и спри да се натрапваш колко си уникален. И лайната са уникални сами по себе си.

Link to comment
Share on other sites

То щото само опитваш, затова нищо не ти се получава.... Не става с опитване... Ай, по живо, по здраво, оди по чалготячниците и спри да се натрапваш колко си уникален. И лайната са уникални сами по себе си.

 

Ма ти верно си си повярвал. Ще си Ходя където си искам, а на теб пък в частност, никой за нищо не ти се натрапва, но то обикновено крадеца вика: "Дръжте крадеца".

И да не забравиш да пръ*неш, да изпсуваш, да удариш една ракия на обяд в работен ден и да си плюнеш в краката, в израз на мъжественост.

Малко тестостеронна бомба, че то след общуване с отявлени "хомосексуалисти" си има нужда. Знаеш ли в днешно време от къде може да те прихване ...

Link to comment
Share on other sites

Ако изобщо успеете да ми обясните защо аджеба се джафкате.... laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Особено за неща, които сме дъвкали 423452 пъти...biggrin1.gif

Що са обичат младите, пък са далеч и не моат се вземат :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ма ти верно си си повярвал.

 

Естестис. Ако не вярвам на себе си, ще стана като теб.laughing1.gif

 

Ред. И в работни дни, ако искам, ще си ходя пиян от сутринта - в отпуска съм.

Link to comment
Share on other sites

Е, за тебе пеерастията е природна. Всеки според природата си ;)

 

С тая разлика, че моето е натресено, а твоето си го заявяваш сам, защото очевидно си горд с факта.

Link to comment
Share on other sites

****

 

То щото само опитваш, затова нищо не ти се получава.... Не става с опитване... Ай, по живо, по здраво, оди по чалготячниците и спри да се натрапваш колко си уникален. И лайната са уникални сами по себе си.

Така е, Танасе! Всяка сабаля творя по една експозиция със съвременно изкуство :rolleyes: . А на него проблемът му не е, че се опитва... Никак даже не се опитва. Напротив, лашка едни долнокачествени, големи водки на екс (щот само така му било сладко) и не мези, щот мезенето било за путьовците. Но пък иначе има наглост да раздава квалификации и да се отваря на тема пийване. Маани - бегай... Трагична история :))

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...