Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Наистина не ме интересува ако ще Володя Стоянов да е. Щом толкова го говорите значи има едно голямо количество кинти, които трябва да се завъртят и да се разрпределят по правилния начин.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

Водката я прави мезето.

 

 

Е те тва се опитвам да обясня на всички приятели които ми обясняват къв махмурлук имали от водка след като изпили 6 водки с 6 портокалови сока в някое модерно заведение на бара.... водката и като цяло нейната философия е да се пие само когато на масата има много мезета , не ядки а мезета - рибка ,месце,сиренце .. така я пият и истинските руснаци а не алкохолиците ма там е прекалено размито щото сигурно половината са алкохолици и злоупотребяват с водката. За бар - уиски , пие се в наядено състояние с уЕко мезенце преди сън примерно фъстъчки и бадемки :)

Дай да открием един алкохолен семинар писна ми да гледам как хората пилеят алкохола с кофти мезета.......

 

и все пак май ще го натресат. ще променят правилника ако трябва.

поредната калинка.

 

Заклевам се в кварталният че точно преди да почнат новините по босфорТВ имах леки съмнения че ще го поднесът много неглиже че евентуално макар и много тромава процедура правилникът може да се измени ако пак евентуално се прецени че нямат подходящ кандидат.....

Ако го изберът ще е пагубно и за малкото останали вярващи хора да ги управлява такъв полу-белобрад господин, сигурно шЕ почне да обикаля с повече бижута от пъф деди.... подозирам и ролс ройс да не се излага..... :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Дай да открием един алкохолен семинар писна ми да гледам как хората пилеят алкохола с кофти мезета.......

 

Хората пият, за да се напият повечето. Да не мислиш, че им пука за мезетата.

Link to comment
Share on other sites

Алкохолът - решението на всички проблеми :bowdown:

 

Но съм съгласен.

Ако измисля алкохол на хапчета съм сигурен че ще стана ако не милиардер поне страшно неприлично богат :blush:

Link to comment
Share on other sites

Не се знае.

Някой ден ако се събудя и осъзная че имам 10 милиарда и няма как да ги похарча , дори и децата ми няма как да ги похарчат а има хора живеещи с примерно с 0 $$ дневно сигурно ще даря известна сума щото ще се почувствам неприлично богат , те повечето милиардери заради това даряват не щото са получили просвещение от господ да свършат нещо добро а щото осъзнават че задържат прекалено много финикийски знаци в "необръщение"...... или евентуално ще купя БАРСЕЛОНА :lol:

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли NC Soft е продадена за 700 милиона долара! Няколко очилати дебели корейци станаха много богати хора... laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

те повечето милиардери заради това даряват не щото са получили просвещение от господ да свършат нещо добро а щото осъзнават че задържат прекалено много финикийски знаци в "необръщение"......

 

Всъщност даряват, щото така получават някакви субсидии ли, данъчни облекчения ли....Абе пак с кинти е свързана работата. А за алкохола и мезетата - " без мезе пият само янлъш къркачите". Аз като разправям, че ни е супер ниска алкохолната култура, все ме изкарват многознайко. А за коняка само са над 30 вида мезета. Пък за виното не са мзета - ЯСТИЯ са. За ракията - също. Рома също е с богат набор от мезелъци - някои от които са бая екзотични( сурови яйца от морска костенурка). Тъмната бира се комбинира чудесно с пъдпъдъчи яйца, овчи стек и кисела сметана...Абе карай, нека съм си многознайко. laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз като разправям, че ни е супер ниска алкохолната култура, все ме изкарват многознайко.

 

Егати пикливата държава. И да се напием не можем като хората.

И сега, като не знаем как да се напием в домашна обстановка с удоволствие и финес, кво ще правим?

Link to comment
Share on other sites

Пффф.... Млъкни, вее... Точно па ти ли ще говориш за пиене? Бъдещият пациент на токсикологиите, дет видял, че големите пият и въпреки, че не го кефи, решил и той да се прави...

Link to comment
Share on other sites

Пффф.... Млъкни, вее... Точно па ти ли ще говориш за пиене? Бъдещият пациент на токсикологиите, дет видял, че големите пият и въпреки, че не го кефи, решил и той да се прави...

 

Млъквам веднагически, щом ти се обади! С битови алкохолици не споря.

