Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Честит ви празник :)

 

Днес за мен е троен празник: Свети Паралей, деня на детето и забраната за пушенето :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Видене, буден съм. Просто разпределям приоритетите.

 

cool.gif

 

Като те гледам до какви часове си будувал, не знам как ти се е отразило шумното ранно честване на детския празник в училището до нас. :) И още не са пуснали "Детство мое". :)

 

Цвети, нищо не се чуваше като лягах освен птиците, а след това - няма значение!laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

ДОЛУ ДЕСНО - Антарес. И май не само на тая. Фани земи си избери нещо твърдо, за да добиеш идентичност и да се познават работите ти. Аман от твоите multiple personalities! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Ай стига офтопик beer.gif

Това Antares го слага пикасата. Мисля да го махна. Карикатурите мисля да ги подписвам с pest, което реално са началото на име и фамилия. Мисля, че ми е рано да си мисля такава идентичност, тъй като и самите карикатури не струват много. Тоест - има бая още да се работи върху начина, по който да изглежда крайния "продукт".
Link to comment
Share on other sites

Абе много са си добри те. Ти се спри на едно име, това ми е идеята, защото ей го как помислих, че са те окрали. beer.gif

 

=====================

 

Галицин, отнесох всичко метално biggrin1.gif

 

Хващам и тоя занаят вече. laughing1.gif

 

Силно благодарско, че ми остави лепачката на 20мм

 

======================

 

Минава ми през главата....Малдивските атоли... Около 5-6 хилки 7 нощувки за двама души... Билети около 2500 лева...

 

75201_10150782196314461_302573702_n.jpg

 

 

И ТИЯ ХОРА ВЕРНО ЛИ СИ МИСЛЯТ, ЧЕ ЩЕ СИ ТРЪГНА?!?!?!?!? laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Един колега беше там за близо месец. Уж на командировка, грам работа не можа да свърши, благодарение на организираните клиенти. Върна се с тен... Разправя, че най-високия връх там е 3 метра :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм се заклел, ще отида там, и то скоро :D..Виден знае :D...Зет да стана там ми е мечта :DDD

Link to comment
Share on other sites

побързай с реализацията, че като се стопят още малко снегове и ще трябва netroot да ти обяснява с какви бутилки да се гмуркаш да виждаш тъщата :) :)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата....Малдивските атоли... Около 5-6 хилки 7 нощувки за двама души... Билети около 2500 лева...

 

Може и по-евтино да минеш. Имай предвид, че това заедно с Sheraton и Four Seasons е един от най-скъпите курорти на островите. Може и по-евтино от това.

 

HILTON MALDIVES/IRU FUSHI RESORT & SPA

 

Fri Oct 26–Fri Nov 2, 2 tickets, 6 nights

 

King Beach Villa

 

Total

$4,192

 

King Water Villa

 

Total

$5,995.18

Link to comment
Share on other sites

Валеше толкова силно, че започна да пълни шадравана на копчетата :lol:

 

Аз тука от нашия офис не можех да видя Тримонциум. Само до пощата стигаше видимостта и то едва, едва.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Галицин, отнесох всичко метално biggrin1.gif

 

Хващам и тоя занаят вече. laughing1.gif

 

Силно благодарско, че ми остави лепачката на 20мм

 

Бай х♚й..., какво си сторил?! Дали ще мога да възстановя пораженията през следващите 10 дена!?

Link to comment
Share on other sites

Според мен, това си е истинската пролет. Ти Пламене, човек на преклонна възраст може да споделиш, че преди не е било, както бяхме свикнали последните години :D. Веднага след зимата слагахме късите гащи. А според мен това си е то пролет..месец май да си е обилен с валежи.

Link to comment
Share on other sites

Ми...аз нямам против ледников период, нямам против и екваториален климат - кеф ми ледени пещери и ледено катерене, кеф ми по тениска и къси гащи в пещерите. А пък нека вали - хем ще отмие малко кал от дупките.

 

Ред. Майтапа на страна, но дъждовното време е хубаво. Наистина сме отвикнали от нормално време. Да не говорим, че помня сняг по Великден.

Link to comment
Share on other sites

Днес е един от редките дни, в които ми се пие бира. Мисля да пробвам Гинес. Някой да сподели впечатления? Струва ли си?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо цял ден минават самолети и хеликоптери над града?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо цял ден минават самолети и хеликоптери над града?

 

3-ти ден вече.

 

едит: някво военно обучение било.

Link to comment
Share on other sites

...човек на преклонна възраст може да споделиш, че преди не е било, ...

 

Ееее...през '44-та, в края на май що дъжд се изваля...oldman.gif

Link to comment
Share on other sites

4841273o.jpg

 

Малко изворче, защото водава ни е малко тия дни.

Предполагам, че там е имало пожарен кран.. на някой може да му е пречел.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...