Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Колата е съвсем достъпна - започва от 50000 долара. Видя ли, че се передлага тук - веднага бих си я купил ако мога. И не заради бонусите, които все пак не са малко - 5000 лева, занижени данъци, няма винетки... Харесва ми тази политика.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Колата е съвсем достъпна - започва от 50000 долара.

 

Тя направо без пари бе. 1 година няма да ходя по баровете и е моя.

Link to comment
Share on other sites

Ангеле колко струва едно X6 бре? Или А5? Не е като да ги няма. Тази е същия клас като тях (за лукс говоря). Не става дума за стар Голф 4ка тука все пак

Link to comment
Share on other sites

Ангеле колко струва едно X6 бре? Или А5? Не е като да ги няма. Тази е същия клас като тях (за лукс говоря). Не става дума за стар Голф 4ка тука все пак

 

А един Great Wall колко струва? Него бих нарекъл достъпен.

Ако работех в САЩ и взимах парите, съответстващи за професията ми - ок. И новия модел на Porsche за $67 000 щеше да ми е достъпен.

Ама ние сме си в България и 75 000лв не ми се вписват в дефиницията за достъпност. Лично на мен де.

Link to comment
Share on other sites

А един Great Wall колко струва? Него бих нарекъл достъпен.

 

Той не е достъпен, той е ЕВТИН. За бедни хорица, които нямат друг избор и са сглупили да го купят (ВИНАГИ бих си купил сносна кола втора употреба за тия пари)

Link to comment
Share on other sites

Колата е съвсем достъпна - започва от 50000 долара. Видя ли, че се передлага тук - веднага бих си я купил ако мога. И не заради бонусите, които все пак не са малко - 5000 лева, занижени данъци, няма винетки... Харесва ми тази политика.

последно бяха на етап "обмисляне" и "предложения". няма подобни отстъпки все още в законите ни.

затова ти казах да изчакаш.

Link to comment
Share on other sites

А един Great Wall колко струва? Него бих нарекъл достъпен.

Ако работех в САЩ и взимах парите, съответстващи за професията ми - ок. И новия модел на Porsche за $67 000 щеше да ми е достъпен.

Ама ние сме си в България и 75 000лв не ми се вписват в дефиницията за достъпност. Лично на мен де.

 

Ако живееше в САЩ можеше да си купиш примерно Nissan Murano za $35,000 с всички екстри... а не 105,000лв без ДДС. Последно когато проверявах долара не беше 3:1 лева.

 

Не е само до заплата

Link to comment
Share on other sites

Да видим дали днес босфорТв ще си подбрят рекорда от преди 4 години. Тогава ако не се лъжа отделих 38 минути на президентските избори в сащ и само 3 минути за новини от българия и останалият свят. Те българските избори не отразяват така. Днес има и друга важна новина. Почина патриарх Максим. Ще видим дали ще му отделят повече от минута на фона на толкова важното събитие за тях. По - точно е да кажа, че ще разбера. Не гледам от доста време подобието на телевизия.

Link to comment
Share on other sites

Рождество Христово е пагански празник ? :confused Не, че съм се религиозен, вярващ или каквото и да е. Но ... :rolleyes:

 

Не пагански! Езически. Исус е роден през март.

 

дедо водката е безвкусен алкохол само за слабите пиячи.... :)

 

 

Водката я прави мезето.

 

И понеже не ми се четат еннайсет тона глупости - на който му се ходи по читави места, да си купи 100-те кръчми на България ---> http://100tekrachmi.bg/

Link to comment
Share on other sites

Наско, по скоро Коледата е езически празник. И църквата, за да слее двата е сложила рождеството тогава... Предполагам, че и с Великден е така.

 

Между другото, каква е разликата между пагански и езически?

Link to comment
Share on other sites

Не можа да доживее до 100 Максим... Бог да го прости...

 

Сега ако наистина натресат Николай за патриарх ще бъде много неприятно...

Link to comment
Share on other sites

Наско, по скоро Коледата е езически празник. И църквата, за да слее двата е сложила рождеството тогава... Предполагам, че и с Великден е така.

 

Между другото, каква е разликата между пагански и езически?

 

Семантика, Пешо, рано ми е, малката цяла нощ буйстваше.... 25 е зимното слънцестоене(Коледата демек)... Па и никоя религия сама по себе си не е 100% автентична, всяка е взела от другите...

 

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE

 

Забавлявай се. Аз отивам да пия кафе...

Link to comment
Share on other sites

Сега ако наистина натресат Николай за патриарх ще бъде много неприятно...

Не могат. Много е млад и няма необходимата възраст. Трябват му още 7-8 години ако не се лъжа. Късмет е, че ги няма в момента.

Link to comment
Share on other sites

Не могат. Много е млад и няма необходимата възраст. Трябват му още 7-8 години ако не се лъжа. Късмет е, че ги няма в момента.

 

Дано да е така. Защото от това, което наблюдавам и чувам от доста време вече се организира тая работа... ninja.gif

Link to comment
Share on other sites

Не можа да доживее до 100 Максим... Бог да го прости...

 

Сега ако наистина натресат Николай за патриарх ще бъде много неприятно...

"Според устава на Българската православна църква избраният за поста трябва да е епархийски митрополит от поне 5 години и да не е по-млад от 50 години."

24chasa.com

Link to comment
Share on other sites

Между другото, каква е разликата между пагански и езически?

 

Ти ще кажеш, ти ги използва в едно изречение, разделени със запетая по-горе. :)

Link to comment
Share on other sites

Ти ще кажеш, ти ги използва в едно изречение, разделени със запетая по-горе. :)
Да и сега питам, понеже изпитвам съмнения, че може да съм ги използвал неправилно.

 

Съжалявам, Ангеле, не съм безгрешен като теб.

Link to comment
Share on other sites

Да и сега питам, понеже изпитвам съмнения, че може да съм ги използвал неправилно.

 

Съжалявам, Ангеле, не съм безгрешен като теб.

 

Едно и също означават.

Извинен си.

Link to comment
Share on other sites

все едно има някво значение кой ша е...

 

a баш :)

 

Има МНОГО голямо значение, а за вас двамата правилното изказване е "Не ме интересува кой ще е". Има голяма разлика.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...