Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Amorphis си имат доста парчета, които са с нормални вокали (пример). Вокала си е част от звученето, стила им (който не са спрели да променят през годините) ако трябва да съм честен, песента от по горния клип ми харесва повече, от дадената сега.

Link to comment
Share on other sites

Оная русата отзад да не би да ака на бара?

 

Танцьорката е това бре, гениус.. ;)

 

едит: между другото както е тръгнала работата, няма да се очудя ако и това почнат да правят, но започнат ли, да ме пишат бегал мен.

Link to comment
Share on other sites

Добре, а защо е застанала сякаш диарията се е обадила изневиделица?

 

Е от къде да знам, клекнала е на дансинга да си говори с някой долу на бара. Не съм ходил да я питам. :D

Link to comment
Share on other sites

да....виж как позна. Върху плакат на Аморфис ли е Гомнорфис ли е...се тая ;)
Ами да, ако наистина танците трябва да са в синхрон с музиката - сигурно е нужно да серат поп-фолк танцьорките :)
Link to comment
Share on other sites

Ами да, ако наистина танците трябва да са в синхрон с музиката - сигурно е нужно да серат поп-фолк танцьорките :)

Не знам. Вие ги разбирате. Впрочем както и от всичко останало. А най-готиното в цялата ситуация е...че ми е през к*ра :D

Link to comment
Share on other sites

грам не ме е*е какви дранета слушаш, защо ги слушаш и как ги слушаш. а щом оная лайнарщина я наричаш музика няма какво повече да си кажем.

 

за протокола: да се отбележи, че съм отделил около 2 поста за метъла...много ви е и това :D

Link to comment
Share on other sites

От доста време забелязвам, че Чефо, без значение да го БЕ или пък му е през УРА, винаги го прави с една широка :grin:.

Има нещо не както трябва в тези две думи. Като че ли ми се губи нещо :confused :laughing:

Мидекс, не се ли завърна окончателно в цивилизацията? Според някои източници си заприличал на това :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

От студ не се плаша. Даже в кафенето до офиса ми викат "пингвина". Въпроса е как ще изглеждам. Единствено за това се чудя. Аз и сега си ходя с доста къса коса.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Оная русата отзад да не би да ака на бара?

Според мен е някоя от чекнещите се танцьорки на подиум (вероятно). Боже, забравих да натисна Рефреш след последното ми влизане в тази тема, пък то гледай колко се е изписало по темата с акането, мацките и чалгата. Много си ходят тия неща в едно изречение.

Иване, ако смяташ, че ти е сравнително правилен черепът, давай. Дори да не се харесаш, поне ще знаеш дали ти отива. Ако ли не, мъжката коса расте бързо, след максимум 2 седмици, ще ти е станала 1-ви, 2-ри номер.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Според мен е някоя от чекнещите се танцьорки на подиум (вероятно). Боже, забравих да натисна Рефреш след последното ми влизане в тази тема, пък то гледай колко се е изписало по темата с акането, мацките и чалгата. Много си ходят тия неща в едно изречение.

 

Със сигурност не е Нелсън Мандела. Дид...това де, мадамата има тяло - млечице ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...