Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

offfff mobooo mnogo si karal ta znae6

moita jiletka sym pikal v/u neq, dyjd e valqlo kvo li ne e stavalo i o6te otrazqva da va eba v koloezda4ite vsi4ki

 

Ей, да вземеш да си смениш телефонЯ, че мноо се нервя когато някой пише така! :pirate

Link to comment
Share on other sites

Преглеждайки темата за хвалбите, попаднах на поста на вукса, та ме осени един въпрос. Без да визирам конкретно уокса, винаги ми е било интересно защо хората наливат маса пари за нещо като слушалки, мишки, клавиатури и т.н., а в същото време компютрите им едвам подкарват пасианс. Питам, като човек, който доста е инвестирал в личните си ПЦ-та, но за сметка на това ми е през оная работа за гореизброената техника. Вкъщи си ползвам едни мишки на А4tech от пантивека и съм супердоволен, нямат по 100 допълнителни копчета за бърза направа на шопска салата или мусака, но са идеални за мен. Същото и със слушалките - имам някакви noname от 30 лева, но при изкарване на звук не правя разлика с такива от 130 (примерно).

 

Ами ще ти обясня - моите слушалки са в тоя диапазон, защото имат безкабелен обхват от 100 метра и доста мощна батерия, която позволява дълго време да са извън дока. Което ще рече, че си слушам музика на покрива, когато си пия бирата на открито и ми се пуши, слушам си музика във ваната, слушам музика, когато работя нещо из къщи и прочее. Слушам си музика навсякъде. И бих казал с добро качество. Понякога пък много весело прихващам изключително интересни неща (особено като съм на покрива). Сега става ли ти по-ясно? laughing.gif

 

Това не трябваше да го казваш... :P

 

И ако се добавят помадите и прочее минаваме директно в диапазон С класа! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

И ако се добавят помадите и прочее минаваме директно в диапазон С класа! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Ае стига глупости. Помади... Все едно някой е виждал дали ползвам кремове изобщо. Вие пък се оляхте със спекулациите.

Link to comment
Share on other sites

Ае стига глупости. Помади... Все едно някой е виждал дали ползвам кремове изобщо. Вие пък се оляхте със спекулациите.

Е какво да виждаме? Май не помниш самия ти какви си ги ръсил.

Link to comment
Share on other sites

offfff mobooo mnogo si karal ta znae6

moita jiletka sym pikal v/u neq, dyjd e valqlo kvo li ne e stavalo i o6te otrazqva da va eba v koloezda4ite vsi4ki

с жилетка не съм - ни мъ кефи. а с каска само по камъните.

 

и да, отдавна не съм карал, но това лято ще компенсирам. за видимост с коуеуото си имам ламби-очевидки и немалко светлоотразители. и даже си ги ползвам.

 

а нас в техническия са ни научили освен по ръцете да не си пикаем и по дрехите. а вие млади господине си проверете качеството на седлото, защото тези сексуални въжделения към собствения пол ако не са случайни, а постоянни, вероятно си имат медицински произход.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Е какво да виждаме? Май не помниш самия ти какви си ги ръсил.

 

Аз точно щото помня, затова питам.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

п.п. абе гадо що ми се сърди и толко време не ще да ме почерпи с ноу-хау какъв хладилник да си купя?!

аре разбрах че форума е бъгнал, а не че съм бил баннат пак, ама тва хладилното гуру що така ме оставя с топла бира за лятото?!

Ами щото... май не съм мяркал нейде да си обявявал нужда от подобно ноу-хау.... Ако все още ти трябва скромното ми мнение, дай да минем на Л.С., щот тук сред толкова много широки специалисти ще взема да се комплексирам от нищожеството си, ще си посипя главата с пепел и най-накрая ще свърша в някой ашраам, пукайки гниди из брадта си и свирейки на дръмбоу...

 

Ред. Танасей..., получи ли плочката, бе?

Link to comment
Share on other sites

Ами щото... май не съм мяркал нейде да си обявявал нужда от подобно ноу-хау

В темата за хладилниците е писал, но ти си игнорирал въпроса и не си отговорил.

Link to comment
Share on other sites

Е т'ва е карма. Снощи храних админите на blizzard за downtime-а на сървърите им и днес - трява да се боря със строшена master-master крос репликация на mysql с доста бегли познания в областта...

Link to comment
Share on other sites

Ако все още ти трябва скромното ми мнение, дай да минем на Л.С.

 

Което честно казано не помага 'щото и там игнорираш въпросите :P

Link to comment
Share on other sites

Определено екрана с мониторинга на WoW ме впечатли. Сериозно нещо.

 

Сигурно в дясно до него има червен бутон, който се натиска ако единия цвят изчезне от картата напълно.

Link to comment
Share on other sites

В темата за хладилниците е писал, но ти си игнорирал въпроса и не си отговорил.

много ме засърбя мишката да питам пак там, ама пусто нали съм решил да съм праведен.....

 

гадо, ако ти е по-удобно на ЛС - немаш грижи. ама и аз на тях им отговарям колкото и ти, та сигурно ще се проточи бая.....

Link to comment
Share on other sites

Получих я, Галине. Ам тва с кви размери е горе-долу? Че жената ми прати снимка, ма не мога да определя.

Link to comment
Share on other sites

Мога да кажа, че редовно копират vicove.com, където видях, че Пешо го е пуснал също.

Link to comment
Share on other sites

Ае стига глупости. Помади... Все едно някой е виждал дали ползвам кремове изобщо. Вие пък се оляхте със спекулациите.

 

"Как един път не подмина елементарна закачка и то при положение, че много добре знаеш, че е елементарна закачка... Сега ще видиш сутринта в какъв шитсторм се вкара."

 

Това е текст, който написах снощи и го запазих. Нарочно не ти го постнах тогава, за да ти го покажа сега. laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Относно другото - ти сам каза, че си купуваш мазила без медицинска цел... Доскоро това беше подпис на Иван. За мен това е достатъчно. Защо трябва да те виждам как ги ползваш, за да знам, че го правиш? Искаш да ми прилошее ли?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...