Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

АААААААА ееееееее таковата, форумя си ОК тудей, много добре, тамън бях решил, че Стенли е изпълнил заканата си да го хакне у дуваря :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хъх...Пламиньие! Питах ли те за крокодилски зъби?

 

Пита ме...и ти казах, че за по-големите няма смисъл, защото не излизат изгодно.

 

 

Btw, ти, Гадин и Асен от бая време имате по едно зъбче тука, ама никой от вас не проявява желание да мине да ги вземе и да ги раздаде на останалите...ама иначе можете постоянно да пиЙте заедно, да ва ева...w00t.gif

 

Link to comment
Share on other sites

blink.gif

Ти...хаповете дан си ги забраил? С Ангел още очи в очи не сме се виждали, а с Галин последно преди две седмици някъде пихме по бира...

Link to comment
Share on other sites

blink.gif

Ти...хаповете дан си ги забраил? С Ангел още очи в очи не сме се виждали, а с Галин последно преди две седмици някъде пихме по бира...

 

Хапове пия само като ме цепи главата ; за Ангел не съм споменавал, а Асен го познава Галин...а с Гадин значи май повече само се каните, отколкото правите нещо (за пийенето говоря...). :beerchug

Link to comment
Share on other sites

а с Гадин значи май повече само се каните, отколкото правите нещо (за пийенето говоря...). :beerchug

 

Ама не могат и да се доближат до моето ниво, нали? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Да де, за Асен ми беше думата, надишах се днес с отрови и още м и е мотана тиквата.

Link to comment
Share on other sites

Аз му разправях на Мидекс, че ще затворя форума, ако не е по-мил с мен. Добре че се извини на ЛС и ми преведе няколко милиона в швейцарската сметка. :rolleyes:

Между другото не знам на какво се дължи това, но за последните два месеца форумчето се бъгваше и спираше повече пъти отколкото за последните две години. Не е на добре това - усещате ли края на света? :)

Ами, две години...откакто съм регистриран не помня да е имало такива сривове.....Аз аз съм тук от хиииляда ооосемстотин и ......... :lol:

Link to comment
Share on other sites

 

Btw, ти, Гадин и Асен от бая време имате по едно зъбче тука, ама никой от вас не проявява желание да мине да ги вземе и да ги раздаде на останалите...ама иначе можете постоянно да пиЙте заедно, да ва ева...w00t.gif

 

Пламене, аз сериозно си мислих да ти се обадя тези дни, да се видим, че освен за зъба искам да те питам и още някой неща от твоя потенциал. Само, че мога след 18 ч. Ще се разберем на лични. :rolleyes:

 

blink.gif

Ти...хаповете дан си ги забраил? С Ангел още очи в очи не сме се виждали, а с Галин последно преди две седмици някъде пихме по бира...

Ще ми купуваш розови чорапи. :rolleyes:

 

 

Хапове пия само като ме цепи главата ; за Ангел не съм споменавал, а Асен го познава Галин...а с Гадин значи май повече само се каните, отколкото правите нещо (за пийенето говоря...). :beerchug

То от пуста работа и с Галин не можем да се видим на по бира. :beer:

 

Да де, за Асен ми беше думата, надишах се днес с отрови и още м и е мотана тиквата.

Ами време е вече да се напиеш и с Асен, пък може и да ти хареса компанията и по често да има повод за напиване. :beer:

Link to comment
Share on other sites

Хапове пия само като ме цепи главата ; за Ангел не съм споменавал, а Асен го познава Галин...а с Гадин значи май повече само се каните, отколкото правите нещо (за пийенето говоря...). :beerchug

Ти, сяаа... и махна ли взе да търсиш?

 

Ей, няма с кой една ракия да пие човек, те за някви зъби се разправят !! Къде отидоха мъжете беее, драги мои...

Ми няма, бе..., няма!

Саде пИдали наоколо, да го еа....

 

П.п. И кифли!

Link to comment
Share on other sites

Асен Блатечки е в болница с опасност за живота. Оказа се, че и Кубрат Пулев си е изтеглил последния му филм...

Link to comment
Share on other sites

К'во? Ти знаеше ли, че за каране без каска глобата е 50 лева?

Да са те спирали? Да си виждал спрян мангал? Или мангал с каска?

 

Мислят закон след закон, без грам да помислят как да направят така, че тия закони да се спазват...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

К'во? Ти знаеше ли, че за каране без каска глобата е 50 лева?

Да са те спирали? Да си виждал спрян мангал? Или мангал с каска?

 

Мислят закон след закон, без грам да помислят как да направят така, че тия закони да се спазват...

За светлоотразители по колелото съм съгласен (особено в тъмната част на деня са задължителни)стопче и фар също е хубаво да има човек, но ако ме задължат да нося каска и жилетка вероятно ще си продам колелото и ще си карам колата :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам някой да е умрял от носене на каска. Но знам случаи, в които се е умирало от неносене... Не, че като те прегази тролей каската ще те спаси де :] Но поне ще си по-представителен в ковчега :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега с жилетките, ония с колите ще могат да ги нацелват доста по-лесно...;)

 

------------------------------------------------

 

Аз пък днес разбрах факта, че ако изгребвам молекулите от 1 кубически сантиметър въздух с темпо - 1 милион молекули в секунда, ще ми са необходими почти 1 милион години, за да ги изгреба всичките....язък, мислех, че ще ми трябва по-малко време, така че няма да почвам. :sick

 

6349d36b41a8b7ac.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hell's yeah!

Sennheiser HD25

 

Sennheiser-HD25-1-II-Basic-Edition.jpg

 

С подкрепата на netroot. ;) bowdown.gif

 

Преглеждайки темата за хвалбите, попаднах на поста на вукса, та ме осени един въпрос. Без да визирам конкретно уокса, винаги ми е било интересно защо хората наливат маса пари за нещо като слушалки, мишки, клавиатури и т.н., а в същото време компютрите им едвам подкарват пасианс. Питам, като човек, който доста е инвестирал в личните си ПЦ-та, но за сметка на това ми е през оная работа за гореизброената техника. Вкъщи си ползвам едни мишки на А4tech от пантивека и съм супердоволен, нямат по 100 допълнителни копчета за бърза направа на шопска салата или мусака, но са идеални за мен. Същото и със слушалките - имам някакви noname от 30 лева, но при изкарване на звук не правя разлика с такива от 130 (примерно).

 

PS Гаврата с Асен Блатечки кърти :D.

Link to comment
Share on other sites

.... Същото и със слушалките - имам някакви noname от 30 лева, но при изкарване на звук не правя разлика с такива от 130 (примерно).

 

В онова червеното се съдържа отговора на чуденето ти.

 

 

П.П. А компютърът на Вокса може да подкара доста пасианси едновременно....

Link to comment
Share on other sites

Същото и със слушалките - имам някакви noname от 30 лева, но при изкарване на звук не правя разлика с такива от 130 (примерно).

 

Ами аз гледам да си балансирам периферията с компютъра. А колкото до слушалките, ако ги чуеш, ще разбереш. Без да ги чуеш, можеш само да предполагаш. :) И тези не са 130 (примерно). :)

 

Цък, цък

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...