Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Относно другото - ти сам каза, че си купуваш мазила без медицинска цел... Доскоро това беше подпис на Иван. За мен това е достатъчно. Защо трябва да те виждам как ги ползваш, за да знам, че го правиш? Искаш да ми прилошее ли?

 

Не виждам да се присмивате на някой, че ползва сапун за ръце. С какво си миете лицата вие? С душ гел ли? Мазила.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ваньо, няма как да докажа авторското си право върху въпросния виц. Или поне ще е ужасно трудно, иначе отдавна се дразня на мързеливата паплач, седяща зад Слави, дето четат сайтовете за вицове и копи-пействат без капчица срам от там. Любо, собственика на vicove.com отдавна ги подкача в самите вицове.

Link to comment
Share on other sites

...иначе отдавна се дразня на мързеливата паплач, седяща зад Слави, дето четат сайтовете за вицове и копи-пействат без капчица срам от там. Любо, собственика на vicove.com отдавна ги подкача в самите вицове.

 

И като капак, от доста време насам, Дългия тотално осира почти всеки виц - едно че недовижда до аутокю-то и бърка думи, а и вече не се готви за всяко предаване както преди и го кара на импровизации.

Link to comment
Share on other sites

Получих я, Галине. Ам тва с кви размери е горе-долу? Че жената ми прати снимка, ма не мога да определя.

Кви снимки бе, оуу...!?

Към 220 х 140 х 3.5 - 4 е... Бая гардове и сепараторчета моат илезе от него...

Link to comment
Share on other sites

Малко не се спирам тия дни. Тя ходи да го вземе и затова ми прати снимки.

Link to comment
Share on other sites

Абе, не бе. Аз питах тия дето имат нужда да чувстват лицата си чисти.
Не бе, аз първо си изплаквам лицето с камилска урина, доставят ми я колегите от Vodafone Egypt, след това ексфолирам с фина прилепска тор, примесена с дубайски пясък, след това пак плакна с екстракт от медузи, накрая се обливам с конска урина за дезинфекция и накрая се мажа с маслен извлек от бял бъбрек на перуанско бяло говедо.
Link to comment
Share on other sites

Пропусна бичата сперма за подхранване( в 90% от подхранващите кремове наистина се съдържа животинска сперма).

Link to comment
Share on other sites

Не бе, аз първо си изплаквам лицето с камилска урина, доставят ми я колегите от Vodafone Egypt, след това ексфолирам с фина прилепска тор, примесена с дубайски пясък, след това пак плакна с екстракт от медузи, накрая се обливам с конска урина за дезинфекция и накрая се мажа с маслен извлек от бял бъбрек на перуанско бяло говедо.

 

Да не си гъкнал вече тогава по тоя въпрос. Ти ползваш повече мазила от мен...

Link to comment
Share on other sites

Ти нали не ползваше мазила бре?!

 

Аз никъде не съм отрекъл. Просто попитах Виден (а и други) от къде е осведомен какви са точно, че ги вкарва в разговор. То не бяха кремове, помади и какво ли не, а в същност.... не се знае.

Link to comment
Share on other sites

Не бе, аз първо си изплаквам лицето с камилска урина, доставят ми я колегите от Vodafone Egypt, след това ексфолирам с фина прилепска тор, примесена с дубайски пясък, след това пак плакна с екстракт от медузи, накрая се обливам с конска урина за дезинфекция и накрая се мажа с маслен извлек от бял бъбрек на перуанско бяло говедо.

хахахахахахахахаха

Link to comment
Share on other sites

По повод Световния ден без тютюнев дим - 31 май изпуших до тук малко на кутия.

Всеки сам си решава дали и с какво да се трови. Хубавото е, че от утре непушачите няма да бъдем натравяни от пушачите.

Link to comment
Share on other sites

Ваньо, няма как да докажа авторското си право върху въпросния виц. Или поне ще е ужасно трудно, иначе отдавна се дразня на мързеливата паплач, седяща зад Слави, дето четат сайтовете за вицове и копи-пействат без капчица срам от там. Любо, собственика на vicove.com отдавна ги подкача в самите вицове.

Един познат ми беше казал преди време, че Сиромахов и Дилов-син взаимстват вицовете си най-вече от сайта анекдоти.ру. На отправени упреци те самите отвръщат, че това било народно творчество и всеки можел да го ползва, както намери за добре. Обаче когато издадеш книжка, в която част от умотворенията ти са именно от разните му смешни сайтове, и си пльокнеш името на корицата си е направо кражба, защото лекичко започваш да претендираш за авторство. А те това не е като да не го правят.

Link to comment
Share on other sites

 

Това, че се дава по-малко за наука, няма да го коментирам. Но какво толкова странно има, че се субсидира тютюнопроизводството, при ограничено пушене? Едното е производство, което може да бъде изнасяно в чужбина за приходи в държавата, или да е суровина за продукт, които ще се изнася и пак ще е за приходи в държавата - под формата на данък за държавата и под формата на печалба за производителя. Субсидирането, ще позволи да се пусне на по-ниска цена навън - примерно. Защо да не произвеждаме стока за износ, само защото е ограничено ползването и в самата държава?

Link to comment
Share on other sites

По повод Световния ден без тютюнев дим - 31 май изпуших до тук малко над кутия.

 

не можеш утре да изпушиш 3 кутии обаче :D :D... Всъщност и 10 да беше изпушил - все тая :D :D

Link to comment
Share on other sites

не можеш утре да изпушиш 3 кутии обаче :D :D... Всъщност и 10 да беше изпушил - все тая :D :D

 

Пушил съм и по 4 не ми е проблем.Да все тая е по колко пуша.

Между другото няма да намалят пушенето,пак ще се пуши навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...