Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Супер странни числа излезнаха днес от тотото. Кой знае какви врътки и номера правят... :ninja: Около 8,4 млн. за четвъртък.

Май само на мен ми прави впечатление как съвсем случайно в последните години започнаха да се натрупват постоянно рекорди. За пример може да се даде, че 7 от последните десет рекордни суми са по времето от както тиквата е на власт.

 

Докато ние си спим... ----->

 

Борисов за положението на Обсерваторията в Рожен и опасността да затвори: "Тя всяка година затваря и досега не е затворила. И защото не е затворила, затова не ме смущава"Премиерът каза това в отговор на журналистически въпрос при посещението си днес в Националния археологически музей, където разгледа златното съкровище, открито при разкопките на т.нар. Омуртагова могила

Споко и това ще се проспи...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не ми се вярва много...Щом БоклукТВ си позволиха да откраднат инициативата от ФБ и да я "издигнат" като своя...

Link to comment
Share on other sites

Не ми се вярва много...Щом БоклукТВ си позволиха да откраднат инициативата от ФБ и да я "издигнат" като своя...

Имам в предвид изказването на тиквата.

Link to comment
Share on other sites

О...от него изказвания и рязане на лентички да искаш....Ма нещо смислено да направи - тц...

 

Това за всички герберасти тука ---> http://www.saprotiva.com/da-pogrebesh-zvezdite/

 

 

 

 

А туй - за Борето :)

557587_10151300931865266_1777874614_n.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Та...материалът за размисъл поне за мен се изразява в това, че понякога си мисля, че живея в 'матрицата' - гледам едно, то пък се оказва съвсем друго, абе...не знам накъде върви светът всъщност...:wacko:

 

Хех! :) Midex, преди седмица се бях уплашила, че са те отвлекли. И докато разсъждавах как да те описвам на органите, дето ще те издирват, ти взе че се появи. ;)

 

По темата, дето си подхванал, имам две бързи тестчета за онези от вас, които имат самочувствието, че все още могат да преценят дали някой е жена или мъж по снимка, видяно и преживяно, както се казва.

(Мжд. в петък вечерта ми се случи да се подредя на една опашка за билетчета с травестит. Последният беше толкова добре барнат, че забравих за какви билетчета се редя. Безупречен беше. Басирам се, че малко мъже могат да познаят, че това не е жена. Ама знам, че такъв бас нямам как да докажа... просто още съм впечатлена.)

 

Тест 1: Познайте на коя снимка виждате мъж и на коя жена?

 

А)

5484209c.jpg

 

Б)

 

5484212y.jpg

 

В)

5484219R.jpg

 

Г)

 

5484214p.jpg

 

Д )

 

5484208J.jpg

 

Е)

 

5484205x.jpg

Тест 2 (Само за пълнолетни!) Цък.

 

Редакция: За ощетените от горния линк, този тест. Цък.

 

И за момичетата тук едно интересно клипче намерих, което ме впечатли с техниката на поставяне на грима. Много се чудех защо толкова работи над носа, но накрая разбрах. :woot

 

http://www.youtube.com/watch?v=4BAQFn-1pbY

Link to comment
Share on other sites

Аз му се чудя как му се ще да се занимава с препирните на всякакви хора, половината мрънкащи колко нечестно са им затворили темите, другата половина мрънкащи как може да има толкова теми не по правилата, които още не са затворени. И отгоре на това една камара жалващи се кой кого излъгал за 2 шепи джамини на обща стойност 50ст ама защото не била важна сумата за която са го излъгали а принципно понеже не било честно да се постъпва така пък той му ги бил обещал за 30ст ама ги дал на друг за 50ст или пък че едната била леко надраскана и той бил казал че не е съвсем наред ама не се виждало че не е надраскана ами пукната. Ей с това общо взето се изчерпва търговския отдел и аз там дори престанах да влизам след като last_forum.html-a спря да работи, не че имаше нещо интересно там по принцип. Последните ми 10 влизания са за да обявя, че искам да подаря нещо защото ми е излишно пък не ми се иска да го продавам. Даже ако не ме лъже паметта последните 2 неща, които подарих ги обявих в ей тази тема а не там...

