Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тоя палячо е точно господин Никой. Династия Клинтън управлява.

Аха, обаче неясно защо династията е решила да се откаже от управлението след Нова година. Случайно да знаеш кой ще поеме овакантения лост на властта след два месеца? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе къде зачезна Галчето? Покрай рождени и именни дни беше доста активна. Някой да не я е обидил нещо пак? :bgrin:

 

Тук си е, просто има сега много работа и няма време за форума.

 

 

Големи дебили по пътищата... angry1.gif

 

Като гледам и няма изгледи да се подобри положението. Всеки си прави такива маневри, както му е щукнало...

 

Иначе днес явно са отворили Христо Ботев към гарата. Пресавалтирано е само до надлеза за Кичука, после си е пак като преди. Мислих, че поне до светофара ще са оправили, но уви.

Link to comment
Share on other sites

Аха, обаче неясно защо династията е решила да се откаже от управлението след Нова година. Случайно да знаеш кой ще поеме овакантения лост на властта след два месеца? :laughing1:

 

Аз ! Говорих с Баба и тя е навита да помогне с каквото може хайвана :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ! Говорих с Баба и тя е навита да помогне с каквото може хайвана :)

Хахаха, да не си се издъгнал в най-високия кръг на илюминатите? Гледай да не ме забравиш като ти връчат жезъла. :laughing1:

 

Хах, джакпотът отново оцеля. 7,8 млн. за неделя. :)

Много малък този. Нашия редовно се движи в порядъка на $20 милиона за 6х49 и $50 милиона за една друга игра. :)

Link to comment
Share on other sites

Много малък този. Нашия редовно се движи в порядъка на $20 милиона за 6х49 и $50 милиона за една друга игра. :)

 

Тук сме няма 8 милиона, там са над 250.

Link to comment
Share on other sites

Честито на имениците и от мен. По този повод, днес писах на един познат смс с пожелания, после се наложи да пиша на Жоро, изпращам аз втория смс, чакам отговор, ама нещо... няма. Звъня на моя познат и викам : "Абе да си получил странен смс от мен, освен този с пожеланията?". Отговорът беше : "Да, получих, и аз се чудя какви са тия цунки". Голяма съм патка :laughing1:

Бях активна по време на празници, но сега имам своите причини да не съм. И да, Жоро е казал, че съм заета. Днес от 7 сутринта съм на крак, от 9 на работа, та чак досега. Много съм уморена.

Съжалявам, че за Рождения ти ден те подминах, обещавам да не се повтаря. Жив и здрав, другото е лесно :beer: А за Имения ден, чувствай се поздравен с първото изречение на поста ми. Както и w00x и laury. Весело изкарване на всички :beer:

Link to comment
Share on other sites

За Щатите говоря, естествено... Мани я тая Канада. laughing1.gif

Видене, освен, че си занижил значително популацията на САЩ, си пропуснал и важния момент, че лотариите не са федерални ами щатски.

Link to comment
Share on other sites

Видене, освен, че си занижил значително популацията на САЩ, си пропуснал и важния момент, че лотариите не са федерални ами щатски.

 

Нищо не съм занижил - казах повече от 250 и не съм сбъркал. Няма за всяка глупост да ровя статистика я!

 

Така или иначе нещата са несравними с една ма'ала, каквато се явява България като пропорции. Тия 8 милиона лева за нас са баш като 100 милиона долара за тях.

Link to comment
Share on other sites

Какво може да се направи срещу психично болен човек, хвърлил тухла по теб?

 

Отговора - НИЩО. Можеш да си подаваш жалби в полицията и т.н. и в най-добрия случай да го/я държат в ареста за 1 ден...

 

.... по истински случай.

 

 

Последна проява на въпросния човек - с тухла замерва майстор поставящ скелето на съседна кооперация... след луд скандал, бой и извикана полиция - резултат - нулев.

 

И такива ако ги заколиш после ще ги лежиш...

Link to comment
Share on other sites

Добро утро. Неска ми е толкова мърдосано, че няма на къде...А трябва и на работа да ида по някое време. И за да потвърдя тезата на Аню, че пия през работно време, щот съм мъж( а не лайно на дъжд), ще му цапна една чаша. С вода.

Link to comment
Share on other sites

ще му цапна една чаша. С вода.

Както се казва в един виц - за да изкараш ангелите на черния си дроб от време на време? :)

Link to comment
Share on other sites

563499_fr.jpg

 

...Спомени, спомени идват отлитат

Стари приятели от минали дни.

Вий не забравяйте, кой ви остави

толкова синя добра тишина.

 

 

П.п. Да ва бера в сИрьозниците, да ва бера...

Link to comment
Share on other sites

Някой познава ли Методи Гаров от нашия форум? Ако това изобщо му е истинското име. Би трябвало да е на средна възраст (минимум). Просто за информация ми трябва. Мерси предварително.

 

Link to comment
Share on other sites

Кво ста'а братоци...има ли хава :laughing1:

 

Не върви тоя лаф между белчовци демба :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Чиба, ве...

Link to comment
Share on other sites

Наваксвам за времето, дето ме нямаше tounge.gif Троша си главата цяла нощ с едни ексцентрици и електромагнити..Ма като хич ме няма в жичкаджийството...laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...