Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Шкембе чорбата в България има почти митичен обществен статус. Дали ще я наречем непреходна национална класика или пък простолюдна храна за махмурлии, тази супа от телешко или агнешко шкембе - млечна, пикантна и мазничка, запазва всенародната любов независимо от модите в храната и храненето.

bowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gifbowdown.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Гримьора не е от тази планета, бре! Не го ли разбрахте! Имам съмнения, че дори не е от тази галактика! :alien:

 

Тихо! Да няма analprobestare.gif

Link to comment
Share on other sites

w00x: "Ама всички игри ли вървят без нужните му там фиксове, пачове или каквото са? Че ме плашат тия фиксове и работи. Не ми се занимава толкова време заради една игра ."

 

Която игра си избереш, качваш на външен или направо на PS3ката и тръгва. Няма нищо друго. Сваляш и играеш.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option! 2

Link to comment
Share on other sites

Форумът е умрял тотално - от 7 часа никой не е писал в тая тема, по-предишният пост пък отново е отпреди нови 7-8 часа, а и в останалите раздели положението е същото...никой не продава, не купува...даже и дядо Мраз е зачезнал тотално. Всички или спят, или пият...или спят пияни (съдейки по горната картинка). :beer:

Link to comment
Share on other sites

А, той Атанас снощи се опита да ни заблуди,че вече не спи изобщо, ама го разбрахме, че още не си е легнал. А и аз преди малко привърших с една по-продължителна работа и сега съм си пуснал едно интернет-радио - релаксирам и изобщо не ми се спи, а утре трябва да ставам сравнително рано и да пътувам бая километри...:zzz

 

 

Едит: И докато си слушам музиката, ходя насам-натам из нета, чета и разглеждам и покрай тия мои разходки попаднах на нещо любопитно и смятам да ви дам малко материал за размисъл.

 

Как ви се струва това гадже долу?

 

 

pong-008.jpg

 

Хубава е, нали? Ето още малко нейни снимки:

 

pong-004.jpg

 

pong-007.jpg

 

pong-009.jpg

 

pong-022.jpg

 

 

Близко до съвършенството, нали? Оказва се, че това всъщност не е жена...или по-скоро сега е жена, но е родена като момче (набор '86-та) и наскоро си е правила операции за смяна на пола, като най-интересното е, че по лицето не е пипано нищо.

Долу вляво е снимката от детския й (му) период:

 

 

nong20jpg1313554686499-data.jpg

 

 

Та...материалът за размисъл поне за мен се изразява в това, че понякога си мисля, че живея в 'матрицата' - гледам едно, то пък се оказва съвсем друго, абе...не знам накъде върви светът всъщност...:wacko:

 

А иначе горната/горният се казва Нонг Пой, родом е от Тайланд и в мрежата има предостатъчно снимки и информация за него/нея. Даже и клипче мога да сложа, че да я (го) видите в движение...

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=cQNxsWdaJDA

Link to comment
Share on other sites

Пламене, вчера наистина не си бях лягал :) По-точно ударих една глава в периода от 10 до 2, в 2:00 малката дигна тревога и аз станах. Така че нидей подфръгя нивярна инфурмация! Че ша ти наръся трохи по клавиатурите laughing1.gif

 

А добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Днес тръгнахме да обикаляме с мъжа ми из стария ми квартал, за да свършим нещо. Докато вървяхме, се опитах да му покажа едно или друго място, където съм вършила детски или тийнейджърски магарии, и установих, че всичко се е променило до такава неузнаваема степен, че чак ми стана първо плашещо, после малко тъжно. Заведения, детски площадки, тайни пейчици тук и там – всичко е изчезнало и застроено наново.

Добре, че имам не мъж, а слънчице, та малко преди да се разцивря, ми вдигна духа с песни от "нашето време". :)

Link to comment
Share on other sites

... и застроено наново.

 

Онзи ден минавах по "Малчика" (сега бул.Свобода) и гледам какво е хубаво там с полянката между пътя и блоковете и чак се учудих, как са пропуснали да го застроят. Това като нищо ще пльоснат 1 ред кооперации точно до пътя та хубаво да се запуши всичко с паркирали коли на платното защото в момента прекалено свободно се минава оттам... не вярвам това да оцелее дълго в този си вид. Жалко ще бъде защото според мен ВСИЧКИ улици трябва да са така а не наблъскано като в момента.

 

Не знам за вас, но аз започвам да се замислям дали ми се ще да продължавам да живея в тази кочина. Хем аз живея в доста приличен квартал на пешеходно разстояния от Главната...

Link to comment
Share on other sites

За кой квартал става въпрос?

 

Мараша. Направо не можах да позная "Ген. Д. Николаев" и изобщо уличките в отрязъка между "Руски" и "Васил Априлов". В последно време все прехвърчавах с кола оттам и не се бях заглеждала в детайли колко се е променило всъщност. А около ВХВИП сякаш е изникнал нов квартал.

Link to comment
Share on other sites

И ти ли си била в нашия квартал? laughing1.gif

 

Явно да. :) Но когато бях там преди време, беше друго. Днес се чувствах, сякаш не съм израснала там. Толкова различно ми се видя.

Link to comment
Share on other sites

БЕШЕ хубав квартал, Ники, преди 20 години. Сега е ужас.

 

Така е... толкова пренаселено стана че едвам се трае. Само че аз за по-приятно място за живеене освен в някое от околните села не се сещам.

Link to comment
Share on other sites

Така е... толкова пренаселено стана че едвам се трае. Само че аз за по-приятно място за живеене освен в някое от околните села не се сещам.

 

Е, и тук около Евмолпия не е лошо, но на мен лично сърцето ми е в Мараша. В новия квартал, дори и след няколко години ми е леко странно.

Link to comment
Share on other sites

В онзи район е израстнал баща ми. И помен няма от онзи квартал вече... Къщите, които помня от детството си една по една станаха кооперации. На мен ми се плачеше, като бутнаха къщата, в която е израстнал, и в която си отидоха баба ми и дядо ми, на баща ми не знам какво му е било...

Link to comment
Share on other sites

Супер странни числа излезнаха днес от тотото. Кой знае какви врътки и номера правят... :ninja: Около 8,4 млн. за четвъртък.

1-во теглене - 17, 25, 31, 33, 38, 44.

2-ро теглене - 18, 19, 22, 30, 32, 34.

Link to comment
Share on other sites

Докато ние си спим... ----->

 

Борисов за положението на Обсерваторията в Рожен и опасността да затвори: "Тя всяка година затваря и досега не е затворила. И защото не е затворила, затова не ме смущава"Премиерът каза това в отговор на журналистически въпрос при посещението си днес в Националния археологически музей, където разгледа златното съкровище, открито при разкопките на т.нар. Омуртагова могила

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...