Link to comment
Share on other sites

Трити, трябва да е ебахти добрия траверс, че да не се разпознае. Щото тука в Плд се случи в една дискотека(не е Калигула) да се изсипят един камион траверси и повярвай ми....личаха си от 100 км. Единия имаше глава на кон еВах неговата мама. Беше работната седмица и аз си тръгнах малко преди 3 сутринта, че иначе много щях да объркам нещата на бачкането :D :D

 

Нооо...личаха си и то много си личаха, макар че двама от тях бяха сигурно 45 кила с дрехи и грим. Не ги разбирам тия хора и няма да ги разбера.

Link to comment
Share on other sites

Аз на входа на Сливенски минерални бани как изпищах, когато с колата се приближихме до едно нещо, изпънало палец за автостоп. Мислех, че е жена, с многоооооо къса пола, потниче с триъгълници за гърдите, но като минахме покрай него/нея, видях, че няма пълнеж в потничето, а в полата си личеше странна подутина... А иначе "Closer" - Nine Inch Nails. Много брутално яко парче. Аз за добро утро ви поздравявам с тези трите :

http://www.youtube.com/watch?v=KqI2vMdrv0Q http://www.youtube.com/watch?v=8ve4i4iy-ag&list=FLCxgZ01-V9XinHATKNnscaw&index=6&feature=plpp_video http://www.youtube.com/watch?v=EpoO9GGJjQw&list=FLCxgZ01-V9XinHATKNnscaw&index=7&feature=plpp_video

 

Link to comment
Share on other sites

За това нямах време да погледна, минахме с около 100 км/ч. Бях все още в потрес от видяното под полата и липсата на нещо в потника.

 

Link to comment
Share on other sites

:censored2:... Добрутро. Все забравям, че трябва да имам едни акулски зъби или в Пламен, или в Гадин...pirate.gif
Link to comment
Share on other sites

Най-много страдат от липсата на Мидекс не търговския раздел, а теми като тази и тази.

 

По първа тема - липсата е попълнена ; по втората - още не съм случил нещо подходящо....смятах да сложа Нонг Пой и да питам Чефо дали му харесва, ама вече се издадох в тази тема. А иначе съм сигурен, че Чефо нямаше да я (го) пропусне. :devil

 

:censored2:... Добрутро. Все забравям, че трябва да имам едни акулски зъби или в Пламен, или в Гадин...:pirate

 

В мен са, ама от цяла вечност ни на Гадин съм виждал физиономията, ни твоята. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз съм кмет на най-хубавия квартал :laughing1:

 

Те за Пловдив си говореха.

 

Тая Джена ще ми вземе здравето. Днес вземам - давам.

Link to comment
Share on other sites

Така е...който ходи на бар в неделя. :D. В сряда ше е тарикатско....ама няма да ни огрее и тоя път да ге.

 

Ако спреш баровете за 1 месец ще си купиш БМВ...ама 10 % от акциите им :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Така е...който ходи на бар в неделя. :D. В сряда ше е тарикатско....ама няма да ни огрее и тоя път да ге.

 

Ако спреш баровете за 1 месец ще си купиш БМВ...ама 10 % от акциите им :D :D :D

 

Аз от Четвъртъка съм се почнал. Четвъртък до 6 сутринта, после Петъка беше ад на работа. После Петък и Събота са ясни, но Неделята Джена нямаше как да я пропусна.

Worth it!

Link to comment
Share on other sites

... но Неделята Джена нямаше как да я пропусна.

Worth it!

 

Тая Джена ще ми вземе здравето. Днес вземам - давам.

 

 

Я виж тук:

 

 

djjena.jpg

 

Има си сексапил момичето, не се криви.

 

Джена беше в INFI днеска!!!!!11!!!!11!!! Даже успях и да си направя размазана снимка с нея!!11!!!11!!

Супер яка жена! Много сексапилна.

На 10-ти е в Планета и ще си викна професионален фотограф да ме снима, че да не е размазана!!111!!1!!1!!!!1one!!1one!!!1one!!!!!!eleven!!111!!!!!1

 

Нямаше кой да дойде с мен тая вечер на Джена в Инфи мама му стара. Егати...

 

 

WTF, Ангеле - какво ти става бре?

Link to comment
Share on other sites

Айде и от мен нещо.

 

И от мен, и от мен!

 

Вокалиста в тия групи сигурно е като консуматив. Ако не иска да пее за 2 хамбургера на изпълнение го сменят.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...