Fruitless е. Fruitless.

Link to comment
Share on other sites

Като продължение на един наш "разговор" за PayPal да ги похваля хората, че вече когато имаш баланс в $ а плащаш в евро вече първо взима от баланса. Не знам кога се промени, защото няколко седмици, преди разговора ни бях пробвал, имах баланс но в $, а плащах в евро и съответно ми взе пари от картата, понеже не бях минал да го обърна в евро преди това. Вече става автоматично. Алилуя!

Link to comment
Share on other sites

Млъквам веднагически, щом ти се обади! С битови алкохолици не споря.

Fruitless е. Fruitless.

 

Би ли ми обяснил какво е битов алкохолизъм ?

Link to comment
Share on other sites

Rumbata, на този горчив виц бих се смяла преди 10-ина години, а сега само жално изскимуцах. ;)

 

Godfather, тази не е лоша, въпреки че е извадила присмехулна физиономия. Може би иска да намекне нещо. ;)

 

 

Пич, дано те бива в гладенето, че след сушене все са смачкани. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Пешо, 31 ли цъкна? Обрежи се и след 2 години те разпваме laughing1.gif Ч.Р.Д. ма beer.gif

 

Ред. Ангеле - пий една бозичка ма. Тя е по твоите сили откъм алкохолно съдържание...Може и оцет да пийнеш. И той е по твоите възможности.

Link to comment
Share on other sites

Ем, тъй става, Насе. И ти ше седнеш на тоя к*р и ше видиш, че не боли толко :)

 

Един колега днес цитира своя дядо:

"Не е голям к*ра, дедовото, просто не сме му свикнали"

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден на моето прекрасно слънце!

Ми честито и на двамата. На една и съща дата ли се случихте :) с едно черпене 2 подаръка, а? :)

Link to comment
Share on other sites

Като продължение на един наш "разговор" за PayPal да ги похваля хората, че вече когато имаш баланс в $ а плащаш в евро вече първо взима от баланса. Не знам кога се промени, защото няколко седмици, преди разговора ни бях пробвал, имах баланс но в $, а плащах в евро и съответно ми взе пари от картата, понеже не бях минал да го обърна в евро преди това. Вече става автоматично. Алилуя!

 

Да. Хубаво, че става "автоматично". С тоя курс дето го удрят, по-добре да ми дава грешка и да взима от картата.

 

Би ли ми обяснил какво е битов алкохолизъм ?

 

Веднага! Интересно ми е обаче как е възможно да не си чувал термина. Прекалено разпространено явление в Българските семейства.

Битов алкохолизъм е, когато седнеш в къщи да пиеш, напиеш се пред телевизора/компютъра и легнеш да спиш. Без повод, без причина. И не 1 или 2 малки за отпускане на нервите, а по 350 - 400 мл. Просто ей така, за да ти мине по-бързо вечерта, защото нямаш какво да правиш.

 

Честит рожден ден на моето прекрасно слънце!

 

Ами честит рожден ден на теб тогава! Слънцето ти не го познавам.

Да си жив и здрав. Пожелавам ти много креативност в малкото ти начинание и дано чувствата към "Слънцето" ти са споделени, ако ти искаш да е така.

 

Ред. Ангеле - пий една бозичка ма. Тя е по твоите сили откъм алкохолно съдържание...Може и оцет да пийнеш. И той е по твоите възможности.

 

Този пък хептен си повярва и взе да ме квалифицира, и колко нося на алкохол. Facepalm14.gif

Ти колко пиеш? 2 литра бутилирана водка за 3 часа?

Герой! Истински мъж! Истински Българин! Сигурно ако не дай Боже върнеш на втория литър, си го слагаш в блендера с един банан и портокал и го пиеш на сутринта като шейк! Вие сте като Беър Грилс бе господине, не знам защо си губите времето изобщо да пишете в тоя форум.

 

Давайте, обиждайте ме, че не ми харесва да се наливам с концентрат, а аз ще се опитвам да се срамувам.

Link to comment
Share on other sites

ЧРД Пешо, да си жив и здрав и все така жизнерадостен!

 

ПС: Това за ку*а ми напомни за ей таз картинка, която видях преди малко

531_10151081609552051_79689928_n.jpg

 

PS2: И понеже не го намирам за особено смешно затова го пускам тука

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...