Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Рядко ми се случва да съм очарован от кухнята на дадена кръчма/заведение, но днес съм направо удивен. Мястото се намира малко след изхода на Асеновград вляво (към посока Бачково) и се нарича "Тунела 2". УНИКАЛНО готвят. От всичките 7-8 неща, които поръчахме нямаше едно, което да не е вкусно. Отделно че беше много евтино, а и жената, която ни обслужваше беше много приятна. Сметката излезна 42 лева, като ядохме четирима човека по една салата, основно, безалкохолни/бири и по един десерт накрая. Препоръчвам!!!

 

Бил ли си в "Национала" в Хисар? Боба и сърмите са просто уникални там но и останалите са 6+

 

(не съм ходил може би от година или две но предните години когато и да съм бил винаги е било много добре)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

С всичко съм съгласен за тунела ма не и с последната част включваща усмихната сервитьорка..... мен винаги ме обслужват някви за които времето е спряло малко преди да падне комунизма.... то всъщност май в целият град по старите кръчми е така , отвратително нелюбезни хора които точно на 4-тото уиски започват сериозно да ми лазят по нервите :angry1

 

ПС : Всъщност след 10 секунден размисъл в коя кръчма в Пловдив има любезен персонал ? Подчертавам кръчми не ресторант в който ако си без риза изглеждаш изпаднал..... :unsure:

 

 

 

PS2 : Снощи след много много мислене и голямо количество алкохол потънал в размисли какво може да сплоти група хора за да се получи място като бар наздраве - идеалният бар в който можеш да отидеш по всяко време сам и винаги да има хора (хора в смисъл и някво количество приятно изглеждащи жени) с които можеш да си правиш неангажиращ мохабет и да пийнеш 5-6 уискита с кеф. Мислих мислих , водката свърши , отворих едно хайнекенче и прещраквайки каналите в размисъл дали да си лягам или мога да изпия още 3-4 хайнекена и да поиграя ХАЛО на ексбокса ми присветна - TATTOO BAR , демек бар само за татуирани хора , ако не си татуиран нямаш място там , хем иновативно , хем с известна доза дискриминация , хем обединяващ доста хора от всякви среди на обществото със задължителен фейс контрол - нямаш тату , нямаш място. И като бонус за всички мъже , ако жена е татуирана на интересно и провокативно място и си покаже татуса - безплатно питие , за мъжете няма да се дава нищо щото ще заприлича на гей бар.

Почвам да събирам стотинки и приятно изглеждащи татуирани барманки. :music

Link to comment
Share on other sites

Не тия със силикона в циците, който между другото не било хубаво да се стиска, щото можело да се повреди/размеси (къде отива кефа)

Нищо му няма на силикона от стискане. Въпроса е първият месец докато зарастне. Имаме жени водолазки в групата с доста сериозни количества :wub:. А така както ги натиска налягането ти не можеш да стискаш ;). Трябва да взема да ви кача снимки някой път.

Link to comment
Share on other sites

зачекнали са го тоя силикон сякаш е дяволско творение...а ще мандръсат силиконки и ушите им ще плючат. Залагам милЯрд евро на това :laughing1:

В това може да си сигурен. То май само в българските форуми се оплакват от силикона, а е толкова хубаво нещо. Ама то нали всички са големи мъже... Особено във форумите са най - големите "ебачи".

Link to comment
Share on other sites

зачекнали са го тоя силикон...

 

...оплакват от силикона...
Чакайте сега, никой не се оплаква от силикона. Нека си го има, щом толкова хора му се радват (мъже и жени) явно е хубаво нещо. Просто си позволих греха да изразя собственото си неодобрение. Не ангажирам никого с мнението си...

 

Особено във форумите са най - големите "ебачи".
Принципно за секс, за цици, задници, силикони и т.н. неща съм забелязал, че най-много говорят хората, който най-малко ги... "ползват"... Иначе аз не искам да съм е*ач*. Предпочитам да си намеря една (target already found love.gif), с която да си "тренирам", да си се напаснем хубаво, отколкото всяка вечер различна. За всеки влак си има пътници, аз съм за моногамния.
Link to comment
Share on other sites

а абонамента за космополитън кога ви изтича?

 

 

само се бъзикам, колкото да поддържам огъня в дискусията :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против силикона и избора на някои жени, но аз самата никога не бих си сложила. Не бих била доволна, някой да ме хареса само заради добрата гръдна обиколка.

Link to comment
Share on other sites

Цвети, на мен малко ми се струва, че разговора поема в две посоки. Едните говорят за сексуалните си фантазии, а другите - за жени :lol:

Link to comment
Share on other sites

А аз се разсейвам тук, за да не гледам мача Локо - Ботев, защото съм за Ботев, но седна ли пред телевизора и погледна ли и започват да падат. :)

А по горната тема: Както аз не очаква от мъжа срещу мен да е с фигура на гръцки бог, така се надявам и той да ме приеме, каквато съм си. Други неща са ми доста по-важни за изграждането на една връзка. :)

Link to comment
Share on other sites

Като чета за толкова много силикон, понякога се обърквам дали не съм в раздела за строителство и ремонти. :laughing1:

 

Midex strikes again :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Като чета за толкова много силикон, понякога се обърквам дали не съм в раздела за строителство и ремонти. :laughing1:

лисица, височини, грозде, киселини...на мен пък на това ми напомня ;)

Link to comment
Share on other sites

лисица, височини, грозде, киселини...на мен пък на това ми напомня ;)

Чефо.... Не, че нещо ве, брат... ама така кат та чета и се ми иде на ум, че га, че ли пък сяка сабаля плющиш по една такава :huh:

Найш кво, земи я есфърли тая надуваемата, че хич добре не ти влияе...

Link to comment
Share on other sites

Чефо.... Не, че нещо ве, брат... ама така кат та чета и се ми иде на ум, че га, че ли пък сяка сабаля плющиш по една такава :huh:

Найш кво, земи я есфърли тая надуваемата, че хич добре не ти влияе...

отивам след малко, може ли?

Link to comment
Share on other sites

Тъжно, но много вярно, въпреки леките фактологически грешки :unsure:

 

 

16e7c31191.jpg

Link to comment
Share on other sites

лисица, височини, грозде, киселини...на мен пък на това ми напомня ;)

 

Чефо, тя и Цецка Цачева на корицата на едно списание беше станала почти като топ-модел с фотошопа, ама пусто като не си падам ни по фотошопиране, ни по силикони в цици и устни - не успя да ме зариби като неин обожател. :P

 

 

Едит: censored2.gif - тука имаше още доста писане с примери от различни области, с цел да схванеш някои работи между истинското и фалшивото в живота, но когато го свърших, прецених, че просто няма смисъл от всичко това и го затрих.

 

Link to comment
Share on other sites

Няма как. Първо трябва да станеш ватман :laughing1: Ако си купя такова изчадие дано да имам супер добри приятели, които да ме застрелят на място. :laughing1:

 

Колата е готина...дори много...ама няма сърце :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

изчакай догодина да завалят привилегиите за покупка на електромобили :)

или до следващия мандат на герберастите.

или докат дойде развития капитализъм и на всяко семейство му се полагат по един апартамент, 3 коли, 10 пад-а и 15 мобилни телефона.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...